واضح آرشیو وب فارسی:فارس: هفته دوم ليگ برتر واترپلوشهبازي زنجان در خانه ميزبان حريفان/ چوكا در انديشه رسيدن به صدر
رقابتهاي ليگ برتر واترپلو گروه B از فردا (پنجشنبه) به ميزباني زنجان برگزار ميشود و شهبازي صدرنشين در شهر خود به مصاف رقيبان ميرود.
به گزارش خبرگزاري فارس، در هفته دوم رقابتهاي ليگ برتر واترپلو كشور گروه B شش بازي به ميزباني شهر زنجان برگزار ميشود.
طبق برنامه صبح روز پنجشنبه دو ديدار برگزار ميشود كه طي آن تيم بومي چوكاي تالش به مصاف شهبازي زنجان ميزبان ميرود تا شروعي گرم در رقابتهاي اين هفته رقم خورد. در ديدار هفته نخست اين دو تيم شهبازي موفق شد با نتيجه 18 بر 6 حريف خود را از پيش رو بردارد. اين دو تيم كه با اختلاف دو امتياز در جايگاه اول و دوم جدول ردهبندي اين گروه قرار دارند مصافي حساس پيش رو دارند.
در بازي ديگر صبح پنجشنبه اصفهان و آينده سازان با يكديگر به رقابت ميپردازند. بازي رفت اين دو تيم جوان با نتيجه ي 16 بر يك به نفع آيندهسازان به پايان رسيد.
عصر پنجشنبه 21 آذرماه نيز دو مسابقه ديگر برگزار ميشود كه آيندهسازان و چوكا از ساعت 18 با هم به رقابت ميپردازند. بازي نخست با نتيجه 12 بر 6 به سود چوكا به پايان رسيد. تيم جوان وحيد رضايي براي بهبود جايگاه خود در اين گروه نياز دارد تا از پس رقيب سرسخت خود چوكا بربيايد و شكست هفته قبل را جبران كند.
بازي آخر روز پنجشنبه نيز بين شهبازي صدرنشين و اصفهان قعرنشين است. تيم جوان اصفهان كه در مقابل بزرگان شهبازي در بازي رفت نتوانست نمايش درخور توجهي داشته باشد و با نتيجه 14 بر2 مغلوب حريف خود شد بار ديگر به مصاف اين حريف پرقدرت ميرود.
دو بازي پاياني نيز در روز جمعه برگزار مي شود كه آيندهسازان و اصفهان براي جبران شكستهاي هفته نخست خود به ترتيب به مصاف شهبازي و چوكا ميروند تا نتايج هفته دوم اين گروه پس از اين شش بازي به طور كامل مشخص شود.
ناظر اين هفته از بازيهاي گروه B آقاي هادي بيك و داوران اين مسابقات آقايان اميرحسين صفابخش، ايمان ولي زاده، مسعود آقالطيفي و امير آذرخش هستند.
*برنامه بازي هاي هفته دوم ليگ برتر واترپلو گروه B:
چوكا تالش - شهيد شهبازي زنجان، پنجشنبه ساعت 9 صبح
اصفهان - آيندهسازان، پنجشنبه ساعت 10:15 صبح
آيندهسازان - چوكا تالش، پنجشنبه ساعت 18
شهيد شهبازي زنجان – اصفهان، پنجشنبه ساعت 19:15
آيندهسازان - شهيد شهبازي زنجان، جمعه ساعت 9 صبح
چوكا تالش - اصفهان، جمعه ساعت 10:15 صبح
*نتايج كامل هفته نخست رقابتهاي ليگ برتر واترپلو گروه B:
چوكا تالش 14 - اصفهان 6
آيندهسازان 6 - شهبازي زنجان 18
اصفهان 2 - شهبازي زنجان 14
آيندهسازان 6 - چوكا تالش 12
آيندهسازان 16 - اصفهان يك
شهبازي 18 - چوكا 6
*جدول ردهبندي گروه B پس از پايان هفته نخست:
1. شهبازي زنجان 6 امتياز
2. چوكا تالش 4 امتياز
3. آيندهسازان 2 امتياز
4. اصفهان بدون امتياز
انتهاي پيام/م
چهارشنبه 20 آذر 1392
این صفحه را در گوگل محبوب کنید
[ارسال شده از: فارس]
[تعداد بازديد از اين مطلب: 32]