تور لحظه آخری
امروز : جمعه ، 1 تیر 1403    احادیث و روایات:  امام علی (ع):دانش، نابود كننده نادانى است.
سرگرمی سبک زندگی سینما و تلویزیون فرهنگ و هنر پزشکی و سلامت اجتماع و خانواده تصویری دین و اندیشه ورزش اقتصادی سیاسی حوادث علم و فناوری سایتهای دانلود گوناگون شرکت ها
آمار وبسایت

 تعداد کل بازدیدها : 1801525601
هواشناسی

نرخ طلا سکه و ارز

قیمت خودرو

فال حافظ

تعبیر خواب

فال انبیاء

متن قرآناضافه به علاقمنديها ارسال اين مطلب به دوستان آرشيو تمام مطالب
 refresh

یاد بگیریم قیمت پنجره دوجداره را چگونه محاسبه کنیم


واضح آرشیو وب فارسی::

قیمت پنجره دوجداره را بر چه اساسی محاسبه می شود؟ آیا قیمت مترمربع پنجره دوجداره، قیمت قابل قبولی ست؟ جدا از عامل کیفیت، بیشترین عامل تاثیرگذار در انتخاب نوع درب و پنجره UPVC، قیمت پنجره دوجداره می باشد. قیمت این محصول بر روی برنامه ریزی میزان هزینه ما و مقایسه شرکت ها با یکدیگر نقش اصلی دارد.

در مطالب زیر نحوه محاسبه قیمت انواع پنجره دوجداره UPVC بیان می شود، برای انتقال سریع به مطلب موردنظر در همین صفحه روی متن موردنظر کلیک کنید.

قیمت مترمربع پنجره دوجداره در حالت استاندارد

حالت استاندارد اکثر پنجره ها در ابعاد 140 سانتی متر عرض و 160 سانتی متر ارتقاع می باشد. با نشان دادن این ابعاد پنجره دوجداره می خواهیم نشان دهیم که چرا قیمت مترمربع پنجره دوجداره UPVC عاملی برای مقایسه قیمت و یا در نظر گرفتن بودجه ای برای تعویض پنجره قدیمی با پنجره upvc و یا استفاده از این محصول در پروژه های نوساز نمی باشد. شکل های متقاوت پنجره استاندارد

مقایسه پنجره دوجداره استاندارد با اشکال متفاوت

upvc پنجره

ابعاد (متر)

شیشه دوجداره (مترمربع)

یراق آلات (دست)

پروفیل مصرفی (متر)

ضریب قیمت

1

1.4*1.6

1.97

0

6.02

x

2

1.4*1.6

1.69

1

11.93

1.75X

3

1.4*1.6

1.48

2

16.33

2.35x

4

1.4*1.6

1.67

1

12.27

1.85x

با توجه به جدول مقایسه ای بالا مشاهده می کنید، در حالیکه مترمربع هر 4 پنجره یکسان (2.24مترمربع) می باشد اما ضریب قیمت هر پنجره با شکل متقاوت با پنجره UPVC دیگر متفاوت است. در شکل شماره 3 با افزایش یک عدد بازشو، پروفیل مصرفی (پروفیل بازشو ) و یراق آلات نیز افزایش می یابد. از جمله مواردی که بر روی شکل پنجره تاثیر می گذارد می توان شکل پنجره های قدیمی فعلی (در تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره)، طراحی نمای ساختمان، استانداردی ابعاد لنگه ها را می توان نام برد. برای انتخاب بهترین حالت ممکن، شما می توانید با کارشناس فنی و فروش شرکت درب و پنجره دوجداره مشورت کنید. پیشنهاد می کنیم برای استعلام قیمت درب و پنجره UPVC از راه های زیر استفاده کنید.

در جدول بالا اطلاعات متریال مصرفی پنجره دوجداره را مشاهده می کنیم. حال با استفاده از لیست قیمت ساخت پنجره دوجداره می توانیم قیمت پنجره وین تک و یا قیمت پنجره ویستابست را بدست آوریم. لیست قیمت زیر شامل قیمت پروفیل upvc، قیمت یراق آلات تک حالته، دوحالته، یراق کشویی، قیمت پنجره فولکس واگنی و غیره می باشد.

قیمت پنجره دوجداره وین تک

قیمت پنجره دو جداره وین تک به چه عواملی بستگی دارد؟ آیا پروفیل درجه 2 وین تک تولید می شود؟ در مطلب زیر عواملی را که موجب افزایش قیمت پنجره دو جداره وین تک می شود را بیان می کنیم. این عوامل از دو منظر پروفیل Upvc وینتک و ساختار پنجره مورد بررسی قرار می دهیم. همچنین می توانید لیست قیمت پروفیل وین تک را در زیر مشاهده کنید.

پروفیل Upvc از اصلی ترین قطعات تشکیل دهنده پنجره دوجداره وین تک است. به همین دلیل قیمت و میزان استفاده از پروفیل بر روی قیمت پنجره وین تک کاملا تاثیر می گذارد.

تاثیر شکل پروفیل وین تک روی قیمت پنجره وین تک

قیمت مترطول پروفیل Upvc ارتباط مستقیمی با میزان وزن آن دارد. برخی از پروفیل های Upvc نامرغوب با کاهش وزن در یک متر پروفیل Upvc ، قیمت آن را نیز کاهش می دهند و موجب افت مقاومت و کیفیت پروفیل Upvc خواهند شد.

پروفیل وین تک شامل تقسیم بندی در سری و نوع پروفیل می شود.

× سری پروفیل وین تک: سری 60، سری 70، سری کشویی تک ریل، سری کشویی جفت ریل وی تک، سری کمکی

× نوع پروفیل وین تک: فریم، ساش (لنگه) پنجره، ساش درب، مولیون، پروفیل کمکی، پنل

میزان مقایسه وزن پروفیل و قیمت پنجره وین تک :

فریم کشویی > فریم سری 70 > فریم سری 60

فریم > ساش کشویی > ساش(بازشو) = مولیون

عوامل تاثیرگذار در نصب پنجره دو جداره وین‌ تک

پنجره دوجداره UPVC همواره به دلیل کیفیت بالای ساخت آن و قابلیت اجرایی در اندازه‌های استاندارد ساختمان، از نظر قیمت مورد توجه مصرف کننده می‌باشد.
اما برای نصب و اجرای پنجره‌های دو جداره وین‌ تک، جدا از عوامل ذکر شده در مقاله قیمت پنجره دوجداره عوامل دیگری برای برآورد هزینه نصب پنجره دو جداره نقش دارد.
متراژ اجرای نصب در نصب پنجره دو جدارهمحل نصب پنجره‌های دو جداره بر اساس استاندارد 140 در 160 سانتی متر می‌باشد. هر نوع افزایش متراژ باعث استفاده بیشتر از میزان متعلقات و یراق آلات ساخت آن روی قیمت نهایی اثر گذار خواهد بود.
فرض مثال اندازه قیمتی یک پنجره دو جداره x قیمت می‌باشد. روی این قیمت هزینه حمل و دستمزد نصب و اجرای آن روی سازه و یراق آلات مصرفی و نصب هر نوع بازشو که در حین اجرا ممکن است استفاده شود روی قیمت نهایی تاثیر گذار است.
هر نوع افزایش متراژ باعث اضافه شدن مواد مصرفی بیشتر برای ساخت پنجره دوجداره و یراق آلات آن و نیز نصب هر نوع بازشو ، هزینه حمل و نصب آن در محل تاثیر گذار است.

پارتیشن دوجداره upvc

پارتیشن دوجداره Upvc پارتیشنی عایق جهت فضا و محیط هایی است، که نیاز داریم قسمتی از آن را کاملا جدا کنیم. پارتیشن دوجداره موجب بهینه سازی محیط وسیع و بدون دیواره می شود. پارتیشن دوجداره upvc تاثیر بسیار زیادی بر روی امنیت اطلاعات شنیداری می گذارد و فضایی کاملا بدون سرو صدا، مناسب اتاق های جلسات، مدیریت و اتاق سرور ایجاد می کند.

پارتیشن دوجداره UPVC چیست؟

بدلیل استفاده از پروفیل Upvc در این محصول به آن پارتیشن یوپی وی سی گفته می شود. دیواره های پارتیشن مانند پنجره های دوجداره ثابت در کنار یکدیگر قرار می گیرند و پارتیشن عایق را فراهم می کنند. در واقع پارتیشن عایق دوجداره، ترکیبی از پنجره دوجداره ثابت، متحرک و درب دوجداره است. بیشترین فضای پارتیشن را شیشه دوجداره تشکیل می دهد که موجب عایق بندی صوتی تا 80% می گردد.ویژگی پارتیشن Upvc دوجداره

* عایق بندی پارتیشن در برابر صوت، گرما و سرما، نفوذ آب و رطوبت، گرد و غبار

* ایجاد بازشو بصورت درب یا پنجره درهر قسمت از پارتیشن دوجداره

*استفاده از شیشه های چند جداره، سند بلاست، رنگی و غیره

* سرعت بالا و سهولت نصب

*قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا

*طراحی زیبا و مدرن پارتیشن دوجداره

*قابلیت شستشوی پارتیشن

* طرح لمینت و طرح چوب پارتیشن upvc

مزایای استفاده از پارتیشن دو جداره

با توجه به این که قیمت پارتیشن دو جداره نسبت به پارتیشن های معمولی بالاتر می باشد باید به دنبال دلیل موجهی برای خرید آن بود. در واقع باید به بررسی این نکته پرداخت که این نوع پارتیشن ها چه مزایایی نسبت به موارد دیگر دارند که بابت آن مزایا باید هزینه بیشتری را پرداخت کرد.

 1. جلوگیری از هدر رفت انرژی و در نتیجه کاهش هزینه های مربوط به انرژی
 2. جلوگیری از انتقال صدای اطراف به محیط مورد نظر
 3. امکان عبور کابل های برق، تلفن و شبکه از آن
 4. عدم ایجاد پارازیت و عاری از رسانایی برق و اتصال بدنه
 5. تنوع در ضخامت
 6. تنوع در ارتفاع
 7. تنوع در طرح و رنگ
 8. قابلیت استفاده از انواع شیشه و سندپلاست و حتی طلق پلی کربنات
 9. افزایش امنیت در محیط های کاری
 10. قابلیت جابجایی آسان به دلیل وزن پایین

این صفحه را در گوگل محبوب کنید

[ارسال شده از: ]
[مشاهده در: ]
[تعداد بازديد از اين مطلب: 2411]

bt

اضافه شدن مطلب/حذف مطلب
-


اقتصادی

پربازدیدترینها
طراحی وب>


صفحه اول | تمام مطالب | RSS | ارتباط با ما
1390© تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت واضح می باشد.
این سایت در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است و پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را به ما اطلاع دهید
پایگاه خبری واضح کاری از شرکت طراحی سایت اینتن