محبوبترینها
از کجا بفهمیم قاشق چنگال اصل است | قاشق چنگال تقلبی نخرید!
با چاپ روی وسایل یک کسب و کار پرسود بسازید
قیمت دیگ بخار و تولیدکننده اصلی دیگ بخار
معروفترین هدیه و سوغاتی یزد مشخص شد!
آشنایی با انواع دوربین مداربسته ضد آب
پرداخت اینترنتی قبوض ساختمان (پرداخت قبض گاز، برق و آب)
بهترین دوره آموزش سئو محتوا در سال 1403 با نام طوفان ۱۴۰۳ در فروردین ماه شروع می شود
یک صرافی ارز دیجیتال چه امکاناتی باید داشته باشد؟
تعمیرگاه مجاز تعمیر ماشین لباسشویی در شرق تهران
تعمیرگاه مجاز تعمیر ماشین لباسشویی در شرق تهران
جراحی و درمان ریشه دندان عفونی با خانم دکتر صفوراامامی
صفحه اول
آرشیو مطالب
ورود/عضویت
هواشناسی
قیمت طلا سکه و ارز
قیمت خودرو
مطالب در سایت شما
تبادل لینک
ارتباط با ما
مطالب سایت سرگرمی سبک زندگی سینما و تلویزیون فرهنگ و هنر پزشکی و سلامت اجتماع و خانواده تصویری دین و اندیشه ورزش اقتصادی سیاسی حوادث علم و فناوری سایتهای دانلود گوناگون
مطالب سایت سرگرمی سبک زندگی سینما و تلویزیون فرهنگ و هنر پزشکی و سلامت اجتماع و خانواده تصویری دین و اندیشه ورزش اقتصادی سیاسی حوادث علم و فناوری سایتهای دانلود گوناگون
آمار وبسایت
تعداد کل بازدیدها :
1799508765
برگزیدگان بخشهای مختلف «سینماحقیقت» معرفی شدند -
واضح آرشیو وب فارسی:مهر: طی مراسمی در شامگاه 16 آذرماه
برگزیدگان بخشهای مختلف «سینماحقیقت» معرفی شدند
شناسهٔ خبر: 2438174 یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۶
هنر > سینمای ایران
مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره بینالمللی «سینماحقیقت» شامگاه 16 آذرماه برگزار شد و طی آن برگزیدگان بخشهای مختلف جشنواره معرفی شدند. به گزارش خبرگزاری مهر، در بخش مسابقه ملی جشنواره برگزیدگان به شرح ذیل معرفی شدند:
بهترین فیلم جشنواره با مفاهیم فرهنگ عاشورا: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مبلغ ۷ میلیون تومان به وحید چاووش کارگردان فیلم مستند «حاشیههای کوتاه بر یک متن بلند» اهدا شد.
بهترین تصویربردار: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مبلغ ۵ میلیون تومان به محمد لطفیان تصویربردار فیلم مستند «آتلان» اهدا شد.
بهترین صدابردار: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مبلغ ۵ میلیون تومان به حسن شبانکاره صدابردار فیلم مستند «چنارستان» اهدا شد.
بهترین تدوینگر: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مبلغ ۵ میلیون تومان به معین کریمالدینی تدوینگر فیلم مستند «آتلان» اهدا شد.
بهترین نویسنده گفتار متن: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مبلغ ۵ میلیون تومان به هادی آفریده برای فیلم مستند «چنارستان» اهدا شد.
بهترین پژوهشگر: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مبلغ ۸ میلیون تومان مشترکاً به محمدرضا درویشی پژوهشگر موسیقی ایران و مجتبی میرتهماسب برای فیلم مستند «شش قرن و شش سال» اهدا شد.
بهترین کارگردانی فیلم مستند کوتاه: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مبلغ ۸ میلیون تومان به جلال ویسی کارگردان فیلم کوتاه «قاشق» اهدا شد.
بهترین کارگردانی فیلم مستند نیمهبلند: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مبلغ ۱۰ میلیون تومان به علی همراز کارگردان فیلم مستند نیمهبلند «آقای بیکار» اهدا شد.
بهترین کارگردانی فیلم مستند بلند: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مبلغ ۱۲ میلیون تومان به معین کریمالدینی کارگردان فیلم مستند بلند «آتلان» اهدا شد.
جایزه ویژه هیأت داوران: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مبلغ ۶ میلیون تومان به محسن استادعلی کارگردان فیلم مستند بلند «جایی برای زندگی» اهدا شد.
جایزه شبکه مستند سیما شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی به جمشید بیاتترک کارگردان فیلم مستند «ققنوس» اهدا شد.
جایزه ویژه دبیر جشنواره بینالمللی «سینماحقیقت» شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و هدیه نقدی به مبلغ ۶ میلیون تومان به فرشاد افشینپور کارگردان فیلم مستند بلند «سفر به آمادای» اهدا شد.
نشان فیروزه «سینماحقیقت»، تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه بزرگ جشنواره به مبلغ ۱۴ میلیون تومان مشترکاً به محمدعلی فارسی و فتحالله امیری تهیه کنندگان فیلمهای مستند «ابرها در راهند» و «حیات در رگهای سرد» اهدا شد.
برگزیدگان بخش مسابقه بینالملل هشتمین جشنواره بینالمللی «سینماحقیقت»
بخش فیلمهای مستند کوتاه و نیمهبلند:
جایزه ویژه هیات داوران: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه ۱۰۰۰ دلاری به محمدباقر شاهین کارگردان فیلم مستند کوتاه «مالکیه» اهدا شد.
جایزه ویژه هیات داوران: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه ۱۰۰۰ دلاری به محمدعلی طالبی کارگردان فیلم مستند نیمهبلند «ننه حسن» اهدا شد.
بهترین فیلم مستند کوتاه:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه ۳۰۰۰ دلاری به یانی پلتونن از فنلاند کارگردان فیلم مستند کوتاه «دودکش سفید» اهدا شد.
بهترین فیلم مستند نیمهبلند:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه ۴۰۰۰ دلاری به فیلیپو تیکوزی از ایتالیا، کارگردان فیلم مستند نیمهبلند «در تعقیب باد» اهدا شد.
بخش فیلمهای مستند بلند:
لوح تقدیر بخش مسابقه بینالملل جشنواره اهدا شد به زندهیاد طاها کریمی کارگردان فیلم مستند «۱۰۰۱ سیب» از کشور عراق.
جایزه ویژه هیات داوران:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه ۲۰۰۰ دلاری به نادیژ تریبال از فرانسه، کارگردان فیلم مستند بلند «گورستان ماشین» اهدا شد.
بهترین فیلم مستند بلند:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه بزرگ ۵۰۰۰ دلاری جشنواره به معین کریمالدینی از ایران، کارگردان فیلم مستند بلند «آتلان» اهدا شد.
برگزیدگان بخش مستند شهر هشتمین جشنواره بینالمللی «سینماحقیقت»
بهترین پژوهش:
لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ۴ میلیون تومان مشترکاً به مینا سعیدیشهروز و پروین قاسمی پژوهشگران فیلم مستند «سیروس، بود و نبود یک محله» اهدا شد.
جایزه بهترین کارگردانی:
لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ۶ میلیون تومان به مهدی باقری کارگردان فیلم مستند «اهالی خیابان یکطرفه» اهدا شد.
جایزه بهترین فیلم:
لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ۷ میلیون تومان به هادی آفریده کارگردان فیلم مستند «چنارستان» اهدا شد.
این صفحه را در گوگل محبوب کنید
[ارسال شده از: مهر]
[مشاهده در: www.mehrnews.com]
[تعداد بازديد از اين مطلب: 42]
صفحات پیشنهادی
برگزیدگان بخش ملی سینما حقیقت معرفی شدند نشان فیروزه سینماحقیقت به فارسی و امیری رسید/ جایزه ویژه هیات داوران
برگزیدگان بخش ملی سینما حقیقت معرفی شدندنشان فیروزه سینماحقیقت به فارسی و امیری رسید جایزه ویژه هیات داوران برای جایی برای زندگیدر مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره سینماحقیقت نشان فیروزه به محمدعلی فارسی و فتحالله امیری تهیهکنندگان فیلمهای مستند ابرها در راهند و حیات در رگهایبرگزیدگان دومین جشنواره جایزه استاد فروزان فر معرفی شدند
برگزیدگان دومین جشنواره جایزه استاد فروزان فر معرفی شدند تهران - ایرنا - برگزیدگان دومین جشنواره جایزه استاد بدیع الزمان فروزان فر عصر چهارشنبه طی آیینی معرفی و تجلیل شدند به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی ایرنا در این آیین که با حضور جمعی از استادان شاعران و اهالی فرهنگ ادب و هنررئیس مرکز پژوهش شورای اسلامی شهر آمل: برگزیدگان المانهای شهری آمل معرفی شدند
رئیس مرکز پژوهش شورای اسلامی شهر آمل برگزیدگان المانهای شهری آمل معرفی شدندرئیس مرکز پژوهشهای شورای اسلامی شهر آمل از معرفی برگزیدگان المانهای شهری خبر داد به گزارش خبرگزاری فارس از آمل به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل فرزین محمودی پاتی بیان داشت در راستای ساماندهبرگزيدگان سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف معرفی شدند -
برگزيدگان سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف معرفی شدند شناسهٔ خبر 2436735 شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱ ۱۳ استانها > یزد يزد ـ هیئت داوران سی و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم نفرات برتر مرحله استانی اين دوره از مسابقات در استان يزد در رشتههای حفظ قرائت و ترتیل را معرفبرگزیدگان طرح ملی «نوای قرآن در شب عاشورا» معرفی شدند
برگزیدگان طرح ملی نوای قرآن در شب عاشورا معرفی شدند پس از قرعهکشی با حضور معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 12 نفر از شرکتکنندگان در طرح ملی نوای قرآن در شب عاشورا برای دریافت کمک هزینه سفر به عتبات عالیات معرفی شدند به گزارش خبرنگار معارف باشگاه خبرنگاران به نداوران انجمن منتقدان در جشنواره سينماحقيقت معرفی شدند -
داوران انجمن منتقدان در جشنواره سينماحقيقت معرفی شدند شناسهی خبر 2431581 تاریخ مخابره شنبه ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۰۹ ۰۷ هنر > سینمای ایران انجمن منتقدان و نويسندگان سينمايی ايران هشتمين جشنواره بين المللی سينماحقيقت را داوری می کند به گزارش خبرگزاری مهر 18 منتقد و نويسنده بهترين هپس از رقابت 250 شرکت کننده قرآنی برگزیدگان استانی جشنواره قرآنی مدهامتان در خراسان شمالی معرفی شدند
پس از رقابت 250 شرکت کننده قرآنیبرگزیدگان استانی جشنواره قرآنی مدهامتان در خراسان شمالی معرفی شدندطی آئینی برگزیدگان استانی جشنواره قرآنی مدهامتان در خراسان شمالی معرفی و تقدیر شدند به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی دبیرخانه کانونهای-برگزیدگان جایزه جلال آل احمد معرفی شدند
برگزیدگان جایزه جلال آل احمد معرفی شدند ملکان عذاب آه با شین زندان الرشید سفر برگذشتنی و گشودن رمان عنوان پنج کتابی است که بهعنوان برگزیدگان هفتمین دوره جایزه جلال معرفی شدند و جمعاً ۳۳۰ سکه را از آن خود کردند برگزیدگان هفتمین دوره جایزه جلال عصر امروز دوشنببرگزیدگان استانی جشنواره قرآنی مدهامتان در خراسان شمالی معرفی شدند -
با رای هیئت داوران برگزیدگان استانی جشنواره قرآنی مدهامتان در خراسان شمالی معرفی شدند شناسهی خبر 2431558 تاریخ مخابره شنبه ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۰۸ ۴۶ استانها > خراسان شمالی بجنورد- خبرگزاری مهر با رای هیئت داوران جشنواره برگزیدگان مرحله استانی جشنواره قرآنی مدهامتان در خراسان شمصبح امروز برگزیدگان مسابقات قرآنی دشتی و تنگستان معرفی شدند
صبح امروزبرگزیدگان مسابقات قرآنی دشتی و تنگستان معرفی شدندمسابقات قرآن کریم مرحله شهرستانی دشتی و تنگستان با حضور 300 نفر در خورموج برگزار شد به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان دشتی مسابقات قرآن کریم مرحله شهرستانی دشتی و تنگستان در رشتههای تحقیق حفظ و ترتیل طی دو روز در مسجد-نامزدهای دو بخش «سینماحقیقت»معرفی شدند
نامزدهای دو بخش سینماحقیقت معرفی شدند اسامی نامزدهای دریافت جایزه از دو بخش هشتمین دوره جشنواره بینالمللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت اعلام شد اسامی نامزدهای دریافت جایزه از دو بخش جایزه شهید آوینی و مسابقه ملی این جشنواره به شرح ذیل است بخش جایزه شهید آوینی هیأتداوران جایزه شهید آوینی «سینماحقیقت» معرفی شدند -
داوران جایزه شهید آوینی سینماحقیقت معرفی شدند شناسهی خبر 2431668 تاریخ مخابره شنبه ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰ ۱۳ هنر > سینمای ایران هیات داوران بخش جایزه شهید آوینی هشتمین دوره جشنواره بینالمللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت معرفی شدند به گزارش خبرگزاری مهر محمدرضا جعفریجلوه مدیامروز در قم برگزیدگان سوگواره «یک دریا عطش» معرفی شدند
امروز در قمبرگزیدگان سوگواره یک دریا عطش معرفی شدندبرگزیدگان سوگواره دانشجویی یک دریا عطش که با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه قم و حوزه هنری استان قم برگزار میشود معرفی شدند به گزارش خبرگزاری فارس از قم در آئین پایانی جشنواره فرهنگی هنری یک دریا عطش که پیش از ظهربرگزیدگان نخستین کنگره شعر «خوشههای زخم» در یزد معرفی شدند
برگزیدگان نخستین کنگره شعر خوشههای زخم در یزد معرفی شدندنخستین کنگره استانی شعر خوشههای زخم با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد به گزارش خبرگزاری فارس از یزد به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان یزد این کنگره در گروههای سنی زیر 20 و بالای 20 سال با هدف تولید آثار فاخررئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت: برگزیدگان مسابقه عکاسی عزاداریهای ماه محرم معرفی شدند
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت برگزیدگان مسابقه عکاسی عزاداریهای ماه محرم معرفی شدندرئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت از معرفی برگزیدگان مسابقه عکاسی عزاداریهای حضرت اباعبداللهالحسین ع در ماه محرم توسط این واحد دانشگاهی خبر داد به گزارش خبرگزاری فارس از شفتبرگزیدگان موبی کد2014+ معرفی شدند
دومین مسابقه ایدهپردازی و برنامهنویسی ابزارهای هوشمند با حضور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمعی از متخصصان علوم کامپیوتری و فناوری اطلاعات سرمایه گذاران بخش خصوصی دانشجویان و دانش آموختگان این رشته در دانشگاه صنعتی امیرکبیر با معرفی برندگان این دوره به کار خود پایانبرگزيدگان اولين جشنواره قصه گويي با گويش محلي معرفي شدند
۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۴ ۵ب ظ برگزيدگان اولين جشنواره قصه گويي با گويش محلي معرفي شدند پس از اجراي 13 قصه توسط قصه گويان برتر مراکز کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان لرستان 3 قصه گوي برتر توسط هيأت داوران به عنوان برگزيده انتخاب و معرفي شدند به گزارش خبرگزاري موج در پايان اجراي-
سینما و تلویزیون
پربازدیدترینها