تبلیغات
تبلیغات متنی
رسانه حرف تو - مقایسه و اشتراک تجربه خرید
آموزشگاه آرایشگری مردانه شفیع رسالت
تاثیر رنگ لباس بر تعاملات انسانی
محبوبترینها
خرید سوسیس پرکن اصل با گارانتی
تشخیص دیسک و صفحه اصلی از تقلبی (6 راه ساده)
بهترین روش های چاپ جعبه محصولات + ویژگی ها و کاربردها
بهترین روش های چاپ جعبه محصولات + ویژگی ها و کاربردها
ده راهنمایی برای نوازندگان مبتدی یوکللی
بررسی دلایل قانع کننده برای خرید صنایع دستی اصفهان
راه های جلوگیری از جریمه های قبض برق
آشنایی با سایت قو ایران بهترین سایت آگهی و تبلیغات در کشور
بهترین شرکتهای مهندسی در آلمان
صفحه اول
آرشیو مطالب
ورود/عضویت
هواشناسی
قیمت طلا سکه و ارز
قیمت خودرو
مطالب در سایت شما
تبادل لینک
ارتباط با ما
مطالب سایت سرگرمی سبک زندگی سینما و تلویزیون فرهنگ و هنر پزشکی و سلامت اجتماع و خانواده تصویری دین و اندیشه ورزش اقتصادی سیاسی حوادث علم و فناوری سایتهای دانلود گوناگون
مطالب سایت سرگرمی سبک زندگی سینما و تلویزیون فرهنگ و هنر پزشکی و سلامت اجتماع و خانواده تصویری دین و اندیشه ورزش اقتصادی سیاسی حوادث علم و فناوری سایتهای دانلود گوناگون
آمار وبسایت
تعداد کل بازدیدها :
1806573714
اسامی نامزدهای انتخابات مجلس دهم در کرمان اعلام شد
واضح آرشیو وب فارسی:دولت بهار: دولت بهار: ستاد انتخابات استان کرمان اسامی نامزدهای انتخابات تایید صلاحیت شده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 9 حوزه انتخابیه اصلی این استان را اعلام کرد.به گزارش دولت بهار به نقل از ایرنا، 143 نامزد در 9 حوزه انتخابیه کرمان از امروز پنجشنبه به مدت یک هفته با هم به رقابت می پردازند که از این تعداد 10 نفر با آرای مردم در هفتم اسفند به خانه ملت راه پیدا می کنند. ستاد انتخابات لرستان اسامی نامزدها را بشرح زیر اعلام کرد: *حوزه انتخابیه کرمان و راور 1- مهدی ابراهیمی نژاد رفسنجانی فرزند اکبر مشهور به دکتر ابراهیمی نژاد 2- مهدی ابراهیمی پور فرزند علی مشهور به ابراهیمی 3- محمدعلی اسماعیلی فرزند فیض الله 4- سید محمدجواد اشرف منصوری فرزند سید میرزا حسین 5- حسین انجم شعاع فرزند حسن 6- همایون بابائی فرزند علی 7- غلامرضا برومند فر فرزند کریم 8- سمیه برهانی نژاد راینی فرزند قاسم 9- سمیه پرورش فرزند حسین 10- محمدرضا پورابراهیمی داورانی فرزند مهدی مشهور به ابراهیمی نژاد - دکترابراهیمی - ابراهیمی 11- منصور پورجعفری فرزند احمد 12- امیر حبیب نیای کنفگورابی فرزند غلامحسین 13- حیدر حیدریان فرزند امیدعلی 14- مهدی دهقانی فرزند اکبر 15- ویدا رضوی نعمت اللهی فرزند سید محمود 16- محمود رهرو فرزند حسن مشهور به دکتر رهرو 17- محمد مهدی زاهدی فرزند ماشاءالله مشهور به پروفسور زاهدی 18- حسن زاهدی فر فرزند عبدالحسین 19- فرهاد زندوکیل فرزند میرزا 20- زهره سالاری فرزند غلامحسین مشهور به دکتر سالاری 21- ثریا سلطانی نژاد فرزند جانعلی 22- محمدحسن شفازند فرزند احمد مشهور به دکتر شفازند 23- امیر صباغ ملاحسینی فرزند محمد 24- محمدحسن عرب زاده گورچوئی فرزند علی 25- جواد کمالی فرزند حسین مشهور به کمالی 26- سیدعلی مدنی کرمانی فرزند سید جلال الدین 27- صدیقه مرادی مهدی آبادی فرزند قنبر 28- مسعود مرتضوی نژاد فرزند عزیز 29- مریم موحدی فرزند محمدعلی 30- علی موحدی نیا فرزند خوب یار مشهور به استاد موحد - استاد موحدی - موحدی کرمانی 31- سیمه سادات مهدوی فرزند سیدعلی 32- منصور ناطقی زاده رفسنجانی فرزند اکبر 33- غلامعباس نوذری فرزند غلامحسین 34- جمشید وکیل زاده انارکی فرزند سلطانعلی 35- رسول یحیی پور فرزند شیرباز 36- روح اله یحیی پور فرزند شیرباز *حوزه انتخابیه شهرستان های کهنوج، منوجان، قلعه گنج، رودبار جنوب و فاریاب 1- محمدرضا امیری کهنوج فرزند امیر 2- احمد حمزه فرزند محمد مشهور به دکتر حمزه ای 3- منصور شکرالهی فرزند حسین 4- حسن کهوری صادق فرزند ابراهیم 5- عباس گروهی فرزند علی مشهور به شیخ عباس 6- حسن مرادی فرزند علی مشهور به حاج حسن مرادی *حوزه انتخابیه شهربابک 1- علی اسدی کرم فرزند حجی 2- محمود جعفری فرزند مصطفی 3- مصطفی رضاحسینی قطب آبادی فرزند غلامحسین مشهور به حسینی 4- مهدی سالاری کنگ فرزند محمود 5- منصور سهروردی فرزند حسین مشهور به شیخ منصور 6- حسین فتاحی فرزند عبدل مشهور به سردار فتاحی 7- اصغر محمدیان ندیک فرزند اکبر مشهور به شیخ اصغر 8- ساره محمودی میمند فرزند مجید 9- احمد منگلی میدوک فرزند حسین مشهور به حاج احمد 10 - عزیزالله نبی زاده شهربابک فرزند مصطفی *حوزه انتخابیه رفسنجان و انار 1- حسین آذین فرزند محمد مشهور به دکتر آذین 2- محمدکاظم ابوالقاسمی کشکوئیه فرزند علی 3- حسن اسفندمز فرزند محمدعلی 4- محمدحسین اسمعیلی درجوزی فرزند احمد 5- عباس امیرحسینی ناصح آباد فرزند حسین 6- احمد انارکی محمدی فرزند محمد مشهور به حاج احمد محمدی 7- حسین انصاری مقدم فرزند محمود مشهور به مهدی 8- علیرضا بهرام پور فرزند جواد 9- علی اکبر پورغلامعلی فرزند حسین 10- محمدمهدی پورغلامعلی فرزند حسین 11- حسین تقوی رشیدی زاده فرزند غلامرضا 12- محمدرضا توحیدی پور فرزند احمد 13- احمد حبیبی بابادی فرزند سیف اله 14- غلامحسین حسن شاهی راویز فرزند ابراهیم مشهور به دکتر حسن شاهی 15- اسماعیل حسنی پور فرزند یدالله 16- علی حسین زاده قاسم آباد فرزند عباس 17 - سیدمحمد حسینی فرزند سیدعلی مشهور به حسینی رفسنجان - حسینی - ارشاد 18- بهروز حیدری زاده فرزند محمد 19- علی اصغر رنجبرتوتوئی فرزند محمدعلی مشهور به دکتر رنجبر 20- محمدمهدی فداکار داورانی فرزند علیجان 21- عباس گلین فرزند سیف اله 22- علی محمدجعفری بهرمان فرزند حسن 23- محمدمهدی مرتضائی نژادپوررفسنجانی فرزند محمدجواد 24- حسین مومنی فرزند محمد 25- محمد نوذری فردوسیه فرزند علی *حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد 1- ذبیح الله اعظمی ساردوئی فرزند امرالله 2- راضیه دانشی مسکونی فرزند مهدی 3- علی زادسر فرزند صفر مشهور به زادسر جیرفتی 4 - احسان سالاری فرزند علی 5- فرج الله عارفی فرزند جلال 6- یحیی کمالی پور فرزند رمضان *حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان 1- حسین امیری خامکانی فرزند اکبر 2- جواد ایرانمنش فرزند خداداد 3- علی پوررنجبر حسن آبادی فرزند صفر 4- مهدی جمالی زاده بهاء آبادی فرزند خداداد 5- محمدحسن حسن زاده سبلوئی فرزند حسین مشهور به حسن زاده 6- عباس دهقانی فرزند محمد 7- حسن رحمانی ده نوی فرزند اکبر مشهور به حاج حسن 8- محمود زارعی پور جلال آبادی فرزند حبیب اله مشهور به سرهنگ 9- وجیهه زمانی بابگهری فرزند محمود 10- محمود عرب نژاد زرندی فرزند علی مشهور به حاج محمود 11- سید محمدصالح موسوی زرندی فرزند اشرف آقا 12- محمدرضا نخعی محمدآبادی فرزند علی مشهور به نخعی مداح 13- احمد نورالدینی باب تنگی فرزند اکبر 14- حمید نورالدینی شاه آبادی فرزند درویش 15- قدرت اله هوشیاری زرندی فرزند غلامرضا مشهور به محمدعلی *حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر 1- محمد اسماعیلی فرزند درویش 2- رضا جرجندی مقدم فرزند احمد 3- محمدجواد شهمرادزاده فهرجی فرزند اسفندیار مشهور به محمدجواد 4- حسین عزیرآبادی فرزند درویش 5- موسی غضنفرآبادی فرزند حسین 6- منصور متقی فرزند حسین 7- حامد معارف فرزند احمد 8- حاتم ناروئی فرزند دادمحمد 9- حبیب اله نیکزادی پناه فرزند طهماسب *حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه 1- رضا آقاملائی فرزند علی 2- علی بختیاری فرزند میرزاعلی مشهور به علی برزبختیاری 3- علیرضا بختیاری علی آباد فرزند غلامرضا 4- فریدون بهشتیان فرزند شکراله 5- احمد پیش بین فرزند ریحان 6- صادق چاهخوزاده فرزند رحمت الله 7- رسول رضائی بزنجانی فرزند شهید کرامت 8- مسعود زرین کلاه فرزند فتح الله 9- حسین سالاری فرزند رحم اله 10- هدایت الله سلطانی نژاد فرزند امان اله 11- محمود شمسی گوشکی فرزند علی مشهور به دکتر شمس 12- امیر فاضل علاف فرزند غلامرضا 13- رضا کوهستانی فرزند علی حسین 14- ملک محسن زاده فرزند محمدرضا 15- علیرضا منظری توکلی فرزند میرزاجان مشهور به دکتر منظری - دکتر علیرضا 16- محمد میرگنجانی فرزند اسماعیل *حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر 1- مهدیه اسدی زیدآبادی فرزند علی مشهور به مهدیار 2- حسن اناری مومن آبادی فرزند حسین 3- وجیهه ایران نژادپاریزی فرزند علی 4- رضا پرتونیا فرزند شکرالله 5- محسن جهانشاهی فرزند شیرعلی مشهور به محسن شیرعلی 6- محمود جهانی فرزند اکبر 7- شهباز حسن پوربیگلری فرزند مختار 8- سید احمد حسینی فرزند سیدکاظم مشهور به حسینی سیرجانی 9- علیرضا خضری پور فرزند شهریار 10- محمدعلی رضوی فرزند اصغر 11- امین زارع عسکری فرزند سعدالله 12- صدیقه زاهدی فرزند ماشاالله 13- علی اکبر سیلانی فرزند حسین 14- رضا علی پورلری فرزند محمود مشهور به دکتر سیرجانی 15- سعید قرائی خضری فرزند احمد 16- محمدحسین محترم فرزند علی 17- مجید محیاپورلری فرزند کرامت 18- محسن مصباح فرزند عباس 19- علیرضا مومنی فرزند مصطفی 20- مریم نظری فرزند محمدحسین دبیر ستاد انتخابات استان کرمان عصر امروز (پنجشنبه) به خبرنگار ایرنا گفت: پنج نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمان از روز گذشته تاکنون انصراف داده اند. علیار اسکندری نسب افزود: با این حساب تعداد نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان هم اکنون به 143 نفر رسیده است. استان کرمان با 23 شهرستان و 9 حوزه انتخابیه اصلی 10 نماینده در مجلس شورای اسلامی و سه نماینده در مجلس خبرگان رهبری دارد. مجموع شعب اخذ رای در استان کرمان برای انتخابات هفتم اسفند دو هزار و 164 شعبه اعلام شده که از این تعداد 910 شعبه اخذ رای سیار و یکهزار و 254 شعبه ثابت است. حدود 33 هزار و 236 نفر در برگزاری انتخابات استان کرمان دخیل هستند. انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند در سراسر کشور برگزار می شود.
پنجشنبه ، ۲۹بهمن۱۳۹۴
[مشاهده متن کامل خبر]
این صفحه را در گوگل محبوب کنید
[ارسال شده از: دولت بهار]
[مشاهده در: www.dolatebahar.com]
[تعداد بازديد از اين مطلب: 71]
صفحات پیشنهادی
فهرست نامزدهای انتخابات مجلس در استان کرمانشاه اعلام شد+اسامی
قلم نیوز ستاد انتخابات استان کرمانشاه لیست نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان را اعلام کرد براساس این لیست ۹۵ نامزد در شش حوزه انتخابیه رقابت می کنند اسامی نامزدهای این انتخابات براساس هر حوزه انتخابیه در استان کرمانشاه به این شرح است حوزه انتخابیه اسلبرای دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی انجام شد اعلام اسامی نامزدهای مورد حمایت اصولگرایان و اصلاحطلبان خراسان
برای دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی انجام شداعلام اسامی نامزدهای مورد حمایت اصولگرایان و اصلاحطلبان خراسان شمالیاسامی نامزدهای مورد حمایت شورای همگرایی اصولگریان و همچنین نامزدهای مورد حمایت اصلاحطلبان مربوط به سه حوزه انتخابه خراسان شمالی در دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامیاسامی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در کرمان اعلام شد
به گزارش کرمان شهر آن لاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری کرمان آگهی اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه ی انتخابیه ی کرمان و راور به شرح زیر اعلام شد بسمه تعالی آگهی اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در اجرای ماده 36 آیین نامه ی اجرایی و قانون انتخابات مفهرست نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمانشاه اعلام شد
فهرست نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمانشاه اعلام شد استانها > کرمانشاه - ایرنا نوشت ستاد انتخابات استان کرمانشاه لیست نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان را اعلام کرد براساس این لیست 96 نامزد در شش حوزه انتخابیه رقابت می کندر اطلاعیه شماره ۶ ستاد انتخابات کشور اعلام شد:انتشار اسامی نامزدهای انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری
اسامی نامزدهای انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در اطلاعیه شماره ششم ستاد انتخابات کشور منتشر شد به گزارش خبر داغ و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۶ اعلام کرد در اجرایی ماده ۱۷ آیین نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبریاسامی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در بروجرد اعلام شد
بروجرد - ایرنا - رئیس ستاد انتخابات شهرستان بروجرد اسامی نهایی نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه را اعلام کرد احمد گودرزیان روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود با اعلام نظر شورای نگهبان 26 تن از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه اشورای ائتلاف اصولگرایان استان همدان نامزدهای خود در انتخابات مجلس را اعلام کرد+اسامی
شورای ائتلاف اصولگرایان استان همدان با صدور بیانیه ای لیست نامزدهای مورد حمایت خود را در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان همدان اعلام کرد به گزارش نافع شورای ائتلاف اصولگرایان استان همدان با صدور بیانیه ای لیست نامزدهای مورد حمایت خود را در انتخابات مجلس شورای اسلاسامی نامزدهای انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری رسما اعلام شد / پایان گمانه زنی ها درباره کاندیداهای مجل
اسامی نامزدهای انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در اطلاعیه شماره ششم ستاد انتخابات کشور منتشر شد وارش نیوز اسامی نامزدهای انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در اطلاعیه شماره ششم ستاد انتخابات کشور منتشر شد به گزارش وارش نیوز در اطلاعیه شماره 6 ستاد انتخابات کشور اسااسامی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد اعلام شد
ستاد انتخابات استان یزد لیست نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان را اعلام کرد به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا ستاد انتخاباتی استان یزد اسامی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد اعلام کرد بر اساس این لیست 96 نامزد در چهار حوزه انتخابیه در اساسامی نامزدهای انتخابات مجلس ۴حوزه انتخابیه استان یزد اعلام شد
از سوی ستاد انتخابات استان یزد اسامی نامزدهای انتخابات مجلس ۴حوزه انتخابیه استان یزد اعلام شد شناسهٔ خبر 3560117 - پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲ ۱۵ استانها > یزد یزدـ بر اساس اعلام ستاد انتخابات استان یزد نام ۹۶ نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در چهار حوزه انتخابیه استان یزد ب-
گوناگون
پربازدیدترینها