محبوبترینها
آشنایی با سایت قو ایران بهترین سایت آگهی و تبلیغات در کشور
بهترین شرکتهای مهندسی در آلمان
صفر تا صد حق بیمه 1403! فرمول محاسبه حق بیمه
نقش هدایای سازمانی در افزایش انگیزه و تعهد کارکنان
کلینیک پروتز و ساخت اندام مصنوعی دکتر اجرائی
چگونه میتوانیم با ترانسفر وایز پول جابجا کنیم؟
بهترین مدلهای [صندلی گیمینگ] براساس نقد و بررسی کاربران
مشاوره حقوقی تلفنی با کمترین هزینه
مشاوره حقوقی تلفنی با کمترین هزینه
صفحه اول
آرشیو مطالب
ورود/عضویت
هواشناسی
قیمت طلا سکه و ارز
قیمت خودرو
مطالب در سایت شما
تبادل لینک
ارتباط با ما
مطالب سایت سرگرمی سبک زندگی سینما و تلویزیون فرهنگ و هنر پزشکی و سلامت اجتماع و خانواده تصویری دین و اندیشه ورزش اقتصادی سیاسی حوادث علم و فناوری سایتهای دانلود گوناگون
مطالب سایت سرگرمی سبک زندگی سینما و تلویزیون فرهنگ و هنر پزشکی و سلامت اجتماع و خانواده تصویری دین و اندیشه ورزش اقتصادی سیاسی حوادث علم و فناوری سایتهای دانلود گوناگون
آمار وبسایت
تعداد کل بازدیدها :
1803264917
گروههای منتخب مسابقه خیابانی جشنواره تئاتر فجر اعلام شدند
واضح آرشیو وب فارسی:فارس:
گروههای منتخب مسابقه خیابانی جشنواره تئاتر فجر اعلام شدند
گروه انتخاب بخش مسابقه تئاترخیابانی سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر 31 اثر نمایشی از 30 گروه را برای شرکت در مرحله ارزیابی اجرایی معرفی کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، گروه انتخاب بخش نمایش های خیابانی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر متشکل از شهرام کرمی، حمیدرضا نعیمی و فارس باقری با تقدیر ازتمامی گروه های متقاضی حضور در این بخش، آثار گروه های زیر را برای شرکت در مرحله ارزیابی اجرایی معرفی کردند. 1-گروه نمایش جوان با نمایش «پاریل» نوشته محمدجواد صرامی و به کارگردانی مریم دوستی از اصفهان 2-گروه نمایش دیالوگ با نمایش «گزارش یک تابوت» نوشته مهدی صالحیار و به کارگردانی علیرضا قاسمی از بناب 3-گروه نمایش آو دل آو با نمایش «دهقان فداکار...» نوشته و کارگردانی صابر کوکبی اصل از بهمئی 4-گروه نمایش 27 آبان با نمایش «آهسته نگاه کن» نوشته و کارگردانی مریم خاکسار تهرانی از تهران 5- گروه نمایش اوینار با نمایش «مجلس کشت و کشتار» نوشته مهدی صالحیار و کارگردانی اکبر زابح از مرند 6- گروه نمایش نانودراما با نمایش «نوازش جوجه تیغی» نوشته و کارگردانی محمدعلی رادمنش از تهران 7- گروه نمایش ویرا با نمایش «کفش طلا برای آقای گل پابرهنه» نوشته و کارگردانی مصطفی کولیوندی از دهلران 8- گروه نمایش 27 آبان با نمایش «فراموشی» نوشته و کارگردانی حامد زارعان از تهران 9- گروه نمایش پاتوق با نمایش «نورالدین» نوشته و کارگردانی ابوالفضل اجاقپور از مرند 10- گروه نمایش شیرز با نمایش «داول کشی» نوشته بهاره سعیدی پناه و به کارگردانی هواس پلوک از کرمانشاه 11- گروه نمایش پژواک با نمایش «مین بال» نوشته سید محسن مهدویان و کارگردانی صادق حسین پور از رشت 12- گروه نمایش آوا با نمایش «عروسک ها عاشق می شوند» نوشته و کارگردانی سمانه موسوی از تهران 13- گروه نمایش هیجار با نمایش «مهره» نوشته و کارگردانی امید مرادی بروجنی از بروجن 14- گروه نمایش سیپید و سیاه با نمایش «آقا و خانم اردلان» نوشته و کارگردانی مهدی حبیبی از ملایر 15- گروه نمایش همزاد با نمایش «باشد یا نباشد» نوشته و کارگردانی نگار نادری از لاهیجان 16- گروه نمایش هرمس با نمایش «گربوش» نوشته و کارگردانی اصغر گروسی از شیراز 17- گروه نمایش شهرآشوب با نمایش «گره ای که باز شد» نوشته پژمان شاهوردی و کارگردانی حدیث گودرزی از بروجرد 18- گروه نمایش نیمکت با نمایش «دوستی که...» نوشته و کارگردانی احمد صمیمی از تهران 19- گروه نمایش زد با نمایش «دمو قراضه» نوشته و کارگردانی سوران حسینی از مریوان 20- گروه نمایش 20 مرداد با نمایش «روبان» نوشته و کارگردانی مهدی معماری از تهران 21- گروه نمایش کارگاه تئاتر ایران با نمایش «کسی فشنگ ها را نمی شمارد 2» نوشته و کارگردانی امیرحسین شفیعی از ورامین 22- گروه نمایش وضعیت با نمایش «داستان مردم» نوشته وکارگردانی پیام عزیزی از تهران 23- گروه نمایش نماد با نمایش «خانه» نوشته و کارگردانی خداداد خدام از اراک 24- گروه نمایش نگاه با نمایش «آخرین بازمانده» نوشته و کارگردانی رضا منصوری از تهران 25- گروه نمایش تجربه نو با نمایش «فیگور» نوشته اصغر خلیلی و به کارگردانی مجبتی خلیلی از تهران 26- گروه نمایش ری را با نمایش «بودن یا نبودن در میدان جنگ» نوشته و کارگردانی سعید خیراللهی از دهلران 27- گروه نمایش ریگا با نمایش «از شنگال تا کوبانی» نوشته و کارگردانی مختار محمدی از مریوان 28- گروه نمایش سونر با نمایش «خوشه برنج» نوشته و کارگردانی محسن اردشیر از تنکابن 29- گروه نمایش مردم با نمایش «داستان موازی» نوشته و کارگردانی علی نوریان از نظرآباد 30- گروه نمایش آرام دل با نمایش «بزنگاه» نوشته و کارگردانی علی رحیمی از تهران 31-گروه اهورا با نمایش «برزخیان» نوشته و کارگردانی ژیلا برزویی از مریوان لازم به ذکر اس سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر بهمن ماه سال جاری به دبیری سعید اسدی برگزار می شود. انتهای پیام/
94/05/11 - 16:40
این صفحه را در گوگل محبوب کنید
[ارسال شده از: فارس]
[مشاهده در: www.farsnews.com]
[تعداد بازديد از اين مطلب: 111]
صفحات پیشنهادی
گروه های منتخب مسابقه خیابانی سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجراعلام شدند
گروه های منتخب مسابقه خیابانی سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجراعلام شدند تهران - ایرنا - گروه انتخاب بخش مسابقه تئاتر خیابانی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر 31 اثر نمایشی از 30 گروه را برای شرکت در مرحله ارزیابی اجرایی معرفی کرد به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا گروگروههای منتخب مسابقه خیابانی جشنواره تئاتر فجر اعلام شد
گروههای منتخب مسابقه خیابانی جشنواره تئاتر فجر اعلام شد شناسهٔ خبر 2873099 - یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴ ۲۲ هنر > تئاتر گروه انتخاب بخش مسابقه تئاترخیابانی سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر ۳۱ اثر نمایشی از ۳۰ گروه را برای شرکت در مرحله ارزیابی اجرایی معرفی کرد به گزارش خبرگزاریهیات انتخاب بخش تئاتر خیابانی جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند
هیات انتخاب بخش تئاتر خیابانی جشنواره تئاتر فجر معرفی شدندهیات انتخاب بخش تئاتر خیابانی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شدند به گزارش خبرگزاری فارس دبیر سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر شهرام کرمی حمیدرضا نعیمی و فارس باقری را به عنوان هیات انتخاب طرح های بخش مساهیات انتخاب بخش خیابانی جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند
هیات انتخاب بخش خیابانی جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند شناسهٔ خبر 2868547 - دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴ ۴۳ هنر > تئاتر هیات انتخاب بخش تئاتر خیابانی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شدند به گزارش خبرگزاری مهر دبیر سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر شهرام کرمی حمیدرضامعرفی 31 گروه مسابقه خیابانی جشنواره تئاتر فجر
معرفی 31 گروه مسابقه خیابانی جشنواره تئاتر فجر ایلنا گروه انتخاب بخش مسابقه تئاترخیابانی سیوچهارمین جشنواره تئاتر فجر 31 اثر نمایشی از 30 گروه را برای شرکت در مرحله ارزیابی اجرایی معرفی کرد به گزارش ایلنا ستاد اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره بینالمللی تئاتر فجر گروههیات انتخاب بخش «تئاتر خیابانی» جشنواره فجر معرفی شدند
هیات انتخاب بخش تئاتر خیابانی جشنواره فجر معرفی شدند ایلنا هیات انتخاب بخش تئاتر خیابانی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شدند به گزارش ایلنا دبیر سی و چهارمین جشنواره بینالمللی تئاتر فجر شهرام کرمی حمیدرضا نعیمی و فارس باقری را به عنوان هیات انتخابمعرفی آثار بخش خیابانی جشنواره تئاتر فجر
یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵ ۱۷ گروه انتخاب بخش مسابقه تئاترخیابانی سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر 31 اثر نمایشی از 30 گروه را برای شرکت در مرحله ارزیابی اجرایی معرفی کرد به گزارش ایسنا گروه انتخاب بخش نمایشهای خیابانی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر متشکل از شهرام کرمیاعلام فهرست نمایشهای ۲بخش جشنواره سراسری تئاتر رضوی
اعلام فهرست نمایشهای ۲بخش جشنواره سراسری تئاتر رضوی ایلنا دبیرخانه دهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی نمایشهای بخش ویژه و جنبی را اعلام کرد به گزارش ایلنا نمایشهای منتخب بخش ویژه و جنبی دهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی اعلام شد بر اساس این خبر نمایشهای «آنمنمایشهای راهیافته به جشنواره تئاتر رضوی اعلام شد
نمایشهای راهیافته به جشنواره تئاتر رضوی اعلام شد شناسهٔ خبر 2868282 - دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱ ۴۹ هنر > تئاتر هیات بازبینی بخش مسابقه دهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی ۱۲ نمایش را برای حضور در مرحله نهایی اعلام كرد به گزارش خبرگزاری مهر هیات بازبینی بخش مسابقه دهمین جشنوارهغیبت هنرمندان خراسان شمالی در بخش مسابقه جشنواره تئاتر رضوی در بجنورد
غیبت هنرمندان خراسان شمالی در بخش مسابقه جشنواره تئاتر رضوی در بجنورد بجنورد - ایرنا - دهمین جشنواره تئاتر رضوی در حالی به میزبانی بجنورد مرکز استان خراسان شمالی برگزار می شود که هیچ اثری از هنرمندان این استان موفق به راهیابی به بخش مسابقه این جشنواره نشده است به گزارش ایرنا به12 اثر به بخش مسابقه دهمین جشنواره تئاتر رضوی راه یافتند
12 اثر به بخش مسابقه دهمین جشنواره تئاتر رضوی راه یافتند بجنورد - ایرنا - دبیر دهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی اعلام کرد از میان آثار ارسالی به دبیرخانه این جشنواره 12 اثر نمایشی با انتخاب هیات داوران به بخش مسابقه این جشنواره راه یافتند به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رساسامی فیلمهای بخش مسابقه جشنواره ونیز اعلام شد
اسامی فیلمهای بخش مسابقه جشنواره ونیز اعلام شدبرگزارکنندگان هفتاد و دومین جشنواره بینالمللی فیلم ونیز اسامی فیلمهای بخش مسابقه این دوره از رقابتها را اعلام کردند به گزارش خبرنگار سینمایی فارس برگزارکنندگان هفتاد و دومین جشنواره فیلم ونیز اسامی فیلمهای بخش مسابقه جشنوااسامی داوران مسابقه های جشنواره رضوی کانون پرورش فکری اعلام شد
اسامی داوران مسابقه های جشنواره رضوی کانون پرورش فکری اعلام شد تهران - ایرنا - اسامی اعضای هیات داوران بخش های مختلف مسابقه های جشنواره رضوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از برنامه های سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا ع اعلام شد به گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایکردستان میزبان چهارمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولان خواهد بود
کردستان میزبان چهارمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولان خواهد بود سنندج- ایرنا- معاون توانبخشی بهزیستی استان کردستان از برگزاری چهارمین دوره جشنواره تئاتر منطقه ای معلولان زاگرس در آذرماه جاری و به میزبانی شهر سنندج خبر داد به گزارش خبرنگار ایرنا مژگان مشفق روز پنجشنبه در جلسه بربازبینی جشنواره تئاتر ماه در چهارمحال و بختیاری پایان یافت
بازبینی جشنواره تئاتر ماه در چهارمحال و بختیاری پایان یافت شهرکرد-ایرنا- مرحله بازبینی جشنواره تئاتر ماه چهارمحال و بختیاری روز یکشنبه پایان یافت معاون حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت آثار نمایشی تولید شده جهت شرکت در جشنواره سراسری تئاتر ماه از سوی هیات بازبین مورد ارزیابی قربرنامه کارگاههای جشنواره فیلم فناوری و صنعتی اعلام شد
برنامه کارگاههای جشنواره فیلم فناوری و صنعتی اعلام شد دو کارگاه تخصصی آموزشی سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی با حمایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برگزار میشود به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی سومینارسال 166 اثر به بخش مسابقه ایران جشنواره فیلم یاس
ارسال 166 اثر به بخش مسابقه ایران جشنواره فیلم یاس با پایان مهلت ارسال آثار بخش مسابقه ایران در سومین جشنواره بینالمللی فیلم ویدیویی یاس 166 اثر به این بخش ارسال شده که 43 اثر به فیلمسازان فیلم اولی تعلق دارد به گزارشحوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان &nb-
سینما و تلویزیون
پربازدیدترینها