محبوبترینها
آشنایی با سایت قو ایران بهترین سایت آگهی و تبلیغات در کشور
بهترین شرکتهای مهندسی در آلمان
صفر تا صد حق بیمه 1403! فرمول محاسبه حق بیمه
نقش هدایای سازمانی در افزایش انگیزه و تعهد کارکنان
کلینیک پروتز و ساخت اندام مصنوعی دکتر اجرائی
چگونه میتوانیم با ترانسفر وایز پول جابجا کنیم؟
بهترین مدلهای [صندلی گیمینگ] براساس نقد و بررسی کاربران
مشاوره حقوقی تلفنی با کمترین هزینه
مشاوره حقوقی تلفنی با کمترین هزینه
مشاوره حقوقی تلفنی با کمترین هزینه
دکتر عرفان فدایی وکیل پایه یک دادگستری
صفحه اول
آرشیو مطالب
ورود/عضویت
هواشناسی
قیمت طلا سکه و ارز
قیمت خودرو
مطالب در سایت شما
تبادل لینک
ارتباط با ما
مطالب سایت سرگرمی سبک زندگی سینما و تلویزیون فرهنگ و هنر پزشکی و سلامت اجتماع و خانواده تصویری دین و اندیشه ورزش اقتصادی سیاسی حوادث علم و فناوری سایتهای دانلود گوناگون
مطالب سایت سرگرمی سبک زندگی سینما و تلویزیون فرهنگ و هنر پزشکی و سلامت اجتماع و خانواده تصویری دین و اندیشه ورزش اقتصادی سیاسی حوادث علم و فناوری سایتهای دانلود گوناگون
آمار وبسایت
تعداد کل بازدیدها :
1802442349
راهیابی ۸ تیم برتر به مرحله یک چهارم نهایی بازیها
واضح آرشیو وب فارسی:باشگاه خبرنگاران: مسابقات تنیس جام حذفی بانوان؛
راهیابی ۸ تیم برتر به مرحله یک چهارم نهایی بازیها
نمایندگان کیش، ساری، ارومیه، شیراز و چهارمحال و بختیاری به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی بانوان راه یافتند.
به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران؛مسابقات جام حذفی تنیس باشگاهها و دسته جات آزاد بانوان در مجموعه المپیک کیش پیگیری شد تا در نهایت تیم های راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی بازی ها مشخص شوند که در پایان روز سوم تیم های البرز گاز کیش، مانی ساری، شهرداری ارومیه، دنا شیراز ، پایا چوب تبریز، هیئت تنیس چهارمحال و بختیاری، امید پارس شیراز و منطقه آزاد کیش (الف) جواز حضور در مرحله بعدی مسابقات را بدست آوردند.
نتایج کامل بازی ها:
مانی ساری -منطقه آزاد کیش ( الف)
۲ بر یک منطقه آزاد کیش(الف)
انفرادی اول: ثمن قیومی-کیمیا دانشفر ( ۶-۴ ، ۵-۷ و ۱-۶ دانشفر از تیم منطقه آزاد کیش ( الف)
انفرادی دوم: آناهیتا ابوحمزه – فائزه خدا کرمی ( ۴-۶ و ۳-۶ ابوحمزه از تیم منطقه آزاد کیش (الف)
۲نفره: ابوحمزه – قوپرانلو و دانشفر – خداکرمی ( ۵-۷ و ۵-۷ دانشفر- خداکرمی از تیم منطقه آزاد کیش (الف)
آکادمی تنیس شیراز – هیئت تنیس خوزستان
۳ بر صفر هیئت تنیس خوزستان
انفرادی اول: کیمیا مناجاتی – پریا پارسیان نژاد ( ۱-۶ و ۱-۶ پارسیان نژاد از تیم هیئت نیس خوزستان)
انفرادی دوم: پرستو بنه گزی – فرناز صفی خانی ( ۱-۶ ، ۷-۵ و ۱-۶ صفی خانی از تیم هیئت تنیس خوزستان)
۲ نفره: مناجاتی- بنه گزی و اسماعیلی – پارسیان نژاد ( ۰-۶ و ۰-۶ اسماعیلی – پارسیان نژاد از تیم هیئت تنیس خوزستان)
البرز گاز کیش- پایا چوب تبریز
۲ بر یک البرز گاز کیش
انفرادی اول: غزل پاک باطن – سحر نجعی ( ۲-۶ و ۴-۶ نجعی از تیم پایا چوب تبریز )
انفرادی دوم: صدف صادق وزیری – فائزه کوجواری ( ۰-۶ و ۰-۶ وزیری از تیم البرز گاز کیش)
۲ نفره: پاک باطن – وزیری و نجعی – کوجواری ( ۲-۶ و ۰-۶ پاک باطن – وزیری از تیم البرز گاز کیش)
ایمن سازان ندای البرز – آرتای شیراز
۲ بر یک آرتای شیراز
انفرادی اول: ناهید صدوقی – آرتا فریدی ( ۱-۶ و ۱-۶ فریدی از تیم آرتای شیراز)
انفرادی دوم: ندا صدوقی – الهام قانعی ( ۱-۶ و ۳-۶ صدوقی از تیم ایمن سازان ندای البرز)
۲ نفره: صدوقی -صدوقی و قانعی – فریدی ( ۴-۶ و ۳-۶ قانعی- فریدی از تیم آرتای شیراز)
شهرداری ارومیه – هیئت تنیس البرز
۳ بر صفر شهرداری ارومیه
انفرادی اول: آرزو یولقونی – الهام خلجی ( ۱-۶ و ۰-۶ یولقونی از تیم شهرداری ارومیه)
انفرادی دوم: شهرزاد بانی سعید – الهام پوستی (۳-۶ و ۲-۶ بانی سعید از تیم شهرداری ارومیه)
۲ نفره: یولقونی – افشین و پوستی – خلجی ( ۰-۶ و ۰-۶ یولقونی – خلجی از تیم شهرداری ارومیه)
هیئت تنیس چهارمحال و بختیاری – الیت همدان
۳ بر صفر چهار محال و بختیاری
انفرادی اول: مریم قلی پور – اکرم کامیاب ( ۰-۶ و ۰-۶ قلی پور از تیم هیئت تنیس چهار محال و بختیاری )
انفرادی دوم: راضیه امیر خانی – مهرو میر اسماعیلی ( ۲-۶ و ۳-۶ امیر خانی از تیم هیئت تنیس چهار محال و بختیاری )
۲ نفره: قلی پور – شاه علایی و کامیاب – عبدالله زاده ( ۲-۶ و ۱-۶ قلی پور – شاه علایی از تیم هیئت تنیس چهار محال و بختیاری)
دنای شیراز – منطقه آزاد کیش (ب)
۳ بر صفر دنای شیراز
انفرادی اول: فاطمه خرمندار – شهرزاد بیستونی ( ۲-۶ و ۰-۶ خرمندار از تیم دنای شیراز)
انفرادی دوم: نیلوفر رضایی – ترمه پژوهی ( ۳-۶ و ۱-۶ رضایی از تیم دنای شیراز)
۲ نفره: رضایی – خرمندار و بیستونی – پژوهی ( ۰-۶ و ۰-۶ رضایی – خرمندار از تیم دنای شیراز)
با مشخص شدن تیم های راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی بازی ها، امروز و در این مرحله البرز گاز کیش با مانی ساری مسابقه می دهد، شهرداری ارومیه به رقابت با دنای شیراز می پردازد، پایا چوب تبریز و هیئت تنیس چهار محال و بختیاری دیدار می کند و ۲ تیم امید پارس شیراز و منطقه آزاد کیش (الف) برگزار کننده دیدار پایانی خواهند بود.
این دوره از رقابت ها به مناسبت ده مبارک فجر و به مدت یک هفته و با حضور ۱۵ تیم در مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار می شود.
یاد آور می شود: سرداوری و داوری بازی ها به ترتیب بر عهده مهردخت اربابی، شهرزاد لازم زاده، آزیتا ملک احمدی، الهام احمدی، بهناز تعبدی ، ثمر جوانکار و طلا خسرو شاهی است.
انتهای پیام/
کد خبر: ۵۱۲۷۰۲۹
این صفحه را در گوگل محبوب کنید
[ارسال شده از: باشگاه خبرنگاران]
[مشاهده در: www.yjc.ir]
[تعداد بازديد از اين مطلب: 42]
صفحات پیشنهادی
مشورت 4 تیم نهایی برای نحوه برگزاری دیدار ردهبندی و نهایی سالن 12 هزار نفری میزبان قطعی مرحله نهایی لیگ برتر
مشورت 4 تیم نهایی برای نحوه برگزاری دیدار ردهبندی و نهاییسالن 12 هزار نفری میزبان قطعی مرحله نهایی لیگ برتر والیبالمرحله نهایی لیگ برتر والیبال سال 93 قطعا به صورت متمرکز در تهران برگزار خواهد شد به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال 24 بهمن ماه بتبریک شیخ سلمان به چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی جام ملتهای آسیا
تبریک شیخ سلمان به چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی جام ملتهای آسیا شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه رئیس AFC به چهار تیم عراق کره جنوبی استرالیا و امارات بابت رسیدن به مرحله نیمه نهایی جام ملتهای آسیا تبریک گفت به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران به نقل از سایت AFCبرنامه مرحله پلی آف، نیمه نهایی و نهایی لیگ برتر والیبال
برنامه مرحله پلی آف نیمه نهایی و نهایی لیگ برتر والیبال مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال از 29 بهمن ماه آغاز و به مدت 12 روز ادامه خواهد داشت به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران بر اسا اعلام سازمان لیگ مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال 24 بهمن ماه به پایان می رسد و مرحله پلی آف ازبرنامه مرحله پلیآف، نیمهنهایی و نهایی لیگ برتر والیبال اعلام شد
برنامه مرحله پلیآف نیمهنهایی و نهایی لیگ برتر والیبال اعلام شدمرحله پلیآف لیگ برتر والیبال از 29 بهمن ماه آغاز و به مدت 12 روز ادامه خواهد داشت به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون والیبال بر اساس اعلام سازمان لیگ مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال 24 بهمن ماه به پابرنامه مرحله پلیآف، نیمه نهایی و نهایی لیگ برتر والیبال - اخبار ایران و جهان |
از سوی سازمان لیگ اعلام شد برنامه مرحله پلیآف نیمه نهایی و نهایی لیگ برتر والیبال شناسهٔ خبر 2482325 دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲ ۰۹ ورزش > توپ و تور بر اساس برنامه سازمان لیگ والیبال مرحله پلیآف این مسابقات از 29 بهمن ماه آغاز و به مدت 12 روز ادامه خواهد داشت به گزارش خبرگزباشگاه میزان با قدرت به راه خود ادامه خواهد داد حلمی: مشهد میتواند میزبان مرحله نهایی لیگ برتر والیبال باشد/
باشگاه میزان با قدرت به راه خود ادامه خواهد دادحلمی مشهد میتواند میزبان مرحله نهایی لیگ برتر والیبال باشد هواداران سرمایههای اصلیمان هستندمدیر عامل باشگاه میزان گفت تیمهای لیگ برتری و دسته اول اولیبال بانوان و آقایان باشگاه میزان با تمام قدرت به راه خود ادامه خواهند داد بهنوز هم حس کشتی گرفتن در 18 سالگی را دارم میرزایی: با تمام وجود برای موفقیت در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی تمر
هنوز هم حس کشتی گرفتن در 18 سالگی را دارممیرزایی با تمام وجود برای موفقیت در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی تمرین میکنمدارنده مدال طلای کشتی آزاد بازیهای آسیایی گفت با تمام وجود برای موفقیت در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی تمرین میکنم جمال میرزایی در گفتوگو با خبرنگار ورزشجام جهانی هاکی داخل سالن/راهیابی ایران به جمع چهار تیم برتر
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۸ ۲۷ ملیپوشان هاکی سالنی ایران به جمع 4 تیم برتر جام جهانی هاکی آلمان راه یافتند به گزارش ایسنا دیدار تیمهای ملی هاکی داخل سالن ایران و روسیه در جام جهانی هاکی داخل سالن آلمان با نتیجه 8 – 5 به نفع هاکی بازان ایران به پایان رسید تا ملیپوشان ایران در بینآغاز چهارمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام از فردا در تهران
آغاز چهارمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام از فردا در تهران چهارمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام در کمپ تهران از 14 بهمن ماه به مدت 10 روز در دریاچه آزادی برگزار می شود به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران تیم ملی آبهای آرام کشورمان در 3 کمپ تهران مازندران4 تیم مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته اول بدمینتون مردان مشخص شدند
4 تیم مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته اول بدمینتون مردان مشخص شدند خبرگزاری پانا دور برگشت مرحله مقدماتی بیستمین دوره مسابقات لیگ دسته اول بدمینتون مردان باشگاه های کشور جام خلیج فارس برگزار شد و 4 تیم راه یافته به مرحله نهایی این پیکارها مشخص شدند ۱۳۹۳ جمعه ۱۰ بهمن ساعت 18 23 بمنتخب مرحله یک چهارم نهایی
منتخب مرحله یک چهارم نهایی 7 بازيکن دو تيم عراق و امارات در جمع 11 بازيکن منتخب مرحله يک چهارم نهايي جاي گرفتند به گزارش نامه نیوز 11 بازیکن برگزیده این مرحله به شرح زیرند دروازهبان ماجد ناصر امارات مدافعان کواک تایهیل کره جنوبی احمد ابراهیم عراق اسماعیل احمد اماراتصعود 7 تیم اروپایی به یک چهارم نهایی مسابقات جهانی هندبال
سهشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰ ۱۸ در پایان مرحله یک هشتم نهایی مسابقات جهانی هندبال هفت تیم برتر اروپا و یک تیم از آسیا راهی مرحله بعد شدند به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به دوحه رقابتهای مرحله یک هشتم نهایی مسابقات جهانی هندبال برگزار شد و هشت تیم توانستند راهی مرحله یک چهارم نهایی شمرحله یکچهارم نهایی کوپا ایتالیا ناپولی با غلبه بر اینتر به نیمهنهایی رسید
مرحله یکچهارم نهایی کوپا ایتالیاناپولی با غلبه بر اینتر به نیمهنهایی رسیدناپولی در مرحله یکچهارم نهایی رقابتهای کوپا ایتالیا با غلبه بر اینتر راهی نیمهنهایی شد به گزارش خبرگزاری فارس آخرین بازی مرحله یکچهارم نهایی رقابتهای کوپا ایتالیا شب گذشته از سا- تیم بدمینتون گاز جهرم به مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول کشور صعود کرد
تیم بدمینتون گاز جهرم به مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول کشور صعود کرد شیراز -ایرنا-تیم بدمینتون گاز جهرم با درخشش در مرحله مقدماتی رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور به مرحله نیمه نهایی صعود کرد به گزارش دریافتی شنبه خبرنگار ایرنا گاز جهرم با کسب 10 امتیاز و بدست آوردن جایگاچه تیمهایی به مرحله پلیآف لیگ برتر والیبال صعود کردند؟
چه تیمهایی به مرحله پلیآف لیگ برتر والیبال صعود کردند در پایان هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور چهره تیمهای صعود کننده به مرحله پلیآف مشخص شد به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در پایان هفته ششم دور برگشت لیگ برتر والیبال و یک هفته مانده به پایان این- مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر والیبال جوانان کشور در ارومیه آغاز شد
مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر والیبال جوانان کشور در ارومیه آغاز شد ارومیه - ایرنا - مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر والیبال جوانان باشگاه های کشور جام زنده یاد حسین معدنی از عصر روز شنبه به میزبانی شهر ارومیه آغاز شد به گزارش خبرنگار ایرنا این رقابت ها در سالن سه هزار نفری شسنندج میزبان مرحله نهایی رقابتهای لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور
سنندج میزبان مرحله نهایی رقابتهای لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور مرحله نهایی لیگ برتر نوجوانان سال جاری با شرکت شش تیم از روز 17 بهمن ماه به میزبانی سنندج آغاز میشود به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران مرحله نهایی مسابقات والیبال قهرمانی رده سنی نوجوانان باشگاه های برتر ایران-
ورزش
پربازدیدترینها