تبلیغات
تبلیغات متنی
رسانه حرف تو - مقایسه و اشتراک تجربه خرید
آموزشگاه آرایشگری مردانه شفیع رسالت
تاثیر رنگ لباس بر تعاملات انسانی
محبوبترینها
خرید سوسیس پرکن اصل با گارانتی
تشخیص دیسک و صفحه اصلی از تقلبی (6 راه ساده)
بهترین روش های چاپ جعبه محصولات + ویژگی ها و کاربردها
بهترین روش های چاپ جعبه محصولات + ویژگی ها و کاربردها
ده راهنمایی برای نوازندگان مبتدی یوکللی
بررسی دلایل قانع کننده برای خرید صنایع دستی اصفهان
راه های جلوگیری از جریمه های قبض برق
آشنایی با سایت قو ایران بهترین سایت آگهی و تبلیغات در کشور
بهترین شرکتهای مهندسی در آلمان
صفحه اول
آرشیو مطالب
ورود/عضویت
هواشناسی
قیمت طلا سکه و ارز
قیمت خودرو
مطالب در سایت شما
تبادل لینک
ارتباط با ما
مطالب سایت سرگرمی سبک زندگی سینما و تلویزیون فرهنگ و هنر پزشکی و سلامت اجتماع و خانواده تصویری دین و اندیشه ورزش اقتصادی سیاسی حوادث علم و فناوری سایتهای دانلود گوناگون
مطالب سایت سرگرمی سبک زندگی سینما و تلویزیون فرهنگ و هنر پزشکی و سلامت اجتماع و خانواده تصویری دین و اندیشه ورزش اقتصادی سیاسی حوادث علم و فناوری سایتهای دانلود گوناگون
آمار وبسایت
تعداد کل بازدیدها :
1806585942
برنامه روز شانزدهم رقابت های المپیک
واضح آرشیو وب فارسی:باشگاه خبرنگاران: برنامه روز شانزدهم رقابت های المپیک
برنامه روز شانزدهم مسابقات المپیک ریو مشخص شد و نمایندگان کشورها در رشته های مختلف به مصاف حریفان خود می روند.
به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در شانزدهمین روز مسابقات المپیک ریو نمایندگان کشورها در رشته های مختلف با هم به رقابت می پردازند.
*برنامه کاروان ایران در شانزدهمین روز رقابت ها به شرح زیر است:
کیمیا علیزاده در وزن ۵۷ کیلوگرم در رشته تکواندو از ساعت 19 به مصاف حریف خود می رود.
*برنامه سایر رقابت ها به شرح زیر است:
*دو و میدانی
بخش بانوان در ماده پرش ارتفاع ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
چهار در صد متر بانوان ساعت ۱۱:۲۰ تا ۱۱:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۵۰ تا ۱۹:۱۰ به وقت ایران
فینال و اهدای مدال پرتاب نیزه بانوان ساعت ۲۱:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۴:۴۰ صبح به وقت ایران
نیمه نهایی ۸۰۰ متر بانوان ساعت ۲۱:۱۵ تا ۲۱:۳۱ به وقت برزیل و ساعت ۴:۴۵ تا ۵:۰۱ صبح به وقت ایران
فینال و اهدای مدال ۴۰۰ متر با مانع بانوان ساعت ۲۲:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۵:۴۵ صبح به وقت ایران
بخش مردان ماده دو ۱۱۰ متر با مانع ساعت ۹:۳۰ تا ۹:۵۴ به وقت برزیل و ساعت ۱۷ تا ۱۷:۲۴ به وقت ایران
ماده پرتاب وزنه مردان ساعت ۹:۵۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۲۵ به وقت ایران
بخش مردان ماده پرتاب دیسک ساعت ۱۰:۲۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۵۵ به وقت ایران
بخش مردان اهدای مدال ۴۰۰ متر با مانع ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران
بخش مردان ماده پرتاب نیزه ساعت ۱۳:۲۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۵۵ به وقت تهران
گروه مردان ماده پرتاب نیزه ساعت ۱۸:۳۵ و ۱۹:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱:۰۵ و ۲:۱۵ بامداد به وقت ایران
فینال و اهدای مدال بخش مردان ماده پرتاب وزنه ساعت ۲۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۴ صبح به وقت ایران
نیمه نهایی ۱۵۰۰ متر مردان ساعت ۲۰:۴۵ تا ۲۰:۵۵ به وقت برزیل و ساعت ۴:۱۵ تا ۴:۲۵ صبح به وقت ایران
۱۵۰۰ متر ده گانه مردان ساعت ۲۱:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۵:۱۵ صبح به وقت ایران
فینال و اهدای مدال ۱۵۰۰ متر ده گانه مردان ساعت ۲۱:۵۶ به وقت برزیل و ساعت ۵:۲۶ صبح به وقت ایران
فینال و اهدای مدال ۲۰۰ متر مردان ساعت ۲۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۶ صبح به وقت ایران
*بدمینتون
بخش بانوان
نیمه نهایی انفرادی اسپانیا و چین ساعت ۸:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۶ به وقت ایران
نیمه نهایی انفرادی ژاپن و هند ساعت ۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷ به وقت ایران
اهدای مدال و رده بندی دونفره ساعت ۱۰:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۰ به وقت ایران
*بسکتبال
بخش بانوان
نیمه نهایی اسپانیا و صربستان ساعت ۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران
نیمه نهایی آمریکا و فرانسه ساعت ۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت ایران
*والیبال ساحلی مردان
مرحله رده بندی و اهدای مدال روسیه و هلند ساعت ۲۲ به وقت برزیل و ساعت ۵:۳۰ صبح به وقت ایران
مرحله فینال و اهدای مدال ایتالیا و برزیل ساعت ۲۳:۵۹ به وقت برزیل و ساعت ۷:۲۹ صبح به وقت ایران
*بوکس
بخش مردان
وزن ۵۶ کیلوگرم
اهدای مدال روسیه و آمریکا ساعت ۱۴:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۲ به وقت ایران
اهدای مدال کوبا و ازبکستان ساعت ۱۴:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۱۵ به وقت ایران
وزن ۷۵ کیلوگرم
اهدای مدال کوبا و آذربایجان ساعت ۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران
اهدای مدال مکزیک و ازبکستان ساعت ۱۵:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۴۵ به وقت ایران
وزن ۸۱ کیلوگرم
فینال و اهدای مدال کوبا و قزاقستان ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران
بخش بانوان
وزن ۵۱ کیلو گرم
اهدای مدال انگلیس و چین ساعت ۱۴ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران
اهدای مدال کلمبیا و فرانسه ساعت ۱۴:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۴۵ به وقت ایران
*قایقرانی کانو
فینال بخش مردان ماده 1000 متر کایاک دو نفره ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
اهدای مدال بخش مردان ماده 1000 متر کایاک دو نفره ۹:۰۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۸ به وقت ایران
فینال گروه مردان ماده ۲۰۰ متر کانو انفرادی ۹:۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۴۶ به وقت ایران
اهدای مدال بخش مردان ماده ۲۰۰ متر کانو انفرادی ۹:۲۳ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۵۳ به وقت ایران
*کایاک
فینال کایاک دونفره ۲۰۰ متر مردان ساعت ۹:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۱۰ به وقت ایران
اهدای مدال کایاک دو نفره ۲۰۰ متر مردان ساعت ۹:۴۷ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۱۷ به وقت ایران
فینال کایاک انفرادی ۵۰۰ متر بانوان ساعت ۱۰:۰۴ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۴به وقت ایران
اهدای مدال کایاک انفرادی ۵۰۰ متر بانوان ساعت ۱۰:۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۱ به وقت ایران
*دوچرخه سواری نمایشی
مرحله یک چهارم نهایی مردان ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۴:۱۷ به وقت برزیل و ساعت ۲۱ تا ۲۱:۴۷ به وقت ایران
*گلف
گروه بانوان ساعت ۷:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۵ به وقت ایران
*هندبال
بخش بانوان
نیمه نهایی هلند و فرانسه ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران
نروژ و روسیه ساعت ۲۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۴ بامداد به وقت ایران
*هاکی مردان
مرحله رده بندی و اهدای مدال
آلمان و هلند ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران
بلژیک و آرژانتین ساعت ۱۷ به وقت برزیل و ساعت ۳۰ بامداد به وقت ایران
*پنجگانه مدرن
رده بندی بانوان ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
رده بندی مردان ساعت ۱۴:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۲ به وقت ایران
*قایقرانی بادبانی
اهدای مدال کلاس ۴۹ مردان ساعت ۱۳:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۵ به وقت ایران
اهدای مدال کلاس ۴۹ بانوان ساعت ۱۴:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۳۵ به وقت ایران
*شنا
بخش تیمی ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران
*سه گانه
بخش مردان به همراه اهدای مدال ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
*والیبال بانوان
مرحله نیمه نهایی
صربستان و آمریکا ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران
چین و هلند ساعت ۲۲:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۵:۴۵ صبح به وقت ایران
*واترپلو مردان
مرحله رده بندی مجارستان و برزیل ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
مرحله نیمه نهایی مونته نگرو و کرواسی ساعت ۱۲:۲۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۵۰ به وقت ایران
مرحله رده بندی اسپانیا و یونان ساعت ۱۵:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۴۰ به وقت ایران
مرحله نیمه نهایی ایتالیا و صربستان ساعت ۱۶:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۴ بامداد به وقت ایران
*تکواندو
بخش بانوان
وزن ۵۷ کیلوگرم
فنلاند و برزیل ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
سوئد و استرالیا ساعت ۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷ به وقت ایران
بلژیک و پاناما ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
انگلیس و مراکش ساعت ۱۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸ به وقت ایران
تایلند و اسپانیا ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
ایران و کرواسی ساعت ۱۱:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹ به وقت ایران
تونس و ژاپن ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران
مصر و کلمبیا ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰ به وقت ایران
بخش مردان
وزن ۶۸ کیلوگرم
ونزئولا و روسیه ساعت ۹:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۴۵ به وقت ایران
ترکیه و شیلی ساعت ۹:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۱۵ به وقت ایران
سنگال و لهستان ساعت ۱۰:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۵ به وقت ایران
بلژیک و گینه نو ساعت ۱۰:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۵ به وقت ایران
کره جنوبی و آفریقا مرکزی ساعت ۱۱:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۴۵ به وقت ایران
کرواسی و اسپانیا ساعت ۱۲:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۴۵ به وقت ایران
مکزیک و مغولستان ساعت ۱۲:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۱۵ به وقت ایران
*کشتی فرنگی
وزن ۵۳ کیلوگرم
کره جنوبی و کانادا ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
اوکراین و آمریکا
چین و آلمان
ژاپن و آذربایجان
سنگال و ویتنام
یونان و هند
ونزئولا و کامرون
سوئد و نیجریه
لهستان و مغولستان
ترکیه
وزن ۶۳ کیلوگرم
اوکراین و کانادا ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
روسیه و مجارستان
بلغارستان و مغولستان
برزیل و ترکیه
مغولستان و نیجریه
آمریکا و بلغارستان
قزاقستان و بلغارستان
سوئد و چک
ژاپن و لهستان
تونس و لیتوانی
چین
وزن ۷۵ کیلوگرم
روسیه و مصر ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
ترکیه و اوکراین
آمریکا و کلمبیا
بلغارستان و فرانسه
کانادا و آلمان
چین و استونی
کامرون و ونزئولا
مجارستان و قزاقستان
برزیل و ژاپن
۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۳
این صفحه را در گوگل محبوب کنید
[ارسال شده از: باشگاه خبرنگاران]
[مشاهده در: www.yjc.ir]
[تعداد بازديد از اين مطلب: 6]
صفحات پیشنهادی
برنامه روز چهاردهم رقابت های المپیک
برنامه روز چهاردهم رقابت های المپیک برنامه روز چهاردهم مسابقات المپیک ریو مشخص شد و نمایندگان کشورها در رشته های مختلف به مصاف حریفان خود خواهند رفت به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان برنامه کاروان ایران در این روز به شرح زیر است فردا از حدود ساعتبرنامه رقابت نمایندگان ایران در چهارمین روز از بازیهای المپیک
برنامه رقابت نمایندگان ایران در چهارمین روز از بازیهای المپیک ورزشکاران ایران در چهارمین روز از بازیهای المپیک ریو رقابت خود را در پنج رشته برگزار خواهند کرد به گزارش ایلنا در چهارمین روز از برگزاری بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ورزشکاران ایران در پنج رشته تیراندازی جودوبرنامه روز پانزدهم رقابت های المپیک ریو
برنامه روز پانزدهم رقابت های المپیک ریو برنامه روز پانزدهم مسابقات المپیک ریو مشخص شد و نمایندگان کشورها در رشته های مختلف به مصاف حریفان خود خواهند رفت به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان برنامه روز پانزدهم مسابقات المپیک ریو مشخص شد و نمایندبرنامه رقابت های نمایندگان ایران در روز هشتم المپیک
المپیک ۲۰۱۶ ریو برنامه رقابت های نمایندگان ایران در روز هشتم المپیک نمایندگان کاروان المپیک ایران در روز هشتم از رقابت ها در سه رشته به مصاف حریفان خود میروند به گزارش ایلنا روز هشتم مسابقات المپیک 2016 ریو در حالی برگزار میشود که نمایندگان کشورمان در سه رشته به مصاف حریبرنامه رقابتهای ورزشکاران ایران در اولین روز المپیک ریو (+جدول)
برنامه رقابتهای ورزشکاران ایران در اولین روز المپیک ریو جدول تاریخ انتشار ۱۰ ۰۵ - ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - 06 August 2016برنامه روز یازدهم رقابت های المپیک ریو
برنامه روز یازدهم رقابت های المپیک ریو برنامه روز یازدهم مسابقات المپیک ریو مشخص شد و نمایندگان کشورها در رشته های مختلف به مصاف حریفان خود خواهند رفت به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان برنامه مسابقات کاروان ایران به شرح زیر است تیم ملی والیبابرنامه روز سیزدهم رقابت های المپیک ریو
برنامه روز سیزدهم رقابت های المپیک ریو برنامه روز سیزدهم مسابقات المپیک ریو مشخص شد و نمایندگان کشورها در رشته های مختلف به مصاف حریفان خود می روند به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان برنامه کاروان ایران در روز سیزدهم به شرح زیر استبرنامه روز چهاردهم کاروان ایران در المپیک؛ آغاز رقابتهای کشتی آزاد
برنامه روز چهاردهم کاروان ایران در المپیک آغاز رقابتهای کشتی آزاد در آغاز رقابتهای کشتی آزاد امروز حسن رحیمی و حسن یزدانی به روی تشک میروند به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا کاروان ایران در چهاردهمین روز المپیک 2016 ریو سه نماینده دارد که در دو رشته به مصاف حریفان خود میروبرنامه رقابت های روز هفتم نمایندگان ایران در بازی های المپیک ریو
برنامه رقابت های روز هفتم نمایندگان ایران در بازی های المپیک ریو پنج نماینده کاروان ورزشی ایران در روز هفتم از رقابت های المپیک به مصاف حریفان خود می روند به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا پنج نماینده کاروان ورزشی ایران در روز هفتم از رقابت های المپیک ریو ۲۰۱۶ امروز به مصاف رقیبان خبرنامه رقابت نمایندگان ایران در چهارمین روز بازی های المپیک
برنامه رقابت نمایندگان ایران در چهارمین روز بازی های المپیک ورزشکاران ایران در چهارمین روز از بازی های المپیک ریو رقابت خود را در پنج رشته برگزار خواهند کرد به گزارش ایسنا در چهارمین روز از برگزاری بازی های المپیک 2016 ورزشکاران ایران در پنج رشته تیراندازی جودو شنا تیروکما-
ورزش
پربازدیدترینها