Plugins - LiteSpeed Cache - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (1403 entries)

en: LiteSpeed Cache is temporarily disabled until: %s.
fa: کش لایت اسپید به طور موقت تا %s غیرفعال است.

en: Disable All Features for 24 Hours
fa: غیرفعال کردن همه ویژگی‌ها به مدت 24 ساعت

en: LiteSpeed Cache is disabled. This functionality will not work.
fa: کش لایت‌اسپید غیرفعال است. این قابلیت کار نخواهد کرد.

en: Filter %s available to change threshold.
fa: فیلتر %s برای تغییر آستانه در دسترس است.

en: Scaled size threshold
fa: آستانه اندازه مقیاس‌بندی شده

en: Automatically replace large images with scaled versions.
fa: جایگزین کردن خودکار تصاویر بزرگ با نسخه‌های کوچک شده.

en: Auto Rescale Original Images
fa: تغییر مقیاس خودکار تصاویر اصلی

en: UCSS Inline Excluded Files
fa: فایل‌های درون‌خطی مستثنی‌شده UCSS

en: The QUIC.cloud connection is not correct. Please try to sync your QUIC.cloud connection again.
fa: اتصال QUIC.cloud صحیح نیست. لطفاً دوباره سعی کنید اتصال QUIC.cloud خود را همگام‌سازی کنید.

en: Not enough parameters. Please check if the QUIC.cloud connection is set correctly
fa: پارامترها کافی نیست. لطفاً بررسی کنید که آیا اتصال QUIC.cloud به درستی تنظیم شده است

en: No fields
fa: فیلدی وجود ندارد

en: Value from filter applied
fa: مقدار از فیلتر اعمال شده

en: This value is overwritten by the filter.
fa: این مقدار توسط فیلتر بازنویسی می‌شود.

en: This value is overwritten by the %s variable.
fa: این مقدار توسط متغیر %s بازنویسی می‌شود.

en: Predefined list will also be combined with the above settings
fa: لیست از پیش تعریف شده نیز با تنظیمات فوق ترکیب خواهد شد

en: Tuning CSS Settings
fa: بهبود تنظیمات CSS

en: Predefined list will also be combined with the above settings.
fa: لیست از پیش تعریف شده نیز با تنظیمات فوق ترکیب خواهد شد.

en: Clear
fa: پاکسازی

en: If not, please verify the setting in the %sAdvanced tab%s.
fa: اگر اینطور نیست، لطفا تنظیمات را در %sتب پیشرفته%s بررسی کنید.

en: Close popup
fa: بستن پاپ آپ

en: Deactivate plugin
fa: غیرفعال کردن افزونه

en: If you have used Image Optimization, please %sDestroy All Optimization Data%s first. NOTE: this does not remove your optimized images.
fa: اگر از بهینه‌سازی تصویر استفاده کرده‌اید، لطفاً ابتدا %sپاکسازی دیتای همه بهینه‌سازی‌ها%s را انجام بدهید. توجه: این کار تصاویر بهینه‌سازی شده شما را حذف نمی‌کند.

en: On uninstall, all plugin settings will be deleted.
fa: با حذف نصب، تمام تنظیمات افزونه حذف خواهد شد.

en: Why are you deactivating the plugin?
fa: چرا افزونه رو غیرفعال می‌کنی؟

en: Other
fa: سایر

en: Plugin is too complicated
fa: افزونه خیلی پیچیده است

en: Site performance is worse
fa: عملکرد سایت بدتر است

en: The deactivation is temporary
fa: غیرفعالسازی موقتی است

en: Deactivate LiteSpeed Cache
fa: غیرفعال سازی کش لایت اسپید

en: CDN - Disabled
fa: شبکه توزیع محتوا (CDN) - غیرفعال

en: CDN - Enabled
fa: شبکه توزیع محتوا (CDN) - فعال

en: Connected Date:
fa: تاریخ اتصال:

en: Node:
fa: گره:

en: Service:
fa: سرویس:

en: Autoload top list
fa: لیست برتر بارگذاری خودکار

en: Autoload entries
fa: ورودی‌های بارگذاری خودکار

en: Autoload size
fa: اندازه بارگذاری خودکار

en: This Month Usage: %s
fa: استفاده این ماه: %s

en: Usage Statistics: %s
fa: آمار استفاده: %s

en: more
fa: بیشتر

en: Globally fast TTFB, easy setup, and %s!
fa: TTFB بسیار سریع جهانی، راه‌اندازی آسان و %s!

en: Last requested: %s
fa: آخرین درخواست: %s

en: Last generated: %s
fa: آخرین تولید: %s

en: Requested: %s ago
fa: درخواست شده: %s پیش

en: LiteSpeed Web ADC
fa: LiteSpeed وب ADC

en: OpenLiteSpeed Web Server
fa: وب سرور OpenLiteSpeed

en: LiteSpeed Web Server
fa: وب سرور LiteSpeed

en: PAYG used this month: %s. PAYG balance and usage not included in above quota calculation.
fa: PAYG استفاده‌شده در این ماه: %s. موجودی و استفاده PAYG در محاسبه سهمیه فوق لحاظ نشده است.

en: Last crawled:
fa: آخرین خزش:

en: %1$s %2$d item(s)
fa: %1$s %2$d مورد

en: Start watching...
fa: شروع نظارت...

en: Crawlers cannot run concurrently. If both the cron and a manual run start at similar times, the first to be started will take precedence.
fa: خزنده‌ها نمی‌توانند هم‌زمان اجرا شوند. اگر اجرای کرون و دستی در زمان‌های مشابه شروع شوند، اجرا شده اول برتری خواهد داشت.

en: Position:
fa: موقعیت:

en: %d item(s)
fa: %d مورد

en: Last crawled
fa: آخرین خزش

en: Serve your visitors fast
fa: سرویس‌دهی سریع به بازدیدکنندگان شما

en: This will affect all tags containing attributes: %s.
fa: این بر تمام تگ‌های شامل ویژگی‌های %s تأثیر خواهد گذاشت.

en: %1$sLearn More%2$s
fa: %1$sبیشتر بدانید%2$s

en: Get it from %s.
fa: دریافت از %s.

en: Reset the OPcache failed.
fa: بازنشانی OPcache انجام نشد.

en: OPcache is restricted by %s setting.
fa: OPcache توسط تنظیمات %s محدود شده است.

en: OPcache is not enabled.
fa: OPcache فعال نشده است.

en: Enable All Features
fa: فعال‌سازی تمام ویژگی‌ها

en: e.g. Use %1$s or %2$s.
fa: مثلاً استفاده از %1$s یا %2$s.

en: Click to copy
fa: برای کپی کردن کلیک کنید

en: Rate %1$s on %2$s
fa: امتیازدهی به %1$s در %2$s

en: Clear %s cache when "Purge All" is run.
fa: پاکسازی کش %s هنگام اجرای «پاکسازی همه».

en: SYNTAX: alphanumeric and "_". No spaces and case sensitive.
fa: نحو: حروف و اعداد و "_". بدون فاصله و حساس به حروف بزرگ و کوچک.

en: SYNTAX: alphanumeric and "_". No spaces and case sensitive. MUST BE UNIQUE FROM OTHER WEB APPLICATIONS.
fa: نحو: حروف و اعداد و "_". بدون فاصله و حساس به حروف بزرگ و کوچک. باید از سایر برنامه‌های وب یکتا باشد.

en: Submit a ticket
fa: ارسال تیکت

en: Clear Cloudflare cache
fa: پاک سازی کش Cloudflare

en: QUIC.cloud's access to your WP REST API seems to be blocked.
fa: دسترسی QUIC.cloud به REST API وردپرس شما به نظر می‌رسد مسدود شده است.

en: Copy Log
fa: کپی لاگ

en: Selectors must exist in the CSS. Parent classes in the HTML will not work.
fa: سلکتورها باید در CSS موجود باشند. کلاس‌های والد در HTML کار نخواهند کرد.

en: List the CSS selectors whose styles should always be included in CCSS.
fa: فهرست سلکتورهای CSS که استایل‌هایشان باید همیشه در CCSS گنجانده شود.

en: List the CSS selectors whose styles should always be included in UCSS.
fa: فهرست سلکتورهای CSS که استایل‌هایشان باید همیشه در UCSS گنجانده شود.

en: Available after %d second(s)
fa: دردسترس پس از %d ثانیه

en: Enable QUIC.cloud Services
fa: فعال‌سازی خدمات QUIC.cloud

en: The features below are provided by %s
fa: ویژگی‌های زیر توسط %s ارائه می‌شوند

en: Do not show this again
fa: دیگر این را نمایش نده

en: Free monthly quota available. Can also be used anonymously (no email required).
fa: سهمیه ماهانه رایگان موجود است. همچنین می‌توان به صورت ناشناس استفاده کرد (نیازی به ایمیل ندارد).

en: Cloudflare Settings
fa: تنظیمات کلودفلر

en: Failed to detect IP
fa: شناسایی IP ناموفق بود

en: CCSS Selector Allowlist
fa: فهرست مجاز سلکتورهای CCSS

en: Outputs to a series of files in the %s directory.
fa: خروجی‌ها به مجموعه‌ای از فایل‌ها در دایرکتوری %s می‌روند

en: Attach PHP info to report. Check this box to insert relevant data from %s.
fa: اطلاعات PHP را به گزارش پیوست کنید. این کادر را علامت بزنید تا داده‌های مربوطه از %s وارد شود

en: Last Report Date
fa: آخرین تاریخ گزارش

en: Last Report Number
fa: آخرین شماره گزارش

en: Regenerate and Send a New Report
fa: تولید مجدد و ارسال یک گزارش جدید

en: This will reset the %1$s. If you changed WebP/AVIF settings and want to generate %2$s for the previously optimized images, use this action.
fa: این %1$s را بازنشانی خواهد کرد. اگر تنظیمات WebP/AVIF را تغییر داده‌اید و می‌خواهید %2$s را برای تصاویر بهینه‌سازی شده قبلی تولید کنید، از این اقدام استفاده کنید.

en: Soft Reset Optimization Counter
fa: شمارنده بهینه‌سازی بازنشانی نرم

en: When switching formats, please %1$s or %2$s to apply this new choice to previously optimized images.
fa: هنگام تغییر فرمت‌ها، لطفاً %1$s یا %2$s را برای اعمال این انتخاب جدید بر روی تصاویر بهینه‌سازی شده قبلی انجام دهید.

en: %1$s is a %2$s paid feature.
fa: %1$s یک ویژگی پرداختی %2$s است.

en: Remove QUIC.cloud integration from this site. Note: QUIC.cloud data will be preserved so you can re-enable services at any time. If you want to fully remove your site from QUIC.cloud, delete the domain through the QUIC.cloud Dashboard first.
fa: ادغام QUIC.cloud را از این سایت حذف کنید. توجه: داده‌های QUIC.cloud حفظ خواهد شد تا بتوانید هر زمان که خواستید خدمات را دوباره فعال کنید. اگر می‌خواهید سایت خود را به طور کامل از QUIC.cloud حذف کنید، ابتدا دامنه را از طریق داشبورد QUIC.cloud حذف کنید

en: Disconnect from QUIC.cloud
fa: از QUIC.cloud قطع ارتباط کنید

en: Are you sure you want to disconnect from QUIC.cloud? This will not remove any data from the QUIC.cloud dashboard.
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید از QUIC.cloud قطع ارتباط کنید؟ این کار هیچ داده‌ای را از داشبورد QUIC.cloud حذف نخواهد کرد

en: CDN - not available for anonymous users
fa: برای کاربران ناشناس در دسترس نیست

en: Your site is connected and using QUIC.cloud Online Services as an <strong>anonymous user</strong>. The CDN function and certain features of optimization services are not available for anonymous users. Link to QUIC.cloud to use the CDN and all available Online Services features.
fa: سایت شما متصل است و از خدمات آنلاین QUIC.cloud به عنوان <strong>کاربر ناشناس</strong> استفاده می‌کند. عملکرد CDN و برخی ویژگی‌های خدمات بهینه‌سازی برای کاربران ناشناس در دسترس نیست. به QUIC.cloud لینک دهید تا از CDN و تمام ویژگی‌های خدمات آنلاین موجود استفاده کنید

en: QUIC.cloud Integration Enabled with limitations
fa: ادغام QUIC.cloud با محدودیت‌ها فعال است

en: Your site is connected and ready to use QUIC.cloud Online Services.
fa: سایت شما متصل است و آماده استفاده از خدمات آنلاین QUIC.cloud است

en: QUIC.cloud Integration Enabled
fa: ادغام QUIC.cloud فعال است

en: In order to use most QUIC.cloud services, you need quota. QUIC.cloud gives you free quota every month, but if you need more, you can purchase it.
fa: برای استفاده از بیشتر خدمات QUIC.cloud، به سهمیه نیاز دارید. QUIC.cloud هر ماه سهمیه رایگان به شما می‌دهد، اما اگر به سهمیه بیشتری نیاز دارید، می‌توانید آن را خریداری کنید.

en: Offers optional <strong>built-in DNS service</strong> to simplify CDN onboarding.
fa: خدمات <strong>DNS داخلی اختیاری</strong> را برای ساده‌سازی ورود به CDN ارائه می‌دهد.

en: Provides <strong>security at the CDN level</strong>, protecting your server from attack.
fa: <strong>امنیت در سطح CDN</strong> را فراهم می‌کند و سرور شما را از حمله محافظت می‌کند.

en: Delivers global coverage with a growing <strong>network of 80+ PoPs</strong>.
fa: پوشش جهانی را با یک <strong>شبکه در حال رشد از 80+ PoP</strong> ارائه می‌دهد.

en: Caches your entire site, including dynamic content and <strong>ESI blocks</strong>.
fa: تمام سایت شما را کش می‌کند، از جمله محتوای پویا و <strong>بلوک‌های ESI</strong>.

en: Content Delivery Network
fa: شبکه تحویل محتوا

en: <strong>Viewport Images (VPI)</strong> provides a well-polished fully-loaded view above the fold.
fa: <strong>تصاویر نمایی (VPI)</strong> نمایی کاملاً بارگذاری شده و با کیفیت بالا در بالای صفحه ارائه می‌دهد.

en: <strong>Low Quality Image Placeholder (LQIP)</strong> gives your imagery a more pleasing look as it lazy loads.
fa: <strong>جایگزین تصویر با کیفیت پایین (LQIP)</strong> به تصاویر شما ظاهری دلپذیرتر می‌دهد در حالی که به‌صورت تنبل بارگذاری می‌شود.

en: <strong>Unique CSS (UCSS)</strong> removes unused style definitions for a speedier page load overall.
fa: <strong>CSS منحصر به فرد (UCSS)</strong> تعاریف استایل‌های استفاده نشده را برای بارگذاری سریع‌تر صفحه به‌طور کلی حذف می‌کند.

en: <strong>Critical CSS (CCSS)</strong> loads visible above-the-fold content faster and with full styling.
fa: <strong>CSS بحرانی (CCSS)</strong> محتوای قابل مشاهده در بالای صفحه را سریع‌تر و با استایل کامل بارگذاری می‌کند.

en: QUIC.cloud's Page Optimization services address CSS bloat, and improve the user experience during page load, which can lead to improved page speed scores.
fa: خدمات بهینه‌سازی صفحه QUIC.cloud به مشکلات CSS می‌پردازد و تجربه کاربری را در حین بارگذاری صفحه بهبود می‌بخشد که می‌تواند منجر به بهبود نمرات سرعت صفحه شود.

en: Processing for PNG, JPG, and WebP image formats is free. AVIF is available for a fee.
fa: پردازش فرمت‌های تصویری PNG، JPG و WebP رایگان است. AVIF با پرداخت هزینه در دسترس است

en: Optionally creates next-generation WebP or AVIF image files.
fa: به‌صورت اختیاری فایل‌های تصویری WebP یا AVIF نسل بعدی را ایجاد می‌کند

en: Processes your uploaded PNG and JPG images to produce smaller versions that don't sacrifice quality.
fa: تصاویر PNG و JPG آپلود شده شما را پردازش می‌کند تا نسخه‌های کوچک‌تری تولید کند که کیفیت را فدای خود نمی‌کند

en: QUIC.cloud's Image Optimization service does the following:
fa: سرویس بهینه‌سازی تصویر QUIC.cloud کارهای زیر را انجام می‌دهد:

en: <strong>Page Optimization</strong> streamlines page styles and visual elements for faster loading.
fa: <strong>بهینه‌سازی صفحه</strong> سبک‌ها و عناصر بصری صفحه را برای بارگذاری سریع‌تر ساده می‌کند

en: <strong>Image Optimization</strong> gives you smaller image file sizes that transmit faster.
fa: <strong>بهینه‌سازی تصویر</strong> اندازه فایل‌های تصویری کوچکتری به شما می‌دهد که سریع‌تر منتقل می‌شوند.

en: QUIC.cloud's Online Services improve your site in the following ways:
fa: خدمات آنلاین QUIC.cloud سایت شما را به روش‌های زیر بهبود می‌بخشد:

en: Speed up your WordPress site even further with QUIC.cloud Online Services and CDN.
fa: سایت وردپرس خود را با خدمات آنلاین QUIC.cloud و CDN حتی بیشتر سرعت ببخشید.

en: QUIC.cloud Integration Disabled
fa: ادغام QUIC.cloud غیرفعال است

en: QUIC.cloud Online Services
fa: خدمات آنلاین QUIC.cloud

en: Online Services
fa: خدمات آنلاین

en: Autoload
fa: بارگذاری خودکار

en: Refresh QUIC.cloud status
fa: بارگذاری مجدد وضعیت QUIC.cloud

en: Refresh
fa: بارگذاری مجدد

en: You must be using one of the following products in order to measure Page Load Time:
fa: شما باید یکی از محصولات زیر را برای اندازه‌گیری زمان بارگذاری صفحه استفاده کنید:

en: Refresh Usage
fa: به‌روزرسانی استفاده

en: News
fa: خبرها

en: You need to set the %s in Settings first before using the crawler
fa: شما ابتدا باید %s را در تنظیمات تنظیم کنید قبل از اینکه از خزنده استفاده کنید

en: You must set %1$s to %2$s before using this feature.
fa: شما باید %1$s را به %2$s تنظیم کنید قبل از اینکه از این ویژگی استفاده کنید

en: You must set %s before using this feature.
fa: شما باید %s را قبل از استفاده از این ویژگی تنظیم کنید

en: My QUIC.cloud Dashboard
fa: داشبورد QUIC.cloud من

en: You are currently using services as an anonymous user. To manage your QUIC.cloud options, use the button below to create an account and link to the QUIC.cloud Dashboard.
fa: شما در حال حاضر به عنوان یک کاربر ناشناس از خدمات استفاده می‌کنید. برای مدیریت گزینه‌های QUIC.cloud خود، از دکمه زیر برای ایجاد حساب کاربری و لینک به داشبورد QUIC.cloud استفاده کنید

en: To manage your QUIC.cloud options, go to QUIC.cloud Dashboard.
fa: برای مدیریت گزینه‌های QUIC.cloud خود، به داشبورد QUIC.cloud بروید

en: To manage your QUIC.cloud options, please contact your hosting provider.
fa: برای مدیریت گزینه‌های QUIC.cloud خود، لطفاً با ارائه‌دهنده میزبانی خود تماس بگیرید

en: To manage your QUIC.cloud options, go to your hosting provider's portal.
fa: برای مدیریت گزینه‌های QUIC.cloud خود، به پرتال ارائه‌دهنده میزبانی خود بروید.

en: QUIC.cloud CDN Options
fa: گزینه‌های CDN QUIC.cloud

note: translators: %s: Link tags
en: Best available WordPress performance, globally fast TTFB, easy setup, and %smore%s!
fa: بهترین عملکرد موجود وردپرس، TTFB سریع جهانی، راه‌اندازی آسان و <a %s>بیشتر</a>!

en: no matter where they live.
fa: مهم نیست کجا زندگی می‌کنند.

en: Content Delivery Network Service
fa: خدمات شبکه تحویل محتوا

en: Enable QUIC.cloud CDN
fa: فعال‌سازی CDN QUIC.cloud

en: Link & Enable QUIC.cloud CDN
fa: لینک و فعال‌سازی CDN QUIC.cloud

en: QUIC.cloud CDN is <strong>not available</strong> for anonymous (unlinked) users.
fa: CDN QUIC.cloud برای کاربران ناشناس (بدون لینک) <strong>قابل دسترسی نیست</strong>.

en: QUIC.cloud CDN is currently <strong>fully disabled</strong>.
fa: CDN QUIC.cloud در حال حاضر <strong>کاملاً غیرفعال</strong> است.

en: Learn More about QUIC.cloud
fa: بیشتر درباره QUIC.cloud بیاموزید

en: QUIC.cloud provides CDN and online optimization services, and is not required. You may use many features of this plugin without QUIC.cloud.
fa: QUIC.cloud خدمات CDN و بهینه‌سازی آنلاین ارائه می‌دهد و الزامی نیست. شما می‌توانید بسیاری از ویژگی‌های این پلاگین را بدون QUIC.cloud استفاده کنید

en: Enable QUIC.cloud services
fa: خدمات QUIC.cloud را فعال کنید

en: Free monthly quota available.
fa: حجم ماهانه رایگان در دسترس است.

en: Speed up your WordPress site even further with <strong>QUIC.cloud Online Services and CDN</strong>.
fa: سایت وردپرس خود را با <strong>خدمات آنلاین QUIC.cloud و CDN</strong> حتی بیشتر سرعت ببخشید.

en: Accelerate, Optimize, Protect
fa: شتاب دهید، بهینه کنید، محافظت کنید

en: Check the status of your most important settings and the health of your CDN setup here.
fa: وضعیت مهم‌ترین تنظیمات و سلامت تنظیمات CDN خود را اینجا بررسی کنید.

en: QUIC.cloud CDN Status Overview
fa: بررسی وضعیت CDN QUIC.cloud

en: Refresh Status
fa: وضعیت را تازه کنید

en: Other Static CDN
fa: CDN استاتیک دیگر

en: Dismiss this notice.
fa: این اعلان را نادیده بگیرید.

en: Send to twitter to get %s bonus
fa: به توییتر ارسال کنید تا %s پاداش بگیرید

en: Spread the love and earn %s credits to use in our QUIC.cloud online services.
fa: عشق را گسترش دهید و %s اعتبار برای استفاده در خدمات آنلاین QUIC.cloud کسب کنید

en: No backup of unoptimized AVIF file exists.
fa: هیچ نسخه پشتیبانی از فایل AVIF بهینه‌نشده وجود ندارد.

en: AVIF saved %s
fa: فایل AVIF ذخیره شد %s

en: AVIF file reduced by %1$s (%2$s)
fa: فایل AVIF به میزان %1$s کاهش یافته است (%2$s)

en: Currently using original (unoptimized) version of AVIF file.
fa: در حال حاضر از نسخه اصلی (غیر بهینه‌سازی شده) فایل AVIF استفاده می‌شود.

en: Currently using optimized version of AVIF file.
fa: در حال حاضر از نسخه بهینه‌سازی شده فایل AVIF استفاده می‌شود.

en: WebP/AVIF For Extra srcset
fa: WebP/AVIF برای srcset اضافی

en: Next-Gen Image Format
fa: فرمت تصویر نسل بعد

en: Enabled AVIF file successfully.
fa: فایل AVIF با موفقیت فعال شد.

en: Disabled AVIF file successfully.
fa: فایل AVIF با موفقیت غیرفعال شد.

en: Reset image optimization counter successfully.
fa: شمارنده بهینه‌سازی تصویر با موفقیت بازنشانی شد.

en: Filename is empty!
fa: نام فایل خالی است!

en: You will need to finish %s setup to use the online services.
fa: شما باید راه‌اندازی %s را برای استفاده از خدمات آنلاین کامل کنید.

en: Sync QUIC.cloud status successfully.
fa: وضعیت QUIC.cloud با موفقیت همگام‌سازی شد.

en: Linked to QUIC.cloud preview environment, for testing purpose only.
fa: متصل به محیط پیش‌نمایش QUIC.cloud، فقط برای اهداف آزمایشی.

en: Click here to proceed.
fa: برای ادامه اینجا کلیک کنید.

en: Site not recognized. QUIC.cloud deactivated automatically. Please reactivate your QUIC.cloud account.
fa: سایت شناسایی نشد. QUIC.cloud به‌صورت خودکار غیرفعال شد. لطفاً حساب QUIC.cloud خود را دوباره فعال کنید.

en: Reset %s activation successfully.
fa: فعال‌سازی %s با موفقیت بازنشانی شد.

en: Congratulations, %s successfully set this domain up for the online services with CDN service.
fa: تبریک! %s با موفقیت این دامنه را برای خدمات آنلاین با سرویس CDN راه‌اندازی کرد.

en: Congratulations, %s successfully set this domain up for the online services.
fa: تبریک می‌گوییم، %s این دامنه را برای خدمات آنلاین با موفقیت راه‌اندازی کرد.

en: Congratulations, %s successfully set this domain up for the anonymous online services.
fa: تبریک می‌گوییم، %s این دامنه را برای خدمات آنلاین ناشناس با موفقیت راه‌اندازی کرد.

en: %s activation data expired.
fa: داده‌های فعال‌سازی %s منقضی شده است.

en: Failed to parse %s activation status.
fa: تحلیل وضعیت فعال‌سازی %s ناموفق بود.

en: Failed to validate %s activation data.
fa: اعتبارسنجی داده‌های فعال‌سازی %s ناموفق بود.

en: Cert or key file does not exist.
fa: فایل گواهی یا کلید وجود ندارد

en: You need to activate QC first.
fa: شما ابتدا باید QC را فعال کنید

en: You need to set the %1$s first. Please use the command %2$s to set.
fa: شما ابتدا باید %1$s را تنظیم کنید. لطفاً از دستور %2$s برای تنظیم استفاده کنید

en: Failed to get echo data from WPAPI
fa: نتوانستیم داده‌های اکو را از WPAPI دریافت کنیم

en: The user with id %s has editor access, which is not allowed for the role simulator.
fa: کاربر با شناسه %s دسترسی ویرایشگر دارد که برای نقش شبیه‌ساز مجاز نیست

en: You have used all of your quota left for current service this month.
fa: شما تمام سهمیه باقی‌مانده خود را برای خدمات جاری در این ماه استفاده کرده‌اید.

en: Learn more or purchase additional quota.
fa: بیشتر بیاموزید یا سهمیه اضافی خریداری کنید.

en: You have used all of your daily quota for today.
fa: شما تمام سهمیه روزانه خود را برای امروز استفاده کرده‌اید.

en: If comment to be kept is like: %1$s write: %2$s
fa: اگر نظری که باید نگه داشته شود مانند: %s بنویسید: %s

en: When minifying HTML do not discard comments that match a specified pattern.
fa: هنگام فشرده‌سازی HTML، نظراتی که با الگوی مشخصی مطابقت دارند را حذف نکنید

en: Specify an AJAX action in POST/GET and the number of seconds to cache that request, separated by a space.
fa: یک عمل AJAX را در POST/GET مشخص کنید و تعداد ثانیه‌ها برای کش کردن آن درخواست را با یک فاصله جدا کنید.

en: HTML Keep Comments
fa: HTML نگه داشتن نظرات

en: AJAX Cache TTL
fa: TTL کش AJAX

en: You have images waiting to be pulled. Please wait for the automatic pull to complete, or pull them down manually now.
fa: شما تصاویری دارید که منتظر بارگیری هستند. لطفاً منتظر بمانید تا بارگیری خودکار کامل شود، یا اکنون آن‌ها را به صورت دستی بارگیری کنید

en: Clean all orphaned post meta records
fa: تمام رکوردهای متای پست یتیم را پاک کنید

en: Orphaned Post Meta
fa: متای پست یتیم

en: Best available WordPress performance
fa: بهترین عملکرد وردپرس دردسترس

en: Clean orphaned post meta successfully.
fa: متاهای پست یتیم را با موفقیت پاک کنید

en: Last Pulled
fa: آخرین کشیده شده

en: You can list the 3rd party vary cookies here.
fa: شما می‌توانید کوکی‌های متفاوت شخص ثالث را در اینجا فهرست کنید.

en: Vary Cookies
fa: کوکی‌ها را تغییر دهید

en: Preconnecting speeds up future loads from a given origin.
fa: پیش‌اتصال بارگذاری‌های آینده را از یک منبع مشخص تسریع می‌کند.

en: If your theme does not use JS to update the mini cart, you must enable this option to display the correct cart contents.
fa: اگر تم شما از JS برای به‌روزرسانی مینی کارت استفاده نمی‌کند، باید این گزینه را فعال کنید تا محتوای صحیح سبد خرید نمایش داده شود.

en: Generate a separate vary cache copy for the mini cart when the cart is not empty.
fa: یک نسخه جداگانه از کش متغیر برای مینی کارت زمانی که سبد خرید خالی نیست تولید کنید.

en: This setting is %1$s for certain qualifying requests due to %2$s!
fa: این تنظیم به دلیل %2$s برای برخی درخواست‌های واجد شرایط %1$s است!

en: Listed JS files or inline JS code will be delayed.
fa: فایل‌های JS فهرست‌شده یا کد JS توکار با تاخیر لود می‌شوند.

en: URL Search
fa: جستجوی URL

en: JS Delayed Includes
fa: موارد تأخیری JS شامل

en: Your domain_key has been temporarily blocklisted to prevent abuse. You may contact support at QUIC.cloud to learn more.
fa: کلید دامنه شما به طور موقت در لیست سیاه قرار گرفته است تا از سوءاستفاده جلوگیری شود. می‌توانید با پشتیبانی در QUIC.cloud تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

en: Cloud server refused the current request due to unpulled images. Please pull the images first.
fa: سرور ابری درخواست فعلی را به دلیل تصاویر بارگذاری نشده رد کرد. لطفاً ابتدا تصاویر را بارگذاری کنید.

en: Current server load
fa: بار فعلی سرور

en: Redis encountered a fatal error: %1$s (code: %2$d)
fa: Redis با یک خطای بحرانی مواجه شد: %s (کد: %d)

en: Started async image optimization request
fa: درخواست بهینه‌سازی تصویر غیرهمزمان آغاز شد

en: Started async crawling
fa: خزیدن غیرهمزمان آغاز شد

en: Saving option failed. IPv4 only for %s.
fa: ذخیره گزینه ناموفق بود. فقط IPv4 برای %s.

en: Cloud server refused the current request due to rate limiting. Please try again later.
fa: سرور ابری درخواست فعلی را به دلیل محدودیت نرخ رد کرد. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

en: Maximum image post id
fa: حداکثر شناسه نوشته تصویر

en: Current image post id position
fa: موقعیت شناسه نوشته فعلی تصویر

en: Images ready to request
fa: تصاویر آماده درخواست

en: Redetect
fa: شناسایی مجدد

note: translators: %1$s: Socket name, %2$s: Host field title, %3$s: Example socket path translators: %1$s: Socket name, %2$s: Port field title, %3$s: Port value
en: If you are using a %1$s socket, %2$s should be set to %3$s
fa: اگر از سوکت %1$s استفاده می‌کنید، %2$s باید روی %3$s تنظیم شود

en: All QUIC.cloud service queues have been cleared.
fa: تمام صف‌های سرویس QUIC.cloud پاک شد.

note: translators: %s: The type of the given cache key.
en: Cache key must be integer or non-empty string, %s given.
fa: کلید کش باید عدد صحیح یا رشته غیر خالی باشد، %s داده شده.

en: Cache key must not be an empty string.
fa: کلید کش نباید رشته خالی باشد.

en: JS Deferred / Delayed Excludes
fa: استثنائات JS Deferred / Delayed

en: The queue is processed asynchronously. It may take time.
fa: صف به صورت غیرهمزمان پردازش می‌شود. ممکن است زمان ببرد.

en: In order to use QC services, need a real domain name, cannot use an IP.
fa: برای استفاده از خدمات QC، به یک نام دامنه واقعی نیاز است، نمی‌توان از یک IP استفاده کرد.

en: Restore Settings
fa: بازنشانی تنظیمات

en: This will restore the backup settings created %1$s before applying the %2$s preset. Any changes made since then will be lost. Do you want to continue?
fa: این تنظیمات پشتیبان که %1$s ایجاد شده است را قبل از اعمال پیش‌تنظیم %2$s بازیابی خواهد کرد. هر تغییری که از آن زمان انجام شده باشد از دست خواهد رفت. آیا می‌خواهید ادامه دهید؟

en: Backup created %1$s before applying the %2$s preset
fa: پشتیبان‌گیری در %1$s قبل از اعمال پیش‌فرض %2$s ایجاد شد

en: Applied the %1$s preset %2$s
fa: پیش‌فرض %1$s %2$s اعمال شد

en: Restored backup settings %1$s
fa: تنظیمات پشتیبان %1$s بازیابی شد

en: Error: Failed to apply the settings %1$s
fa: خطا: اعمال تنظیمات %1$s ناموفق بود

en: History
fa: تاریخچه

en: unknown
fa: ناشناخته

en: Apply Preset
fa: اعمال پیش‌فرض

en: This will back up your current settings and replace them with the %1$s preset settings. Do you want to continue?
fa: این تنظیمات فعلی شما را پشتیبان‌گیری کرده و با تنظیمات پیش‌فرض %1$s جایگزین می‌کند. آیا می‌خواهید ادامه دهید؟

en: Who should use this preset?
fa: چه کسی باید از این پیش تنظیم استفاده کند؟

en: Use an official LiteSpeed-designed Preset to configure your site in one click. Try no-risk caching essentials, extreme optimization, or something in between.
fa: از یک پیش‌تنظیم طراحی شده توسط LiteSpeed رسمی برای پیکربندی سایت خود در یک کلیک استفاده کنید. سعی کنید ملزومات کش بدون ریسک، بهینه‌سازی شدید یا چیزی در میان آن را امتحان کنید

en: LiteSpeed Cache Standard Presets
fa: تنظیمات از پیش تعیین شده استاندارد کش لایت اسپید

en: A QUIC.cloud connection is required to use this preset. Enables the maximum level of optimizations for improved page speed scores.
fa: برای استفاده از این تنظیمات از پیش تعیین‌شده، اتصال QUIC.cloud مورد نیاز است. حداکثر سطح بهینه‌سازی را برای بهبود امتیاز سرعت صفحه(Pagespeed) فعال می‌کند.

en: This preset almost certainly will require testing and exclusions for some CSS, JS and Lazy Loaded images. Pay special attention to logos, or HTML-based slider images.
fa: این پیش‌تنظیم تقریباً مطمئناً به آزمایش و استثناهایی برای برخی از CSS، JS و تصاویر بارگذاری شده به‌صورت تنبل نیاز دارد. به لوگوها یا تصاویر اسلایدری مبتنی بر HTML توجه ویژه‌ای داشته باشید

en: Inline CSS added to Combine
fa: CSS درون‌خط به ترکیب اضافه شد

en: Inline JS added to Combine
fa: JS درون‌خط به ترکیب اضافه شد

en: JS Delayed
fa: JS با تأخیر

en: Viewport Image Generation
fa: تولید تصویر نمای دید

en: Lazy Load for Images
fa: بارگذاری تنبل برای تصاویر

en: Everything in Aggressive, Plus
fa: همه چیز در حالت تهاجمی، به علاوه

en: Extreme
fa: افراطی

en: This preset might work out of the box for some websites, but be sure to test! Some CSS or JS exclusions may be necessary in Page Optimization > Tuning.
fa: این پیش‌تنظیم ممکن است به‌طور پیش‌فرض برای برخی وب‌سایت‌ها کار کند، اما حتماً آزمایش کنید! برخی از استثنائات CSS یا JS ممکن است در بهینه‌سازی صفحه > تنظیمات ضروری باشد

en: Lazy Load for Iframes
fa: بارگذاری تنبل برای iframe ها

en: Removed Unused CSS for Users
fa: CSS غیرقابل استفاده برای کاربران حذف شد

en: Asynchronous CSS Loading with Critical CSS
fa: بارگذاری CSS غیرهمزمان با CSS بحرانی

en: CSS & JS Combine
fa: ترکیب JS و CSS

en: Everything in Advanced, Plus
fa: همه چیز در پیشرفته، پلاس

en: Aggressive
fa: تهاجمی

en: A QUIC.cloud connection is required to use this preset. Includes many optimizations known to improve page speed scores.
fa: برای استفاده از این تنظیمات از پیش تعیین‌شده، اتصال QUIC.cloud مورد نیاز است. شامل بسیاری از بهینه‌سازی‌های شناخته‌شده برای بهبود امتیاز سرعت صفحه است.

en: This preset is good for most websites, and is unlikely to cause conflicts. Any CSS or JS conflicts may be resolved with Page Optimization > Tuning tools.
fa: این پیش‌تنظیم برای اکثر وب‌سایت‌ها مناسب است و به احتمال زیاد باعث تداخل نمی‌شود. هرگونه تداخل CSS یا JS ممکن است با بهینه‌سازی صفحه > ابزارهای تنظیم حل شود.

en: Remove Query Strings from Static Files
fa: حذف رشته‌های پرس و جو از فایل‌های استاتیک

en: DNS Prefetch for static files
fa: پیش‌بارگذاری DNS برای فایل‌های استاتیک

en: JS Defer for both external and inline JS
fa: تأخیر JS برای JS خارجی و درون‌خط

en: CSS, JS and HTML Minification
fa: فشرده‌سازی CSS، JS و HTML

en: Guest Mode and Guest Optimization
fa: حالت مهمان و بهینه‌سازی مهمان

en: Everything in Basic, Plus
fa: همه چیز در Basic و Plus

en: Advanced (Recommended)
fa: پیشرفته (پیشنهادی)

en: This low-risk preset introduces basic optimizations for speed and user experience. Appropriate for enthusiastic beginners.
fa: این پیش تنظیم کم خطر از پیش تعیین شده بهینه سازی‌های اساسی را برای سرعت و تجربه کاربر معرفی می کند. مناسب برای مبتدیان علاقه‌مند.

en: Mobile Cache
fa: کش موبایل

en: Everything in Essentials, Plus
fa: همه موارد ملزومات، به اضافه

en: A QUIC.cloud connection is not required to use this preset. Only basic caching features are enabled.
fa: برای استفاده از این تنظیمات پیش‌فرض، نیازی به اتصال QUIC.cloud نیست. فقط ویژگی‌های ذخیره‌سازی اولیه فعال هستند.

en: This no-risk preset is appropriate for all websites. Good for new users, simple websites, or cache-oriented development.
fa: این پیش تنظیم بدون خطر برای همه وب سایت ها مناسب است. برای کاربران جدید، وب‌سایت‌های ساده یا توسعه مبتنی بر حافظه پنهان خوب است.

en: Higher TTL
fa: TTL بالاتر

en: Default Cache
fa: کش پیشفرض

en: Essentials
fa: ملزومات

en: LiteSpeed Cache Configuration Presets
fa: پیکربندی از پیش تعیین شده کش لایت اسپید

en: Standard Presets
fa: پیش‌تنظیمات استاندارد

en: Listed CSS files will be excluded from UCSS and saved to inline.
fa: فایل‌های CSS فهرست‌شده از UCSS مستثنی شده و به صورت درون‌خط ذخیره خواهند شد

en: UCSS Selector Allowlist
fa: فهرست مجاز انتخابگر UCSS

en: Presets
fa: از پیش تعیین شده

en: Partner Benefits Provided by
fa: مزایای شریک ارائه شده توسط

en: LiteSpeed Logs
fa: گزارشات لایت اسپید

en: Crawler Log
fa: لاگ خزنده

en: Purge Log
fa: حذف لاگ

en: Prevent writing log entries that include listed strings.
fa: جلوگیری از نوشتن ورودی‌های لاگ که شامل رشته‌های لیست‌شده هستند.

en: View Site Before Cache
fa: مشاهده سایت قبل از کش

en: View Site Before Optimization
fa: مشاهده سایت قبل از بهینه سازی

en: Debug Helpers
fa: ابزارهای اشکال‌زدایی

en: Enable Viewport Images auto generation cron.
fa: فعال‌سازی کرون تولید خودکار تصاویر نمای.

en: This enables the page's initial screenful of imagery to be fully displayed without delay.
fa: این امکان را می‌دهد که تصویر اولیه صفحه به‌طور کامل بدون تأخیر نمایش داده شود.

en: The Viewport Images service detects which images appear above the fold, and excludes them from lazy load.
fa: سرویس تصاویر نمای تشخیص می‌دهد که کدام تصاویر در بالای صفحه ظاهر می‌شوند و آن‌ها را از بارگذاری تنبل مستثنی می‌کند.

en: When you use Lazy Load, it will delay the loading of all images on a page.
fa: زمانی که از بارگذاری تنبل استفاده می‌کنید، بارگذاری تمام تصاویر در یک صفحه را به تأخیر می‌اندازد.

en: Use %1$s to bypass remote image dimension check when %2$s is ON.
fa: از %1$s برای دور زدن بررسی ابعاد تصویر از راه دور زمانی که %2$s فعال است استفاده کنید.

en: %s must be turned ON for this setting to work.
fa: برای اینکه این تنظیم کار کند، %s باید روشن باشد.

en: Viewport Image
fa: تصویر نمای

en: API: Filter %s available to disable blocklist.
fa: فیلتر %s برای غیرفعال کردن لیست سیاه در دسترس است.

en: API: PHP Constant %s available to disable blocklist.
fa: ثابت PHP %s برای غیرفعال کردن لیست سیاه در دسترس است

en: Please consider disabling the following detected plugins, as they may conflict with LiteSpeed Cache:
fa: لطفاً افزونه‌های شناسایی شده زیر را غیرفعال کنید، زیرا ممکن است آن‌ها با LiteSpeed ​​Cache تداخل داشته باشند:

en: Mobile
fa: موبایل

en: Disable VPI
fa: غیرفعال کردن VPI

en: Disable Image Lazyload
fa: غیرفعال کردن لود تنبل تصاویر

en: Disable Cache
fa: غیرفعال کردن کش

en: Debug String Excludes
fa: استثناهای رشته اشکال‌زدایی

en: Viewport Images Cron
fa: کرون تصاویر نمای

en: Viewport Images
fa: تصاویر نمای دید

en: Alias is in use by another QUIC.cloud account.
fa: نام مستعار توسط حساب دیگری در QUIC.cloud در حال استفاده است

en: Unable to automatically add %1$s as a Domain Alias for main %2$s domain.
fa: نمی‌توان به‌طور خودکار %1$s را به‌عنوان یک نام مستعار دامنه برای دامنه اصلی %2$s اضافه کرد

en: Unable to automatically add %1$s as a Domain Alias for main %2$s domain, due to potential CDN conflict.
fa: به‌دلیل احتمال تداخل CDN، نمی‌توان به‌طور خودکار %1$s را به‌عنوان یک نام مستعار دامنه برای دامنه اصلی %2$s اضافه کرد

en: You cannot remove this DNS zone, because it is still in use. Please update the domain's nameservers, then try to delete this zone again, otherwise your site will become inaccessible.
fa: شما نمی‌توانید این ناحیه DNS را حذف کنید، زیرا هنوز در حال استفاده است. لطفاً نام‌سرورهای دامنه را به‌روزرسانی کنید، سپس دوباره سعی کنید این ناحیه را حذف کنید، در غیر این صورت سایت شما غیرقابل دسترسی خواهد شد

en: The site is not a valid alias on QUIC.cloud.
fa: این سایت یک نام مستعار معتبر در QUIC.cloud نیست.

en: Please thoroughly test each JS file you add to ensure it functions as expected.
fa: لطفاً هر فایل JS که اضافه می‌کنید را به‌طور کامل آزمایش کنید تا اطمینان حاصل شود که به‌درستی کار می‌کند.

en: Please thoroughly test all items in %s to ensure they function as expected.
fa: لطفاً تمام موارد موجود در %s را به‌طور کامل آزمایش کنید تا اطمینان حاصل شود که به‌درستی کار می‌کنند.

en: Use %1$s to bypass UCSS for the pages which page type is %2$s.
fa: از %1$s برای دور زدن UCSS برای صفحاتی که نوع صفحه آن %2$s است استفاده کنید.

en: Use %1$s to generate one single UCSS for the pages which page type is %2$s while other page types still per URL.
fa: از %1$s برای تولید یک UCSS واحد برای صفحاتی که نوع صفحه آن %2$s است استفاده کنید در حالی که سایر نوع صفحات هنوز به ازای URL هستند.

en: Filter %s available for UCSS per page type generation.
fa: فیلتر %s برای تولید UCSS در هر نوع برگه در دسترس است.

en: Guest Mode failed to test.
fa: حالت مهمان در آزمایش شکست خورد.

en: Guest Mode passed testing.
fa: حالت مهمان تست را پشت سر گذاشت.

en: Testing
fa: آزمودن

en: Guest Mode testing result
fa: نتیجه تست حالت مهمان

en: Not blocklisted
fa: در لیست سیاه نیست

en: Learn more about when this is needed
fa: درباره زمانی که این مورد نیاز است بیشتر بدانید

en: Cleaned all localized resource entries.
fa: تمام ورودی‌های منبع محلی‌سازی شده پاک‌سازی شد.

en: View .htaccess
fa: نمایش .htaccess

en: You can use this code %1$s in %2$s to specify the htaccess file path.
fa: شما می توانید از این کد %1$s در %2$s برای مسیر فایل htaccess مشخص کنید.

en: PHP Constant %s is supported.
fa: ثابت PHP %s پشتیبانی می شود.

en: Default path is
fa: مسیر پیشفرض است

en: .htaccess Path
fa: مسیر .htaccess

en: Please read all warnings before enabling this option.
fa: لطفاً تمام اختطار ها را قبل از فعال کردن این گزینه بخوانید.

en: This will delete all generated unique CSS files
fa: این عملیات تمامی فایل‌های CSS یکتای تولیدشده را حذف می‌کند

en: In order to avoid an upgrade error, you must be using %1$s or later before you can upgrade to %2$s versions.
fa: برای جلوگیری از خطای ارتقا، شما باید از %1$s یا نسخه‌های جدیدتر استفاده کنید تا بتوانید به نسخه‌های %2$s ارتقا دهید.

en: Use latest GitHub Dev/Master commit
fa: استفاده از آخرین کامیت گیت هاب Dev/Master

en: Press the %s button to use the most recent GitHub commit. Master is for release candidate & Dev is for experimental testing.
fa: برای استفاده از آخرین کامیت GitHub، دکمه %s را فشار دهید. Master برای نامزد انتشار و Dev برای آزمایش‌های تجربی است.

en: Downgrade not recommended. May cause fatal error due to refactored code.
fa: عقب گرد توصیه نمی‌شود. ممکن است به دلیل کد تغییر یافته باعث خطای مهلک شود.

en: Only optimize pages for guest (not logged in) visitors. If turned this OFF, CSS/JS/CCSS files will be doubled by each user group.
fa: صفحات را فقط برای بازدیدکنندگان مهمان (واردنشده) بهینه کنید. اگر این حالت خاموش باشد، فایل‌های CSS/JS/CCSS توسط هر گروه کاربری دو برابر می‌شود.

en: Listed JS files or inline JS code will not be optimized by %s.
fa: فایل‌های JS فهرست‌شده یا کد JS توکار توسط %s بهینه‌سازی نخواهند شد.

en: Listed URI will not generate UCSS.
fa: URI فهرست شده UCSS تولید نخواهد کرد.

en: The selector must exist in the CSS. Parent classes in the HTML will not work.
fa: انتخاب‌گر باید در CSS وجود داشته باشد. کلاس‌های والد در HTML کار نخواهند کرد.

en: Wildcard %s supported.
fa: کاراکتر جایگزین %s پشتیبانی می‌شود.

en: Useful for above-the-fold images causing CLS (a Core Web Vitals metric).
fa: برای تصاویر بالای صفحه که باعث CLS (یک معیار Core Web Vitals) می‌شوند، مفید است

en: Set an explicit width and height on image elements to reduce layout shifts and improve CLS (a Core Web Vitals metric).
fa: عرض و ارتفاع مشخصی را برای عناصر تصویر تنظیم کنید تا جابجایی‌های طرح را کاهش دهید و CLS (یک معیار Core Web Vitals) را بهبود بخشید.

en: Changes to this setting do not apply to already-generated LQIPs. To regenerate existing LQIPs, please %s first from the admin bar menu.
fa: تغییرات در این تنظیمات به LQIPهای قبلاً تولید شده اعمال نمی‌شود. برای بازتولید LQIPهای موجود، لطفاً ابتدا %s را از منوی نوار مدیریت انتخاب کنید.

en: Deferring until page is parsed or delaying till interaction can help reduce resource contention and improve performance causing a lower FID (Core Web Vitals metric).
fa: به تعویق انداختن تا زمانی که صفحه تجزیه شود یا تاخیر در تعامل می‌تواند به کاهش رقابت منابع و بهبود عملکرد کمک کند و باعث کاهش FID (معیار Core Web Vitals) شود

en: Delayed
fa: با تاخیر

en: JS error can be found from the developer console of browser by right clicking and choosing Inspect.
fa: خطای JS را می‌توان از کنسول توسعه‌دهنده مرورگر با کلیک راست و انتخاب Inspect پیدا کرد.

en: This option may result in a JS error or layout issue on frontend pages with certain themes/plugins.
fa: این گزینه ممکن است منجر به خطای JS یا مشکل چیدمان در صفحات جلویی با مضامین/افزونه های خاص شود.

en: This will also add a preconnect to Google Fonts to establish a connection earlier.
fa: این همچنین یک پیش‌اتصال به Google Fonts اضافه می‌کند تا ارتباط زودتر برقرار شود.

en: Delay rendering off-screen HTML elements by its selector.
fa: رندر کردن عناصر HTML خارج از صفحه را با انتخاب‌گر آن به تأخیر بیندازید.

en: Disable this option to generate CCSS per Post Type instead of per page. This can save significant CCSS quota, however it may result in incorrect CSS styling if your site uses a page builder.
fa: این گزینه را غیرفعال کنید تا CCSS را بر اساس نوع پست به جای صفحه تولید کنید. این می‌تواند سهمیه CCSS قابل توجهی را ذخیره کند، اما ممکن است منجر به استایل نادرست CSS شود اگر سایت شما از یک سازنده صفحه استفاده کند.

en: This option is bypassed due to %s option.
fa: این گزینه به دلیل گزینه %s دور زده شده است.

en: Elements with attribute %s in HTML code will be excluded.
fa: عناصر با ویژگی %s در کد HTML حذف خواهند شد

en: Use QUIC.cloud online service to generate critical CSS and load remaining CSS asynchronously.
fa: از سرویس آنلاین QUIC.cloud برای تولید CSS حیاتی و بارگیری CSS باقیمانده به صورت ناهمگام استفاده کنید.

en: This option will automatically bypass %s option.
fa: این گزینه به طور خودکار گزینه %s را دور می زند.

en: Inline UCSS to reduce the extra CSS file loading. This option will not be automatically turned on for %1$s pages. To use it on %1$s pages, please set it to ON.
fa: UCSS توکار برای کاهش بارگذاری اضافی فایل CSS. این گزینه به طور خودکار برای صفحات %1$s روشن نمی شود. برای استفاده در صفحات %1$s، لطفاً آن را روی روشن تنظیم نمایید.

en: Run %s Queue Manually
fa: %s صف را به صورت دستی اجرا کنید

en: This option is bypassed because %1$s option is %2$s.
fa: این گزینه دور زده شده است زیرا گزینه %1$s برابر با %2$s است.

en: Automatic generation of unique CSS is in the background via a cron-based queue.
fa: تولید خودکار CSS یکتا در پس‌زمینه از طریق یک صف مبتنی بر cron است.

en: This will drop the unused CSS on each page from the combined file.
fa: با این کار CSS استفاده نشده در هر صفحه از فایل ترکیبی حذف می شود.

en: HTML Settings
fa: تنظیمات HTML

en: LiteSpeed cache plugin upgraded. Please refresh the page to complete the configuration data upgrade.
fa: افزونه کش لایت اسپید به‌روزرسانی شد. لطفا برای تکمیل به‌روزرسانی داده‌های پیکربندی صفحه را رفرش کنید.

en: Listed IPs will be considered as Guest Mode visitors.
fa: IPهای فهرست شده به عنوان حالت مهمان در نظر گرفته می‌شوند.

en: Listed User Agents will be considered as Guest Mode visitors.
fa: عوامل کاربر فهرست شده به عنوان حالت مهمان در نظر گرفته می‌شوند.

en: Your %1$s quota on %2$s will still be in use.
fa: سهمیهٔ %1$s شما در %2$s همچنان در حال استفاده خواهد بود.

en: This option can help to correct the cache vary for certain advanced mobile or tablet visitors.
fa: این گزینه می‌تواند به تصحیح حافظه پنهان متفاوت برای بازدیدکنندگان خاص موبایل پیشرفته یا تبلت کمک کند.

en: Guest Mode provides an always cacheable landing page for an automated guest's first time visit, and then attempts to update cache varies via AJAX.
fa: حالت مهمان یک برگه فرود همیشه قابل کش را برای اولین بازدید خودکار مهمان‌ها فراهم می‌کند، و سپس تلاش می‌کند تا کش‌ متفاوت را از طریق AJAX به‌روزرسانی کند.

en: Please make sure this IP is the correct one for visiting your site.
fa: لطفا مطمئن شوید که این IP برای بازدید از سایت شما صحیح است.

en: the auto-detected IP may not be accurate if you have an additional outgoing IP set, or you have multiple IPs configured on your server.
fa: اگر یک مجموعه IP خروجی اضافی داشته باشید، یا چندین IP را روی سرور خود پیکربندی کرده باشید ممکن است شناسایی خودکار IP دقیق نباشد.

en: You need to turn %s on and finish all WebP generation to get maximum result.
fa: شما نیاز دارید %s را روشن کنید و تولید WebP را تمام کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

en: You need to turn %s on to get maximum result.
fa: برای به دست آوردن حداکثر نتیجه نیاز دارید %s روشن کنید.

en: This option enables maximum optimization for Guest Mode visitors.
fa: این گزینه بیشترین بهینه‌سازی را برای بازدیدکنندگان حالت مهمان فعال می کند.

en: More
fa: بیشتر

en: Remaining Daily Quota
fa: سهمیه روزانه باقیمانده

en: Successfully Crawled
fa: با موفقیت خزیده شد

en: Already Cached
fa: قبلا کش شده

en: The crawler will use your XML sitemap or sitemap index. Enter the full URL to your sitemap here.
fa: خزنده از نقشه سایت XML یا نمایه نقشه سایت شما استفاده خواهد کرد. آدرس کامل نقشه سایت خود را اینجا وارد کنید.

en: Optional when API token used.
fa: اگر از API token استفاده می‌کنید اختیاری است.

en: Recommended to generate the token from Cloudflare API token template "WordPress".
fa: توصیه می‌شود توکن را از الگوی توکن API Cloudflare "WordPress" تولید کنید.

en: Global API Key / API Token
fa: کلید API جهانی / توکن API

en: NOTE: QUIC.cloud CDN and Cloudflare do not use CDN Mapping. If you are only using QUIC.cloud or Cloudflare, leave this setting %s.
fa: توجه: QUIC.cloud CDN و Cloudflare از CDN Mapping استفاده نمیکنند. اگر فقط از QUIC.cloud یا Cloudflare استفاده میکنید، این تنظیم را روی %s نگه دارید.

en: Turn this setting %s if you are using a traditional Content Delivery Network (CDN) or a subdomain for static content with QUIC.cloud CDN.
fa: اگر از یک شبکه تحویل محتوای سنتی (CDN) یا یک زیر دامنه برای محتوای استاتیک با QUIC.cloud CDN استفاده می‌کنید، این تنظیم را روی %s قرار دهید.

en: Use external object cache functionality.
fa: از قابلیت object cache خارجی استفاده نمایید.

en: Serve a separate cache copy for mobile visitors.
fa: یک نسخه کش جدا برای بازدیدکنندگان موبایل ارائه دهید.

en: By default, the My Account, Checkout, and Cart pages are automatically excluded from caching. Misconfiguration of page associations in WooCommerce settings may cause some pages to be erroneously excluded.
fa: به طور پیش‌فرض، صفحات حساب من، تسویه حساب و سبد خرید به طور خودکار از کش کردن مستثنی می‌شوند. پیکربندی نادرست ارتباطات صفحات در تنظیمات ووکامرس ممکن است باعث شود برخی صفحات به اشتباه مستثنی شوند.

en: Cleaned all Unique CSS files.
fa: تمام فایل‌های CSS منحصر به فرد را پاک کرد.

en: Add Missing Sizes
fa: اضافه کردن اندازه‌های گمشده

en: Optimize for Guests Only
fa: بهینه‌سازی فقط برای مهمانان

en: Guest Mode JS Excludes
fa: استثنائات JS حالت مهمان

en: CCSS Per URL
fa: CCSS به ازای هر URL

en: HTML Lazy Load Selectors
fa: انتخابگرهای بارگذاری تنبل HTML

en: UCSS URI Excludes
fa: استثناهای URI UCSS

en: UCSS Inline
fa: UCSS درون‌خطی

en: Guest Optimization
fa: بهینه‌سازی مهمان

en: Guest Mode
fa: حالت مهمان

en: Guest Mode IPs
fa: IP های حالت مهمان

en: Guest Mode User Agents
fa: عوامل کاربر حالت مهمان

en: Online node needs to be redetected.
fa: گره آنلاین نیاز به دوباره شناسایی دارد.

en: The current server is under heavy load.
fa: سرور فعلی تحت بار سنگین است.

en: Please see %s for more details.
fa: لطفاً برای جزئیات بیشتر به %s مراجعه کنید.

en: This setting will regenerate crawler list and clear the disabled list!
fa: این تنظیم لیست خزنده را دوباره تولید می کند و لیست غیرفعال را پاک می کند!

en: %1$s %2$s files left in queue
fa: %1$s %2$s فایل در صف باقی مانده است

en: Crawler disabled list is cleared! All crawlers are set to active!
fa: لیست ربات‌های غیرفعال پاک شده است! همه ربات‌ها به حالت فعال تنظیم شده‌اند!

en: Redetected node
fa: گره دوباره شناسایی شده

en: No available Cloud Node after checked server load.
fa: پس از بررسی بار سرور، هیچ نود ابری در دسترس نیست.

en: Localization Files
fa: فایل‌های محلی‌سازی

en: Purged!
fa: پاک شد!

en: Resources listed here will be copied and replaced with local URLs.
fa: منابع ذکر شده در اینجا کپی شده و با URLهای محلی جایگزین خواهند شد.

en: Use latest GitHub Master commit
fa: از آخرین کامیت Master گیت‌هاب استفاده کنید

en: Use latest GitHub Dev commit
fa: از آخرین کامیت توسعه‌دهنده GitHub استفاده کنید

en: No valid sitemap parsed for crawler.
fa: هیچ نقشه سایت معتبری برای خزنده تجزیه نشده است.

en: CSS Combine External and Inline
fa: CSS خارجی و درون خطی را ترکیب کنید

en: Include external CSS and inline CSS in combined file when %1$s is also enabled. This option helps maintain the priorities of CSS, which should minimize potential errors caused by CSS Combine.
fa: CSS خارجی و CSS درون‌خط را در فایل ترکیبی شامل کنید زمانی که %1$s نیز فعال است. این گزینه به حفظ اولویت‌های CSS کمک می‌کند که باید خطاهای احتمالی ناشی از ترکیب CSS را به حداقل برساند.

en: Minify CSS files and inline CSS code.
fa: پرونده های CSS و کد داخلی CSS را کم کنید.

en: Predefined list will also be combined w/ the above settings
fa: لیست از پیش تعریف شده نیز با تنظیمات فوق ترکیب خواهد شد

en: Localization
fa: بومی‌سازی

en: Include external JS and inline JS in combined file when %1$s is also enabled. This option helps maintain the priorities of JS execution, which should minimize potential errors caused by JS Combine.
fa: JS خارجی و JS درون‌خط را در فایل ترکیبی شامل کنید زمانی که %1$s نیز فعال است. این گزینه به حفظ اولویت‌های اجرای JS کمک می‌کند که باید خطاهای احتمالی ناشی از ترکیب JS را به حداقل برساند.

en: Combine all local JS files into a single file.
fa: تمام فایل‌های JS محلی را در یک فایل واحد ترکیب کنید.

en: Listed JS files or inline JS code will not be deferred or delayed.
fa: فایل‌های JS فهرست‌شده یا کد JS توکار با تعویق یا تاخیر نخواهند بود.

en: JS Combine External and Inline
fa: JS ترکیب خارجی و داخلی

en: Dismiss
fa: رد کردن

en: The latest data file is
fa: آخرین فایل داده

en: The list will be merged with the predefined nonces in your local data file.
fa: این لیست با nonces از پیش تعریف شده در فایل داده محلی شما ادغام خواهد شد.

en: Combine CSS files and inline CSS code.
fa: فایل‌های CSS و کد CSS درون‌خطی را ترکیب کنید.

en: Minify JS files and inline JS codes.
fa: فایل‌های JS و کدهای JS درون‌خطی را کوچک‌سازی کنید.

en: Listed JS files or inline JS code will not be minified or combined.
fa: فایل‌های JS فهرست‌شده یا کد JS توکار فشرده/ترکیب نخواهند شد.

en: Listed CSS files or inline CSS code will not be minified or combined.
fa: فایل‌های CSS فهرست شده یا کد CSS توکار فشرده/ترکیب نخواهند شد.

en: This value is overwritten by the Network setting.
fa: این مقدار توسط تنظیمات شبکه بازنویسی می‌شود.

en: LQIP Excludes
fa: LQIP مستثنی می‌شود

en: These images will not generate LQIP.
fa: این تصاویر LQIP تولید نخواهند کرد.

en: Are you sure you want to reset all settings back to the default settings?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید تمام تنظیمات را به تنظیمات پیش‌فرض بازنشانی کنید؟

en: This option will remove all %s tags from HTML.
fa: این گزینه تمام تگ‌های %s را از HTML حذف خواهد کرد.

en: Are you sure you want to clear all cloud nodes?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید تمام گره‌های ابری را پاک کنید؟

en: Remove Noscript Tags
fa: برچسب‌های Noscript را حذف کنید

en: The site is not registered on QUIC.cloud.
fa: این سایت در QUIC.cloud ثبت نشده است.

en: Click here to set.
fa: برای ثبت کلیک کنید.

en: Localize Resources
fa: بومی سازی منابع

en: Setting Up Custom Headers
fa: تنظیم هدرهای سفارشی

en: This will delete all localized resources
fa: این تمام منابع محلی‌سازی شده را حذف خواهد کرد

en: Localized Resources
fa: منابع محلی‌سازی شده

en: Comments are supported. Start a line with a %s to turn it into a comment line.
fa: نظرات پشتیبانی می‌شوند. یک خط را با %s شروع کنید تا آن را به یک خط نظر تبدیل کنید.

en: HTTPS sources only.
fa: فقط منابع HTTPS .

en: Localize external resources.
fa: بومی سازی منابع خارجی.

en: Localization Settings
fa: تنظیمات محلی‌سازی

en: Use QUIC.cloud online service to generate unique CSS.
fa: از سرویس آنلاین QUIC.cloud برای تولید CSS یکتا استفاده کنید.

en: Generate UCSS
fa: تولید UCSS

en: Unique CSS
fa: CSS یکتا

en: Purge the cache entries created by this plugin except for Critical CSS & Unique CSS & LQIP caches
fa: کش entries ایجاد شده توسط این پلاگین را پاک کنید به جز کش های Critical CSS و Unique CSS و LQIP

en: LiteSpeed Report
fa: گزارشِ لایت‌اسپید

en: Image Thumbnail Group Sizes
fa: سایز گروه تصویر بندانگشتی

note: translators: %s: LiteSpeed Web Server version
en: Ignore certain query strings when caching. (LSWS %s required)
fa: هنگام کش برخی از رشته‌های جستجو شده را نادیده بگیرید. ( LSWS %s لازم است)

en: For URLs with wildcards, there may be a delay in initiating scheduled purge.
fa: برای پیوندهای دارای نمادگر گسترده، ممکن است در شروع پاکسازی برنامه‌ریزی شده تاخیر وجود داشته باشد.

en: By design, this option may serve stale content. Do not enable this option, if that is not OK with you.
fa: با طراحی کردن، این گزینه ممکن است محتوای قدیمی را ارائه دهد. اگر برای شما مناسب نیست، این گزینه را فعال نکنید.

en: Serve Stale
fa: سرویس قدیمی

en: This value is overwritten by the primary site setting.
fa: این مقدار توسط تنظیمات اصلی سایت بازنویسی می‌شود.

en: One or more pulled images does not match with the notified image md5
fa: یک یا چند تصویر کشیده شده با md5 تصویر اعلام شده مطابقت ندارد

en: Some optimized image file(s) has expired and was cleared.
fa: برخی از فایل های تصویر بهینه شده منقضی شده و پاک شده است.

en: You have too many requested images, please try again in a few minutes.
fa: تعداد تصاویر درخواستی شما زیاد است، لطفاً چند دقیقه دیگر دوباره سعی کنید.

en: Pulled WebP image md5 does not match the notified WebP image md5.
fa: تصویر WebP کشیده شده md5 با تصویر WebP اعلام شده md5 مطابقت ندارد.

en: Pulled AVIF image md5 does not match the notified AVIF image md5.
fa: تصویر AVIF کشیده شده md5 با تصویر AVIF اعلام شده md5 مطابقت ندارد.

en: Read LiteSpeed Documentation
fa: خواندن مستندات لایت اسپید

en: There is proceeding queue not pulled yet. Queue info: %s.
fa: صف در حال پیشرفت هنوز کشیده نشده است. اطلاعات صف: %s.

en: Specify how long, in seconds, Gravatar files are cached.
fa: مشخص کنید چه مدت، در ثانیه، پرونده‌های گراواتار در حافظه پنهان ذخیره شوند.

en: Cleared %1$s invalid images.
fa: تصاویر نامعتبر %1$s پاک شدند.

en: LiteSpeed Cache General Settings
fa: تنظیمات عمومی کش لایت اسپید

en: This will delete all cached Gravatar files
fa: این عملیات تمامی فایل‌های کش شده Gravatar را حذف می‌کند

en: Prevent any debug log of listed pages.
fa: هرگونه لاگ اشکال‌زدایی از صفحات لیست شده را جلوگیری کنید

en: Only log listed pages.
fa: فقط صفحات فهرست‌شده لاگ شوند.

en: Specify the maximum size of the log file.
fa: بیشترین اندازه فایل  گزارش را اختصاصی کنید.

en: To prevent filling up the disk, this setting should be OFF when everything is working.
fa: برای جلوگیری از پر شدن دیسک، وقتی همه چیز کار می کند، این تنظیم باید خاموش باشد.

en: Press the %s button to stop beta testing and go back to the current release from the WordPress Plugin Directory.
fa: دکمه %s را فشار دهید تا آزمایش بتا متوقف شود و به نسخه فعلی از فهرست پلاگین وردپرس برگردید.

en: Use latest WordPress release version
fa: از آخرین نسخه انتشار وردپرس استفاده کنید

en: OR
fa: یا

en: Use this section to switch plugin versions. To beta test a GitHub commit, enter the commit URL in the field below.
fa: از این بخش برای تغییر نسخه پلاگین استفاده کنید. برای آزمایش بتا یک commit GitHub، URL commit را در فیلد زیر وارد کنید.

en: Reset Settings
fa: بازنشانی تنظیمات

en: LiteSpeed Cache Toolbox
fa: جعبه ابزار کش لایت اسپید

en: Beta Test
fa: تست بتا

en: Log View
fa: مشاهده گزارش

en: Debug Settings
fa: تنظیمات خطایابی

en: Turn ON to control heartbeat in backend editor.
fa: برای کنترل ضربان قلب در ویرایشگر بخش مدیریت روشن کنید.

en: Turn ON to control heartbeat on backend.
fa: برای کنترل ضربان قلب در بخش مدیریت روشن کنید.

en: Set to %1$s to forbid heartbeat on %2$s.
fa: برای ممنوع کردن ضربان قلب در %2$s به %1$s تنظیم کنید.

en: WordPress valid interval is %s seconds.
fa: فاصله معتبر WordPress %s ثانیه است.

en: Specify the %s heartbeat interval in seconds.
fa: فاصله ضربان قلب %s را به ثانیه مشخص کنید.

en: Turn ON to control heartbeat on frontend.
fa: برای کنترل ضربان قلب در جلوی صفحه، روشن کنید.

en: Disable WordPress interval heartbeat to reduce server load.
fa: ضربان قلب دوره‌ای وردپرس را غیرفعال کنید تا بار سرور کاهش یابد.

en: Heartbeat Control
fa: کنترل ضربان قلب

en: provide more information here to assist the LiteSpeed team with debugging.
fa: اطلاعات بیشتری در اینجا ارائه دهید تا به تیم LiteSpeed در عیب‌یابی کمک کنید.

en: Optional
fa: اختیاری

en: Generate Link for Current User
fa: ایجاد لینک برای کاربر فعلی

en: Passwordless Link
fa: لینک بدون پسورد

en: System Information
fa: اطلاعات سیستم

en: Go to plugins list
fa: رفتن به لیست افزونه ها

en: Install DoLogin Security
fa: نصب DoLogin Security

en: Check my public IP from
fa: بررسی IP عمومی من از

en: Your server IP
fa: آی پی سرور شما

en: Enter this site's IP address to allow cloud services directly call IP instead of domain name. This eliminates the overhead of DNS and CDN lookups.
fa: نشانی IP این سایت‌را وارد کنید تا اجازه دهید خدمات ابری به جای نام دامنه به طور مستقیم با IP تماس بگیرد. این امر سربار جستجوهای DNS و CDN را حذف می‌کند.

en: This will enable crawler cron.
fa: این باعث فعال شدن کرون خزنده خواهد شد

en: Crawler General Settings
fa: تنظیمات عمومی خزنده

en: Remove from Blocklist
fa: حذف از لیست سیاه

en: Empty blocklist
fa: لیست مسدود شده را خالی کن

en: Are you sure to delete all existing blocklist items?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید تمام موارد موجود در لیست مسدود شده را حذف کنید؟

en: Blocklisted due to not cacheable
fa: به دلیل غیرقابل کش شدن در لیست مسدود شده است

en: Add to Blocklist
fa: به لیست مسدود شده اضافه کن

en: Operation
fa: عملکرد

en: Sitemap Total
fa: مجموع نقشه سایت

en: Sitemap List
fa: لیست نقشه سایت

en: Refresh Crawler Map
fa: نقشه خزنده را تازه‌سازی کن

en: Clean Crawler Map
fa: نقشه خزنده تمیز

en: Blocklist
fa: لیست مسدود شده

en: Map
fa: نقشه

en: Summary
fa: خلاصه

en: Cache Miss
fa: خطای کش

en: Cache Hit
fa: ضربه کش

en: Waiting to be Crawled
fa: در انتظار خزیدن

en: Blocklisted
fa: در لیست سیاه

en: Miss
fa: از دست رفته

en: Hit
fa: بازدید

en: Waiting
fa: در انتظار

en: Running
fa: در حال اجرا

en: Use %1$s in %2$s to indicate this cookie has not been set.
fa: از %1$s در %2$s برای نشان دادن اینکه این کوکی تنظیم نشده است استفاده کنید

en: Add new cookie to simulate
fa: کوکی جدیدی برای شبیه‌سازی اضافه کنید

en: Remove cookie simulation
fa: شبیه‌سازی کوکی را حذف کنید

note: translators: %s: Current mobile agents in htaccess
en: Htaccess rule is: %s
fa: قانون Htaccess این است: %s

note: translators: %s: LiteSpeed Cache menu label
en: More settings available under %s menu
fa: دسترسی به تنظیمات بیشتر در  زیرمنو %s

en: The amount of time, in seconds, that files will be stored in browser cache before expiring.
fa: مدت زمانی، بر حسب ثانیه، که فایل‌ها قبل از انقضا در کش مرورگر ذخیره می‌شوند.

en: OpenLiteSpeed users please check this
fa: کاربران OpenLiteSpeed لطفاً این را بررسی کنید

en: Browser Cache Settings
fa: تنظیمات کش مرورگر

en: Paths containing these strings will be forced to public cached regardless of no-cacheable settings.
fa: مسیرهای حاوی این رشته‌ها بدون در نظر گرفتن تنظیمات no-cacheable به اجبار کش می‌شوند.

en: With QUIC.cloud CDN enabled, you may still be seeing cache headers from your local server.
fa: با فعال بودن CDN QUIC.cloud، ممکن است هنوز هدرهای کش از سرور محلی خود را مشاهده کنید

en: An optional second parameter may be used to specify cache control. Use a space to separate
fa: یک پارامتر دوم اختیاری می‌تواند برای مشخص کردن کنترل کش استفاده شود. از یک فاصله برای جداسازی استفاده کنید

en: The above nonces will be converted to ESI automatically.
fa: کلیدهای سری بالا به‌طور خودکار به ESI تبدیل خواهند شد.

en: Browser
fa: مرورگر

note: translators: %1$s: Object cache name, %2$s: Port number
en: Default port for %1$s is %2$s.
fa: پورت پیش‌فرض برای %1$s %2$s است.

en: Object Cache Settings
fa: تنظیمات کش Object

en: Specify an HTTP status code and the number of seconds to cache that page, separated by a space.
fa: کد وضعیت HTTP و تعداد ثانیه‌های ذخیره آن صفحه را که مشخص کنید، با فاصله از هم جدا کنید.

en: Specify how long, in seconds, the front page is cached.
fa: مشخص کنید چه مدت، در ثانیه، برگه نخست در حافظه پنهان ذخیره شوند.

en: If ON, the stale copy of a cached page will be shown to visitors until a new cache copy is available. Reduces the server load for following visits. If OFF, the page will be dynamically generated while visitors wait.
fa: اگر روشن باشد، تا زمانی که یک کپی کش جدید در دسترس باشد یک کپی قدیمی از برگه کش شده به بازدیدکنندگان نمایش داده می‌شود. بار سرور را برای بازدیدکنندگان جدید کاهش می‌دهد. اگر خاموش باشد، برگه به صورت پویا در طول صبر نمودن بازدیدکنندگان ایجاد می‌شود.

en: Swap
fa: جابجایی

en: Set this to append %1$s to all %2$s rules before caching CSS to specify how fonts should be displayed while being downloaded.
fa: این را تنظیم کنید تا %1$s به تمام قوانین %2$s قبل از کش کردن CSS اضافه شود تا مشخص کند که فونت‌ها چگونه باید در حین دانلود نمایش داده شوند.

en: Avatar list in queue waiting for update
fa: لیست آواتار در صف منتظر به‌روزرسانی

en: Refresh Gravatar cache by cron.
fa: کش Gravatar را با کرون تازه‌سازی کنید.

en: Accelerates the speed by caching Gravatar (Globally Recognized Avatars).
fa: سرعت را با کش کردن Gravatar (آواتارهای شناخته شده جهانی) افزایش می‌دهد.

en: Store Gravatar locally.
fa: ذخیره Gravatar به صورت محلی

en: Failed to create Avatar table. Please follow <a %s>Table Creation guidance from LiteSpeed Wiki</a> to finish setup.
fa: ایجاد جدول آواتار ناموفق بود. لطفاً <a %s>راهنمای ایجاد جدول از ویکی LiteSpeed</a> را برای اتمام راه‌اندازی دنبال کنید.

en: LQIP requests will not be sent for images where both width and height are smaller than these dimensions.
fa: درخواست‌های LQIP برای تصاویری که هم عرض و هم ارتفاع آن‌ها کوچکتر از این ابعاد است ارسال نخواهد شد

en: pixels
fa: پیکسل‌ها

en: Larger number will generate higher resolution quality placeholder, but will result in larger files which will increase page size and consume more points.
fa: عدد بزرگتر باعث تولید جایگزین با کیفیت بالاتر می‌شود، اما منجر به فایل‌های بزرگتر خواهد شد که اندازه صفحه را افزایش داده و نقاط بیشتری مصرف می‌کند

en: Specify the quality when generating LQIP.
fa: کیفیت را هنگام تولید LQIP مشخص کنید.

en: Keep this off to use plain color placeholders.
fa: این را خاموش نگه‌دارید تا از جایگزین‌های رنگ ساده استفاده کنید.

en: Use QUIC.cloud LQIP (Low Quality Image Placeholder) generator service for responsive image previews while loading.
fa: از سرویس تولیدکننده LQIP (جایگزین تصویر با کیفیت پایین) QUIC.cloud برای پیش‌نمایش تصاویر پاسخگو در حین بارگذاری استفاده کنید.

en: Specify the responsive placeholder SVG color.
fa: رنگ SVG جایگزین پاسخگو را مشخص کنید.

en: Variables %s will be replaced with the configured background color.
fa: متغیرهای %s با رنگ پس‌زمینه تنظیم‌شده جایگزین خواهند شد.

en: Variables %s will be replaced with the corresponding image properties.
fa: متغیرهای %s با ویژگی‌های مربوطه تصویر جایگزین خواهند شد.

en: It will be converted to a base64 SVG placeholder on-the-fly.
fa: این به یک جایگزین SVG base64 به صورت آنی تبدیل خواهد شد.

en: Specify an SVG to be used as a placeholder when generating locally.
fa: یک SVG را مشخص کنید که به عنوان یک جایگزین هنگام تولید محلی استفاده شود.

en: Prevent any lazy load of listed pages.
fa: از هر گونه بارگذاری تنبل صفحات لیست شده جلوگیری کنید.

en: Iframes having these parent class names will not be lazy loaded.
fa: ایفریم‌هایی که این نام‌های کلاس والد را دارند، به صورت تنبل بارگذاری نخواهند شد.

en: Iframes containing these class names will not be lazy loaded.
fa: ایفریم‌های حاوی این نام‌های کلاس به‌طور تنبل بارگذاری نخواهند شد.

en: Images having these parent class names will not be lazy loaded.
fa: تصاویر دارای این نام‌های کلاس والد به‌طور تنبل بارگذاری نخواهند شد.

en: LiteSpeed Cache Page Optimization
fa: بهینه‌سازی برگه کش لایت اسپید

en: Media Excludes
fa: رسانه‌های مستثنی شده

en: CSS Settings
fa: تنظیمات CSS

en: %s is recommended.
fa: %s پیشنهاد شده است.

en: Deferred
fa: به تعویق افتاده

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: This can improve the page loading speed.
fa: این می‌تواند سرعت بارگذاری صفحه را بهبود بخشد.

en: Automatically enable DNS prefetching for all URLs in the document, including images, CSS, JavaScript, and so forth.
fa: به‌طور خودکار پیش‌بارگذاری DNS را برای تمام URLهای موجود در سند، از جمله تصاویر، CSS، جاوااسکریپت و غیره فعال کنید.

en: New developer version %s is available now.
fa: نسخه جدید توسعه‌دهنده %s اکنون در دسترس است

en: New Developer Version Available!
fa: نسخه جدید توسعه‌دهنده در دسترس است!

en: Dismiss this notice
fa: این اطلاعیه را رد کنید

en: Tweet this
fa: توییت این

en: Tweet preview
fa: پیش‌نمایش توییت

en: Learn more
fa: اطلاعات بیشتر

en: You just unlocked a promotion from QUIC.cloud!
fa: شما به تازگی یک پیشنهاد از QUIC.cloud را باز کرده‌اید!

en: The image compression quality setting of WordPress out of 100.
fa: تنظیم کیفیت فشرده‌سازی تصویر وردپرس از 100.

en: Image Optimization Settings
fa: تنظیمات بهینه‌سازی تصویر

en: Are you sure to destroy all optimized images?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید تمام تصاویر بهینه‌شده را حذف کنید؟

en: Use Optimized Files
fa: استفاده از فایل های بهینه شده

en: Switch back to using optimized images on your site
fa: به استفاده از تصاویر بهینه‌شده در سایت خود برگردید

en: Use Original Files
fa: استفاده از فایل‌های اصلی

en: Use original images (unoptimized) on your site
fa: از تصاویر اصلی (بهینه‌نشده) در سایت خود استفاده کنید

en: You can quickly switch between using original (unoptimized versions) and optimized image files. It will affect all images on your website, both regular and webp versions if available.
fa: شما می‌توانید به سرعت بین استفاده از تصاویر اصلی ( نسخه‌های بهینه‌نشده  ) و تصاویر بهینه‌شده جابه‌جا شوید. این روی تمامی تصاویر سایت شما تاثیر می‌گذارد، چه نسخه معمولی و چه نسخه webp اگر در دسترس باشد.

en: Optimization Tools
fa: ابزار های بهینه سازی

en: Rescan New Thumbnails
fa: اسکن مجدد تصاویر جدید

en: Congratulations, all gathered!
fa: تبریک، همه جمع‌آوری شد!

en: What is an image group?
fa: گروه تصویر چیست؟

en: Delete all backups of the original images
fa: حذف تمامی نسخه‌های پشتیبان از تصاویر اصلی

en: Calculate Backups Disk Space
fa: محاسبه فضای دیسک پشتیبان گیری

en: Optimization Status
fa: وضعیت بهینه‌سازی

en: Current limit is
fa: محدودیت فعلی

en: To make sure our server can communicate with your server without any issues and everything works fine, for the few first requests the number of image groups allowed in a single request is limited.
fa: برای اطمینان از اینکه سرور ما می تواند بدون هیچ مشکلی با سرور شما ارتباط برقرار کند و همه چیز خوب کار کند، برای چند درخواست اول تعداد گروه‌های تصویر مجاز در یک درخواست محدود است.

en: You can request a maximum of %s images at once.
fa: شما می توانید حداکثر %s تصویر را به طور همزمان درخواست کنید.

en: Optimize images with our QUIC.cloud server
fa: بهینه‌سازی تصاویر با سرور QUIC.cloud ما

en: Revisions newer than this many days will be kept when cleaning revisions.
fa: بازنگری‌های جدیدتر از این چند روز در هنگام تمیز کردن بازبینی‌ها حفظ می‌شوند.

en: Day(s)
fa: روز(ها)

en: Specify the number of most recent revisions to keep when cleaning revisions.
fa: تعداد آخرین ویرایش‌ها را برای حفظ در هنگام پاک‌سازی بازبینی‌ها مشخص کنید.

en: LiteSpeed Cache Database Optimization
fa: بیهنه‌سازی پایگاه‌داده کش لایت اسپید

en: DB Optimization Settings
fa: تنظیمات بهینه‌سازی پایگاه‌داده

en: Option Name
fa: نام گزینه

en: Database Summary
fa: خلاصه پایگاه‌داده

en: We are good. No table uses MyISAM engine.
fa: خیلی خوبه هیچ جدولی از موتور MyISAM استفاده نمی کند.

en: Convert to InnoDB
fa: تبدیل به InnoDB

en: Tool
fa: ابزار

en: Engine
fa: موتور

en: Table
fa: جدول

en: Database Table Engine Converter
fa: مبدل موتور جدول پایگاه داده

en: Clean revisions older than %1$s day(s), excluding %2$s latest revisions
fa: پاک‌سازی نسخه‌های قدیمی‌تر از %1$s روز، به‌جز %2$s نسخه آخر

en: Currently active crawler
fa: خزنده‌های فعال درحال‌حاضر

en: Crawler(s)
fa: خزنده‌ها

en: Crawler Status
fa: وضعیت خزنده‌ها

en: Force cron
fa: اجبار کرون

en: Requests in queue
fa: درخواست‌ها در صف

en: Time to execute previous request: %s
fa: زمان اجرای درخواست قبلی: %s

en: Private Cache
fa: کش خصوصی

en: Public Cache
fa: کش عمومی

en: Cache Status
fa: وضعیت کش

en: Last Pull
fa: آخرین کشش

en: Image Optimization Summary
fa: خلاصه بهینه‌سازی تصویر

en: Refresh page score
fa: امتیاز صفحه را تازه کنید

en: Are you sure you want to redetect the closest cloud server for this service?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید نزدیک‌ترین سرور ابری را برای این سرویس شناسایی مجدد کنید؟

en: Current closest Cloud server is %s. Click to redetect.
fa: سرور ابری نزدیک‌ترین فعلی %s است.&#10;برای شناسایی مجدد کلیک کنید.

en: Refresh page load time
fa: زمان بارگذاری صفحه را تازه کنید

en: Go to QUIC.cloud dashboard
fa: به داشبورد QUIC.cloud برو

en: Low Quality Image Placeholder
fa: جایگزین تصویر با کیفیت پایین

en: Sync data from Cloud
fa: همگام‌سازی داده‌ها از ابر

en: QUIC.cloud Service Usage Statistics
fa: آمار استفاده از سرویس QUIC.cloud

en: Total images optimized in this month
fa: تعداد تصاویری که در این ماه بهینه‌سازی شده‌اند

en: Total Usage
fa: جمع استفاده

en: Pay as You Go Usage Statistics
fa: آمار استفاده به ازای هر پرداخت

en: PAYG Balance
fa: موجودی PAYG

en: Pay as You Go
fa: پرداخت به ازای استفاده

en: Usage
fa: استفاده

en: Fast Queue Usage
fa: استفاده صف سریع

en: CDN Bandwidth
fa: پهنای باند CDN

en: LiteSpeed Cache Dashboard
fa: پیشخوان کش لایت اسپید

en: Network Dashboard
fa: پیشخوان شبکه

en: No cloud services currently in use
fa: هیچ سرویس ابری درحال‌حاضر استفاده نمی‌شود

en: Click to clear all nodes for further redetection.
fa: برای پاک کردن تمام گره‌ها برای شناسایی مجدد کلیک کنید

en: Current Cloud Nodes in Service
fa: گره‌های ابری فعلی در سرویس

en: Link to QUIC.cloud
fa: پیوند به QUIC.cloud

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Specify which HTML element attributes will be replaced with CDN Mapping.
fa: مشخص کنید کدام ویژگی‌های عنصر HTML با CDN Mapping جایگزین شوند.

en: Add new CDN URL
fa: افزودن CDN URL جدید

en: Remove CDN URL
fa: حذف URL CDN

en: To enable the following functionality, turn ON Cloudflare API in CDN Settings.
fa: برای فعال کردن قابلیت زیر، Cloudflare API را در تنظیمات CDN روشن کنید.

en: WooCommerce Settings
fa: تنظیمات ووکامرس

en: LQIP Cache
fa: کش LQIP

en: Options saved.
fa: گزینه ها ذخیره شد.

en: Removed backups successfully.
fa: پشتیبان‌گیری‌ها با موفقیت حذف شدند.

en: Calculated backups successfully.
fa: پشتیبان‌گیری‌ها با موفقیت محاسبه شدند.

en: Rescanned %d images successfully.
fa: %d تصویر با موفقیت دوباره بررسی شد.

en: Rescanned successfully.
fa: با موفقیت دوباره اسکن شد.

en: Destroy all optimization data successfully.
fa: داده‌های بهینه‌سازی با موفقیت از بین رفت.

en: Cleaned up unfinished data successfully.
fa: داده های ناتمام با موفقیت پاکسازی شد.

en: Pull Cron is running
fa: کرون کشش در حال اجرا است

en: No valid image found by Cloud server in the current request.
fa: هیچ تصویر معتبری توسط سرور ابری در درخواست فعلی پیدا نشد.

en: No valid image found in the current request.
fa: هیچ تصویر معتبری در درخواست فعلی پیدا نشد.

en: Pushed %1$s to Cloud server, accepted %2$s.
fa: %1$s به سرور Cloud ارسال شد، %2$s پذیرفته شد.

en: Revisions Max Age
fa: حداکثر سن بازنگری ها

en: Revisions Max Number
fa: حداکثر تعداد ویرایش‌ها

en: Debug URI Excludes
fa: استثناهای URI اشکال‌زدایی

en: Debug URI Includes
fa: شامل‌های URI اشکال‌زدایی

en: HTML Attribute To Replace
fa: ویژگی HTML برای جایگزینی

en: Use CDN Mapping
fa: استفاده از نقشه CDN

en: QUIC.cloud CDN:
fa: شبکه توزیع محتوای QUIC.cloud:

en: Editor Heartbeat TTL
fa: TTL ضربان قلب ویرایشگر

en: Editor Heartbeat
fa: ضربان قلب ویرایشگر

en: Backend Heartbeat TTL
fa: TTL ضربان قلب بک‌اند

en: Backend Heartbeat Control
fa: کنترل ضربان قلب بک‌اند

en: Frontend Heartbeat TTL
fa: TTL ضربان قلب فرانت‌اند

en: Frontend Heartbeat Control
fa: کنترل ضربان قلب فرانت‌اند

en: Backend .htaccess Path
fa: مسیر .htaccess بک‌اند

en: Frontend .htaccess Path
fa: مسیر .htaccess فرانت‌اند

en: ESI Nonces
fa: غیرقابل پیش‌بینی‌های ESI

en: WordPress Image Quality Control
fa: کنترل کیفیت تصویر وردپرس

en: Auto Request Cron
fa: درخواست خودکار Cron

en: Generate LQIP In Background
fa: تولید LQIP در پس‌زمینه

en: LQIP Minimum Dimensions
fa: ابعاد حداقل LQIP

en: LQIP Quality
fa: کیفیت LQIP

en: LQIP Cloud Generator
fa: ژنراتور ابری LQIP

en: Responsive Placeholder SVG
fa: SVG جایگزین پاسخگو

en: Responsive Placeholder Color
fa: رنگ جایگزین پاسخگو

en: Basic Image Placeholder
fa: جایگزین تصویر پایه

en: Lazy Load URI Excludes
fa: URI بارگذاری تنبل مستثنیات

en: Lazy Load Iframe Parent Class Name Excludes
fa: نام کلاس والد iframe بارگذاری تنبل مستثنیات

en: Lazy Load Iframe Class Name Excludes
fa: نام کلاس iframe بارگذاری تنبل مستثنیات

en: Lazy Load Image Parent Class Name Excludes
fa: نام کلاس والد تصویر بارگذاری تنبل مستثنیات

en: Gravatar Cache TTL
fa: TTL کش Gravatar

en: Gravatar Cache Cron
fa: کرون کش Gravatar

en: Gravatar Cache
fa: کش Gravatar

en: DNS Prefetch Control
fa: کنترل پیش‌بارگذاری DNS

en: Font Display Optimization
fa: بهینه‌سازی نمایش فونت

en: Force Public Cache URIs
fa: اجبار به کش عمومی URIها

en: Notifications
fa: آگاه‌سازی‌ها

en: Default HTTP Status Code Page TTL
fa: TTL صفحه کد وضعیت HTTP پیش‌فرض

en: Default REST TTL
fa: TTL پیش‌فرض REST

en: Enable Cache
fa: فعالسازی کش

en: Server IP
fa: آی‌پی سرور

en: Images not requested
fa: تصاویر درخواست نشده

en: Sync credit allowance with Cloud Server successfully.
fa: هماهنگی اعتبار مجاز با سرور ابری با موفقیت انجام شد.

en: Failed to communicate with QUIC.cloud server
fa: عدم موفقیت در ارتباط با سرور QUIC.cloud

en: Good news from QUIC.cloud server
fa: خبر خوب از سرور QUIC.cloud

en: Message from QUIC.cloud server
fa: پیام از سرور QUIC.cloud

en: Please try after %1$s for service %2$s.
fa: لطفا بعد از %1$s برای سرویس %2$s تلاش کنید.

en: No available Cloud Node.
fa: هیچ نود ابری در دسترس نیست.

en: Cloud Error
fa: خطای ابر

en: The database has been upgrading in the background since %s. This message will disappear once upgrade is complete.
fa: پایگاه داده از %s در حال به‌روزرسانی در پس‌زمینه است. این پیام پس از اتمام به‌روزرسانی ناپدید خواهد شد.

en: Restore from backup
fa: بازیابی از پشتیبان

en: No backup of unoptimized WebP file exists.
fa: هیچ پشتیبانی از فایل WebP بهینه‌نشده وجود ندارد.

en: WebP file reduced by %1$s (%2$s)
fa: فایل WebP به میزان %1$s کاهش یافته است (%2$s)

en: Currently using original (unoptimized) version of WebP file.
fa: در حال حاضر از نسخه اصلی (غیر بهینه‌سازی شده) فایل WebP استفاده می‌شود.

en: Currently using optimized version of WebP file.
fa: در حال حاضر از نسخه بهینه‌سازی شده فایل WebP استفاده می‌شود.

en: Orig
fa: اصلی

en: (no savings)
fa: (صرفه‌جویی وجود ندارد)

en: Orig %s
fa: اصلی %s

en: Congratulation! Your file was already optimized
fa: تبریک! فایل شما قبلاً بهینه‌سازی شده بود.

en: No backup of original file exists.
fa: نسخه پشتیبان از فایل اصلی وجود ندارد.

en: Using optimized version of file.
fa: استفاده از نسخه بهینه‌سازی‌شده فایل.

en: Orig saved %s
fa: %s ذخیره شده

en: Original file reduced by %1$s (%2$s)
fa: فایل اصلی به میزان %1$s (%2$s) کاهش یافته است

en: Click to switch to optimized version.
fa: برای سوئیچ به نسخه بهینه‌سازی شده کلیک کنید.

en: Currently using original (unoptimized) version of file.
fa: در حال حاضر از نسخه اصلی (بهینه‌نشده) فایل استفاده می‌شود.

en: (non-optm)
fa: (غیر بهینه‌سازی شده)

en: Click to switch to original (unoptimized) version.
fa: برای سوئیچ به نسخه اصلی (بهینه‌نشده) کلیک کنید.

en: Currently using optimized version of file.
fa: در حال حاضر از نسخه بهینه‌سازی شده فایل استفاده می‌شود.

en: (optm)
fa: (بهینه‌شده)

en: LQIP image preview for size %s
fa: پیش‌نمایش تصویر LQIP برای اندازه %s

en: Previously existed in blocklist
fa: قبلاً در لیست سیاه وجود داشت

en: Manually added to blocklist
fa: به صورت دستی به لیست سیاه اضافه شد

en: Mobile Agent Rules
fa: قوانین عامل موبایل

en: Sitemap created successfully: %d items
fa: نقشه سایت با موفقیت ایجاد شد: %d مورد

en: Sitemap cleaned successfully
fa: نقشه سایت با موفقیت پاکسازی شد

en: Invalid IP
fa: IP نامعتبر

en: Value range
fa: دامنه مقادیر

en: Smaller than
fa: کوچکتر از

en: Larger than
fa: بزرگتر از

en: Zero, or
fa: صفر، یا

en: Maximum value
fa: حداکثر مقدار

en: Minimum value
fa: حداقل مقدار

en: Path must end with %s
fa: مسیر باید با %s پایان یابد

en: Invalid rewrite rule
fa: قانون بازنویسی نامعتبر است

en: Currently set to %s
fa: در حال حاضر به %s تنظیم شده است

en: This value is overwritten by the PHP constant %s.
fa: این مقدار توسط ثابت PHP %s بازنویسی می‌شود.

en: Toolbox
fa: جعبه ابزار

en: Database
fa: پایگاه‌داده

en: Page Optimization
fa: بهینه‌سازی برگه

en: Dashboard
fa: پیشخوان

en: Converted to InnoDB successfully.
fa: به InnoDB با موفقیت تبدیل شد.

en: Cleaned all Gravatar files.
fa: همه پرونده‌های گراواتار پاک شد.

en: Cleaned all LQIP files.
fa: همه پرونده‌های LQIP پاک شد.

en: Unknown error
fa: خطای ناشناخته

en: Your domain has been forbidden from using our services due to a previous policy violation.
fa: دامنه شما به دلیل نقض قبلی سیاست از استفاده از خدمات ما ممنوع شده است.

en: The callback validation to your domain failed. Please make sure there is no firewall blocking our servers. Response code:
fa: اعتبارسنجی بازگشت به دامنه شما ناموفق بود. لطفاً اطمینان حاصل کنید که هیچ فایروالی سرورهای ما را مسدود نکرده است. کد پاسخ:

en: The callback validation to your domain failed. Please make sure there is no firewall blocking our servers.
fa: اعتبارسنجی بازگشت به دامنه شما ناموفق بود. لطفاً اطمینان حاصل کنید که هیچ فایروالی سرورهای ما را مسدود نکرده است.

en: The callback validation to your domain failed due to hash mismatch.
fa: اعتبارسنجی بازگشت به دامنه شما به دلیل عدم تطابق هش ناموفق بود.

en: Your application is waiting for approval.
fa: درخواست شما در انتظار تأیید است

en: Previous request too recent. Please try again after %s.
fa: درخواست قبلی خیلی تازه است. لطفاً بعد از %s دوباره تلاش کنید.

en: Previous request too recent. Please try again later.
fa: درخواست قبلی خیلی تازه است. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

en: Crawler disabled by the server admin.
fa: خزنده توسط مدیر سرور غیرفعال شده است.

en: Failed to create table %1$s! SQL: %2$s.
fa: ایجاد جدول %s ناموفق بود! SQL: %s.

en: Could not find %1$s in %2$s.
fa: نتوانستم %1$s را در %2$s پیدا کنم.

en: Credits are not enough to proceed the current request.
fa: اعتبارها برای ادامه درخواست فعلی کافی نیستند.

en: There is proceeding queue not pulled yet.
fa: صف در حال پردازش هنوز کشیده نشده است.

en: The image list is empty.
fa: لیست تصاویر خالی است.

en: Every Minute
fa: هر دقیقه

en: Turn this option ON to show latest news automatically, including hotfixes, new releases, available beta versions, and promotions.
fa: این گزینه را فعال کنید تا آخرین اخبار شامل رفع‌اشکال‌های مهم، نسخه‌های جدید، نسخه‌های بتا در دسترس، و تبلیغات به طور خودکار نمایش داده شوند.

en: To grant wp-admin access to the LiteSpeed Support Team, please generate a passwordless link for the current logged-in user to be sent with the report.
fa: برای اعطای دسترسی wp-admin به تیم پشتبانی لایت اسپید، لطفا یک پیوند بدون رمزعبور برای کاربری که در حال حاضر وارد شده است بسازید تا با گزارش ارسال گردد.

note: translators: %s: Link tags
en: Generated links may be managed under %sSettings%s.
fa: پیوندهای ساخته شده ممکن است توسط %sتنظیمات%s مدیریت گردند.

en: Please do NOT share the above passwordless link with anyone.
fa: لطفا هرگز پیوند بدون رمزعبور بالا را با کسی به اشتراک نگذارید.

en: To generate a passwordless link for LiteSpeed Support Team access, you must install %s.
fa: برای تولید پیوند بدون رمزعبور برای دسترسی تیم پشتیبانی لایت اسپید، شما باید %s را نصب نمایید.

en: Install
fa: نصب

en: These options are only available with LiteSpeed Enterprise Web Server or QUIC.cloud CDN.
fa: این تنظیمات فقط در وب سرور Enterprise لایت اسپید یا QUIC.cloud CDN در دسترس هستند.

en: PageSpeed Score
fa: نمره PageSpeed

en: Improved by
fa: بهبود یافته توسط

en: After
fa: بعد

en: Before
fa: قبل

en: Page Load Time
fa: زمان بارگذاری صفحه

en: To use the caching functions you must have a LiteSpeed web server or be using QUIC.cloud CDN.
fa: برای استفاده از توابع کش شما باید سرور لایت اسپید داشته باشید یا از QUIC.cloud CDN استفاده کنید.

en: Preserve EXIF/XMP data
fa: نگه داشتن اطلاعات EXIF/XMP

en: Try GitHub Version
fa: نسخه GitHub را امتحان کنید

en: If you turn any of the above settings OFF, please remove the related file types from the %s box.
fa: اگر هر کدام از تنظیمات بالا را خاموش کردید، لطفا انواع فایل مربوطه را از جعبه %s پاک کنید.

en: Both full and partial strings can be used.
fa: هر دو رشته کامل و جزئی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

en: Images containing these class names will not be lazy loaded.
fa: تصاویری که حاوی این نام‌های کلاس هستند بارگذاری تنبل نخواهند شد.

en: Lazy Load Image Class Name Excludes
fa: استثنا نام کلاس تصویر از بارگذاری تنبل

en: For example, %1$s defines a TTL of %2$s seconds for %3$s.
fa: به‌عنوان مثال، %1$s یک TTL برابر %2$s ثانیه برای %3$s تعریف می‌کند.

en: To define a custom TTL for a URI, add a space followed by the TTL value to the end of the URI.
fa: برای تعریف یک TTL سفارشی برای یک URI ، یک فضا دنبال شده توسط مقدار TTL به انتهای URL اضافه کنید.

en: Maybe Later
fa: شاید بعدا

en: Turn On Auto Upgrade
fa: روشن کردن ارتقا خودکار

en: Upgrade
fa: ارتقاء

en: New release %s is available now.
fa: نسخه جدید %s در حال حاضر در دسترس است.

en: New Version Available!
fa: نسخه جدید در دسترس است!

en: Created with ❤️ by LiteSpeed team.
fa: با ❤️ توسط تیم LiteSpeed ساخته شده است.

en: Sure I'd love to review!
fa: مطمئنا من دوست دارم بررسی کنم!

en: Thank You for Using the LiteSpeed Cache Plugin!
fa: با تشکر از شما برای استفاده از افزونه LiteSpeed Cache!

en: Upgraded successfully.
fa: ارتقاء با موفقیت انجام شد.

en: Failed to upgrade.
fa: ارتقاء انجام نشد.

en: Changed setting successfully.
fa: تنظیمات با موفقیت تغییر کرد.

en: ESI sample for developers
fa: نمونه ESI برای توسعه دهندگان

en: Replace %1$s with %2$s.
fa: جایگزین کردن %1$s با %2$s.

en: You can turn shortcodes into ESI blocks.
fa: شما می‌توانید کد‌های کوتاه را به بلوک‌های ESI تبدیل کنید.

en: WpW: Private Cache vs. Public Cache
fa: WpW: کش خصوصی در مقابل کش عمومی

en: Append query string %s to the resources to bypass this action.
fa: رشته کوئری %s را به منابع اضافه کنید تا از این عمل جلوگیری شود.

en: Google reCAPTCHA will be bypassed automatically.
fa: گوگل reCAPTCHA به طور خودکار نادیده گرفته خواهد شد.

en: To crawl for a particular cookie, enter the cookie name, and the values you wish to crawl for. Values should be one per line. There will be one crawler created per cookie value, per simulated role.
fa: برای crawl یک کوکی خاص، نام کوکی و مقادیری را که می‌خواهید crawl  شود را وارد کنید. هر مقدار باید در یک خط باشد. به ازای هر مقدار کوکی و هر نقش شبیه سازی شده، یک خزنده ایجاد خواهد شد.

en: Cookie Values
fa: مقدار کوکی‌ها

en: Cookie Name
fa: نام کوکی

en: Cookie Simulation
fa: شبیه‌سازی کوکی

en: Use Web Font Loader library to load Google Fonts asynchronously while leaving other CSS intact.
fa: از کتابخانه وب فونت لودر برای بارگیری فونت‌های گوگل به صورت ناهمگام استفاده کنید، در حالی که دیگر CSS را دست نخورده باقی بماند.

en: Turn this option ON to have LiteSpeed Cache updated automatically, whenever a new version is released. If OFF, update manually as usual.
fa: این گزینه را روشن کنید تا Cache LiteSpeed به صورت خودکار بروز شود، هر بار نسخه جدیدی منتشر می شود. اگر خاموش باشد، به طور معمول به صورت دستی بروزرسانی می شود.

en: Automatically Upgrade
fa: ارتقا خودکار

en: Your IP
fa: IP شما

en: Reset successfully.
fa: بازنشانی موفق بود.

en: This will reset all settings to default settings.
fa: این تنظیمات را به تنظیمات پیش‌فرض تنظیم مجدد می کند.

en: Reset All Settings
fa: بازنشانی تمام تنظیمات

en: Separate critical CSS files will be generated for paths containing these strings.
fa: فایل‌های CSS بحرانی جداگانه برای مسیرهایی که شامل این رشته‌ها هستند تولید خواهند شد.

en: Separate CCSS Cache URIs
fa: URI‌های کش CSS جداشده

en: For example, if every Page on the site has different formatting, enter %s in the box. Separate critical CSS files will be stored for every Page on the site.
fa: برای مثال، اگر هر صفحه در سایت دارای قالب بندی‌های مختلف باشد، %s را در کادر وارد کنید. فایل‌های CSS بحرانی جداگانه برای هر صفحه در سایت کش می‌شود.

en: List post types where each item of that type should have its own CCSS generated.
fa: لیست انواع پستی که در آن هر آیتم از آن نوع باید CSS خودش را تولید کند.

en: Separate CCSS Cache Post Types
fa: کش CSS جداشده انواع پست

en: Size list in queue waiting for cron
fa: لیست اندازه در صف انتظار برای cron

en: If set to %1$s, before the placeholder is localized, the %2$s configuration will be used.
fa: اگر به %1$s تنظیم شود، قبل از آنکه نگهدارنده محلی شود، پیکربندی %2$s استفاده خواهد شد.

en: Automatically generate LQIP in the background via a cron-based queue.
fa: به‌طور خودکار LQIP را در پس‌زمینه از طریق یک صف مبتنی بر کرون تولید کنید.

en: This will generate the placeholder with same dimensions as the image if it has the width and height attributes.
fa: این نگهدارنده را با همان ابعاد به عنوان تصویر تولید می کند اگر دارای ویژگی‌های عرض و ارتفاع باشد.

en: Responsive image placeholders can help to reduce layout reshuffle when images are loaded.
fa: پیکربندی تصویر Responsive می‌تواند به کاهش ترمیم آرایش در زمانی که تصاویر بارگیری می‌شوند، کمک کند.

en: Responsive Placeholder
fa: نگهدارنده واکنشگرا

en: This will delete all generated image LQIP placeholder files
fa: این همه فایل‌های جایگزین LQIP تصویر تولید شده را حذف خواهد کرد

en: Please enable LiteSpeed Cache in the plugin settings.
fa: لطفا Cache LiteSpeed را در تنظیمات افزونه فعال کنید.

en: Please enable the LSCache Module at the server level, or ask your hosting provider.
fa: لطفا ماژول LSCache را در سطح سرور فعال کنید یا از ارائه دهنده میزبانی خود بخواهید.

en: Failed to request via WordPress
fa: درخواست از طریق وردپرس ناموفق بود

note: Description of the plugin
en: High-performance page caching and site optimization from LiteSpeed
fa: کش سازی صفحه با عملکرد بالا و بهینه‌سازی سایت از LiteSpeed

en: Reset the optimized data successfully.
fa: داده‌های بهینه شده با موفقیت بازنشانی شد.

en: Update %s now
fa: بروزرسانی %s

en: View %1$s version %2$s details
fa: مشاهده جزئیات %1$s نسخه %2$s

en: <a href="%1$s" %2$s>View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" %5$s target="_blank">update now</a>.
fa: <a href="%1$s" %2$s>مشاهده جزئیات نسخه %3$s </a> or <a href="%4$s" %5$s target="_blank">بروزرسانی</a>.

en: Install %s
fa: نصب %s

en: LSCache caching functions on this page are currently unavailable!
fa: توابع کش در این صفحه در حال حاضر در دسترس نیست!

en: %1$s plugin version %2$s required for this action.
fa: %1$s نسخه پلاگین %2$s برای این عمل مورد نیاز است.

en: We are working hard to improve your online service experience. The service will be unavailable while we work. We apologize for any inconvenience.
fa: ما به شدت در حال کار بر روی بهبود تجربه خدمات آنلاین شما هستیم. این سرویس در حین کار ما در دسترس نخواهد بود. ما بابت هر گونه ناراحتی عذرخواهی می کنیم.

en: Automatically remove the original image backups after fetching optimized images.
fa: پس از تهیه تصاویر بهینه شده، پشتیبان گیری تصویر اصلی را به طور خودکار حذف کنید.

en: Remove Original Backups
fa: حذف پشتیبان اصلی

en: Automatically request optimization via cron job.
fa: درخواست بهینه‌سازی خودکار از طریق کرون جاب.

en: A backup of each image is saved before it is optimized.
fa: پشتیبان از هر تصویر قبل از بهینه‌سازی ذخیره می شود.

en: Switched images successfully.
fa: تغییر تصاویر موفق بود.

en: This can improve quality but may result in larger images than lossy compression will.
fa: این می‌تواند کیفیت را بهبود بخشد، اما ممکن است به تصاویر بزرگتر از فشرده سازی باقیمانده منجر شود.

en: Optimize images using lossless compression.
fa: بهینه‌سازی تصاویر با استفاده از فشرده‌سازی بدون افت.

en: Optimize Losslessly
fa: بهینه‌سازی بدون کاهش کیفیت

en: Request WebP/AVIF versions of original images when doing optimization.
fa: درخواست نسخه Webp/AVIF تصاویر اصلی هنگام بهینه‌سازی.

en: Optimize images and save backups of the originals in the same folder.
fa: بهینه‌سازی تصاویر و ذخیره نسخه پشتیبان از فایل اصلی در همان پوشه.

en: Optimize Original Images
fa: بهینه‌سازی تصاویر اصلی

en: When this option is turned %s, it will also load Google Fonts asynchronously.
fa: هنگامی که این تنظیم %s می شود، فونت گوگل نیز به صورت ناهمگام بارگیری خواهد شد.

en: Cleaned all Critical CSS files.
fa: تمام فایل‌های CSS بحرانی پاکسازی شد.

en: This will inline the asynchronous CSS library to avoid render blocking.
fa: این کار کتابخانه CSS فوری را ایجاد می‌کند تا از مسدود کردن رندر جلوگیری شود.

en: Run Queue Manually
fa: اجرای دستی صف

en: URL list in %s queue waiting for cron
fa: لیست URL در صف %s در انتظار cron

en: Last requested cost
fa: آخرین مقدار درخواست شده

en: Last generated
fa: آخرین تولید

en: If set to %s this is done in the foreground, which may slow down page load.
fa: اگر به %s تنظیم شود، این کار در پیش‌زمینه انجام می‌شود، که ممکن است بارگذاری صفحه را کند کند.

en: Automatic generation of critical CSS is in the background via a cron-based queue.
fa: به طور خودکار CSS بحرانی را در پس‌زمینه از طریق یک خط مبتنی بر cron تولید می کند.

en: Optimize CSS delivery.
fa: بهینه‌سازی ارسال CSS.

en: This will delete all generated critical CSS files
fa: این عملیات تمام فایل‌های CSS بحرانی تولیدشده را حذف می‌کند

en: Critical CSS
fa: CSS بحرانی

en: This site utilizes caching in order to facilitate a faster response time and better user experience. Caching potentially stores a duplicate copy of every web page that is on display on this site. All cache files are temporary, and are never accessed by any third party, except as necessary to obtain technical support from the cache plugin vendor. Cache files expire on a schedule set by the site administrator, but may easily be purged by the admin before their natural expiration, if necessary. We may use QUIC.cloud services to process & cache your data temporarily.
fa: این سایت از کش به منظور تسهیل زمان واکنش سریع‌تر و تجربه کاربر بهتر استفاده می‌کند. کش به طور بالقوه یک کپی از هر صفحه وب را که در این سایت نمایش داده می‌شود، ذخیره می‌کند. همه فایل‌های کش دار موقتی هستند، و هرگز توسط هیچ شخص ثالث دسترسی پیدا نمی‌شود، به جز آن که لازم باشد پشتیبانی فنی را از فروشنده متصل شونده کش دریافت کنید. پرونده‌های مخفی در یک برنامه زمانبندی توسط مدیر سایت منقضی می‌شوند، اما در صورت لزوم می‌تواند به راحتی توسط مدیریت قبل از انقضای طبیعی آن‌ها پاک‌سازی شود. ممکن است از خدمات QUIC.cloud برای پردازش و ذخیره موقت داده های شما استفاده کنیم.

en: Disabling this may cause WordPress tasks triggered by AJAX to stop working.
fa: غیرفعال کردن این ممکن است وظیفه وردپرس را که توسط AJAX آغاز شده، متوقف کند.

en: right now
fa: همین حالا

en: just now
fa: همین حالا

en: Saved
fa: ذخیره شده

en: Last ran
fa: آخرین اجرا

en: You will be unable to Revert Optimization once the backups are deleted!
fa: پس از حذف نسخه‌های پشتیبان، امکان بازگرداندن بهینه‌سازی وجود نخواهد داشت!

en: This is irreversible.
fa: این کار غیر قابل برگشت است.

en: Remove Original Image Backups
fa: حذف پشتیبان تصاویر اصلی

en: Are you sure you want to remove all image backups?
fa: آیا مطمئنید که می‌خواهید تمام پشتیبان‌های تصاویر را حذف کنید؟

en: Total
fa: جمع

en: Files
fa: فایل‌ها

en: Last calculated
fa: آخرین محاسبه

en: Calculate Original Image Storage
fa: محاسبه فضای مصرفی تصاویر اصلی

en: Storage Optimization
fa: بهینه‌سازی فضای ذخیره

en: Enable replacement of WebP/AVIF in %s elements that were generated outside of WordPress logic.
fa: فعالکردن جایگزینی تصاویر WebP/AVIF در عناصر %s که خارج از منطق وردپرس تولید شدهاند.

en: Use the format %1$s or %2$s (element is optional).
fa: از فرمت %1$s یا %2$s (عنصر اختیاری است)

en: Only attributes listed here will be replaced.
fa: فقط ویژگی‌های ذکر شده در اینجا جایگزین خواهند شد.

en: Specify which element attributes will be replaced with WebP/AVIF.
fa: مشخص کنید کدام ویژگی‌های عنصر با WebP/AVIF جایگزین خواهند شد.

en: WebP/AVIF Attribute To Replace
fa: ویژگی WebP/AVIF برای جایگزینی

en: Only files within these directories will be pointed to the CDN.
fa: فقط فایل‌های موجود در این دایرکتوری به CDN اشاره می شود.

en: Included Directories
fa: شامل دایرکتوری‌ها

en: A Purge All will be executed when WordPress runs these hooks.
fa: پاکسازی همه، وردپرس این هوک‌ها را اجرا می کند.

en: Purge All Hooks
fa: پاکسازی تمام هوک‌ها

en: Purged all caches successfully.
fa: پاکسازی تمام کش موفق بود.

en: Forced cacheable
fa: قابل‌کش اجباری

en: Paths containing these strings will be cached regardless of no-cacheable settings.
fa: مسیرهای حاوی این رشته‌ها صرف نظر از تنظیمات غیر قابل کش شدن کش می شوند.

en: Force Cache URIs
fa: کش اجباری URIها

en: Exclude Settings
fa: تنظیمات استثنائات

en: This will disable LSCache and all optimization features for debug purpose.
fa: این کار LSCache و تمام ویژگی‌های بهینه‌سازی را برای هدف اشکال زدایی غیرفعال می کند.

en: Disable All Features
fa: غیرفعالسازی همه ویژگی‌ها

en: Opcode Cache
fa: کش Opcode

en: CSS/JS Cache
fa: کش CSS/JS

en: Remove all previous unfinished image optimization requests.
fa: تمام درخواست‌های ناتمام قبلی بهینه‌سازی تصویر را حذف کنید.

en: Clean Up Unfinished Data
fa: پاکسازی اطلاعات ناتمام

en: Join Us on Slack
fa: در اسلک به ما بپیوندید

note: translators: %s: Link to LiteSpeed Slack community
en: Join the %s community.
fa: به جامعه %s بپیوندید.

en: Want to connect with other LiteSpeed users?
fa: آیا می خواهید با سایر کاربران LiteSpeed ارتباط برقرار کنید؟

en: Your API key / token is used to access %s APIs.
fa: کلید یا توکن API شما برای دسترسی به API‌های %s استفاده می شود.

en: Your Email address on %s.
fa: آدرس ایمیل شما در %s.

en: Use %s API functionality.
fa: از قابلیت %s API استفاده کنید.

en: To randomize CDN hostname, define multiple hostnames for the same resources.
fa: برای تصدیق نام میزبان CDN، چندین نام میزبان را برای همان منابع تعریف کنید.

en: Join LiteSpeed Slack community
fa: به انجمن لایت اسپید در اسلک ملحق شوید

en: Visit LSCWP support forum
fa: بازدید از انجمن پشتیبانی LSCWP

en: Images notified to pull
fa: تصاویر اعلان شده برای فشرده سازی

en: What is a group?
fa: گروه چیست؟

en: %s image
fa: %s تصویر

en: %s group
fa: %s گروه

en: %s images
fa: %s تصویر

en: %s groups
fa: %s گروه

en: Guest
fa: مهمان

en: To crawl the site as a logged-in user, enter the user ids to be simulated.
fa: برای خزیدن سایت به عنوان یک کاربر وارد شده، شناسه کاربری را برای شبیه‌سازی وارد کنید.

en: Role Simulation
fa: شبیه‌سازی نقش

en: running
fa: در حال اجرا

en: Size
fa: اندازه

en: Ended reason
fa: دلیل پایان

en: Last interval
fa: آخرین بازه

en: Current crawler started at
fa: خزنده فعلی شروع می شود در

en: Run time for previous crawler
fa: زمان اجرا برای خزنده قبلی

en: %d seconds
fa: %d ثانیه

en: Last complete run time for all crawlers
fa: آخرین زمان اجرای کامل برای همه خزنده‌ها

en: Current sitemap crawl started at
fa: خزیدن نقشه سایت فعلی در

note: translators: %1$s: Object Cache Admin title, %2$s: OFF status
en: Save transients in database when %1$s is %2$s.
fa: ذخیره transientها در پایگاه داده زمانی که %1$s در وضعیت %2$s است.

en: Store Transients
fa: ذخیره داده‌های گذرا

note: translators: %1$s: Cache Mobile label, %2$s: ON status, %3$s: List of Mobile User Agents label
en: If %1$s is %2$s, then %3$s must be populated!
fa: اگر %1$s در وضعیت %2$s باشد، باید %3$s پر شود!

en: Server allowed max value: %s
fa: سرور اجازه حداکثر مقدار مجاز را داد: %s

en: Server enforced value: %s
fa: سرور مقدار را اعمال کرد: %s

en: NOTE
fa: نکته

note: translators: %s: list of server variables in <code> tags
en: Server variable(s) %s available to override this setting.
fa: متغیرهای موجود سرور %s برای لغو این تنظیم است.

en: Reset the entire OPcache successfully.
fa: بازنشانی کش ورودی‌های opcode موفق بود.

en: Imported setting file %s successfully.
fa: فایل تنظیم %s با موفقیت درون‌ریزی است.

en: Import failed due to file error.
fa: درون‌ریزی به علت خطا در فایل انجام نشد.

en: How to Fix Problems Caused by CSS/JS Optimization.
fa: چگونه مسائل ایجادشده توسط بهینه‌سازی CSS/JS را رفع کنیم.

en: This will generate extra requests to the server, which will increase server load.
fa: این درخواست‌های اضافی را برای سرور ایجاد می کند که بار سرور را افزایش می دهد.

en: When a visitor hovers over a page link, preload that page. This will speed up the visit to that link.
fa: وقتی بازدیدکننده ماوس را روی لینک یک صفحه نگه می‌دارد، آن صفحه را از قبل بارگذاری کنید. این کار سرعت بازدید از آن لینک را افزایش می‌دهد.

en: Instant Click
fa: کلیک فوری

en: Reset the entire opcode cache
fa: بازنشانی ورودی‌های کش Opcode

en: This will import settings from a file and override all current LiteSpeed Cache settings.
fa: این تنظیمات را از یک فایل وارد می‌کند و با تمام تنظیمات فعلی LiteSpeed Cache جایگزین می‌شود.

en: Last imported
fa: آخرین درون‌ریزی

en: Import
fa: درون‌ریزی

en: Import Settings
fa: تنظیمات واردات

en: This will export all current LiteSpeed Cache settings and save them as a file.
fa: این همه تنظیمات فعلی LiteSpeed Cache را صادر و به عنوان یک فایل ذخیره می کند.

en: Last exported
fa: آخرین صادر شده

en: Export
fa: برون‌بری

en: Export Settings
fa: تنظیمات برون‌بری

en: Import / Export
fa: درون‌ریزی / برون‌بری

en: Use keep-alive connections to speed up cache operations.
fa: برای سرعت بخشیدن به عملیات کش سازی، از اتصالات زنده استفاده کنید.

en: Database to be used
fa: استفاده از پایگاه داده

en: Redis Database ID
fa: شناسه پایگاه داده Redis

en: Specify the password used when connecting.
fa: رمز عبور مورد استفاده هنگام اتصال را مشخص کنید.

en: Password
fa: گذرواژه

note: translators: %s: SASL
en: Only available when %s is installed.
fa: فقط در دسترس است هنگامی که %s نصب شده است.

en: Username
fa: نام کاربری

note: translators: %s: Object cache name
en: Your %s Hostname or IP address.
fa: نام هاست یا آدرس IP %s شما.

en: Method
fa: روش

en: Purge all object caches successfully.
fa: پاکسازی همه object cacheها موفق بود.

en: Object cache is not enabled.
fa: کش پنهان فعال نیست.

en: Improve wp-admin speed through caching. (May encounter expired data)
fa: بهبود سرعت wp-admin از طریق کش سازی (ممکن است داده‌های منقضی شده روبرو شود)

en: Cache WP-Admin
fa: کش Wp-Admin

en: Persistent Connection
fa: اتصال پایدار

en: Do Not Cache Groups
fa: گروه‌ها را کش نکنید

en: Groups cached at the network level.
fa: گروه‌ها در سطح شبکه کش می شوند.

en: Global Groups
fa: گروه‌های جهانی

en: Connection Test
fa: تست اتصال

note: translators: %s: Object cache name
en: %s Extension
fa: %s پسوند

en: Status
fa: وضعیت

en: Default TTL for cached objects.
fa: TTL پیش‌فرض برای اشیاء کش‌شده.

en: Default Object Lifetime
fa: طول عمر پیش‌فرض

en: Port
fa: پورت

en: Host
fa: میزبان

en: Object Cache
fa: کش Object

en: Failed
fa: ناموفق

en: Passed
fa: سپری شده

en: Not Available
fa: در دسترس نیست

en: Purge all the object caches
fa: پاکسازی همه object caches

en: Failed to communicate with Cloudflare
fa: ارتباط با کلودفلر ناموفق بود

en: Communicated with Cloudflare successfully.
fa: با Cloudflare با موفقیت ارتباط برقرار شد.

en: No available Cloudflare zone
fa: زون کلودفلر در دسترس نیست

en: Notified Cloudflare to purge all successfully.
fa: اعلان پاکسازی همه به Cloudflare با موفقیت انجام شد.

en: Cloudflare API is set to off.
fa: API Cloudflare تنظیم شده است.

en: Notified Cloudflare to set development mode to %s successfully.
fa: اعلان به Cloudflare برای تنظیم حالت توسعه به %s با موفقیت انجام شد.

en: Once saved, it will be matched with the current list and completed automatically.
fa: پس از ذخیره شدن، آن را با لیست موجود مطابقت داده و به طور خودکار تکمیل می شود.

en: You can just type part of the domain.
fa: شما فقط می‌توانید بخشی از دامنه را تایپ کنید.

en: Domain
fa: دامنه

en: Cloudflare API
fa: API Cloudflare

en: Purge Everything
fa: پاکسازی همه چیز

en: Cloudflare Cache
fa: حافظه Cloudflare

en: Development Mode will be turned off automatically after three hours.
fa: حالت توسعه به طور خودکار پس از سه ساعت خاموش می شود.

en: Temporarily bypass Cloudflare cache. This allows changes to the origin server to be seen in realtime.
fa: به طور موقت حافظه Cloudflare را دور بزن این اجازه می دهد تا تغییرات در سرور مبدا در زمان واقعی دیده شود.

en: Development mode will be automatically turned off in %s.
fa: حالت توسعه به صورت خودکار در %s خاتمه می یابد.

en: Current status is %s.
fa: وضعیت کنونی %s است.

en: Current status is %1$s since %2$s.
fa: وضعیت کنونی از %2$s به %1$s تغییر یافته است.

en: Check Status
fa: بررسی وضعیت

en: Turn OFF
fa: خاموش

en: Turn ON
fa: روشن

en: Development Mode
fa: حالت توسعه

en: Cloudflare Zone
fa: ناحیه Cloudflare

en: Cloudflare Domain
fa: دامنه Cloudflare

en: For example
fa: برای مثال

en: Prefetching DNS can reduce latency for visitors.
fa: واکشی اولیه DNS می‌تواند زمان تأخیر را برای بازدیدکنندگان کاهش دهد.

en: DNS Prefetch
fa: واکشی اولیه DNS

en: Adding Style to Your Lazy-Loaded Images
fa: افزودن استایل به بارگذاری تنبل تصاویر شما

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Static file type links to be replaced by CDN links.
fa: پیوند‌های فایل‌های استاتیک با لینک‌های CDN جایگزین می شوند.

note: translators: %1$s: Example query string, %2$s: Example wildcard
en: For example, to drop parameters beginning with %1$s, %2$s can be used here.
fa: برای مثال، برای حذف پارامترهایی که با %1$s شروع میشوند، میتوان از %2$s در این قسمت استفاده کرد.

en: Drop Query String
fa: رشته Drop Query

en: Enable this option if you are using both HTTP and HTTPS in the same domain and are noticing cache irregularities.
fa: این گزینه را فعال کنید اگر از HTTP و HTTPS در همان دامنه استفاده می کنید و نادیده گرفته شده است.

en: Improve HTTP/HTTPS Compatibility
fa: بهبود سازگاری HTTP/HTTPS

en: Remove all previous image optimization requests/results, revert completed optimizations, and delete all optimization files.
fa: تمام درخواست‌ها/نتایج بهینه‌سازی‌های قبلی، بازگردانی تصاویر بهینه شده و همه فایل‌های بهینه شده را حذف می کند.

en: Destroy All Optimization Data
fa: از بین بردن همه داده‌های بهینه‌سازی

en: Scan for any new unoptimized image thumbnail sizes and resend necessary image optimization requests.
fa: برای بهینه‌سازی هر اندازه تصاویر بندانگشتی اسکن کنید و درخواست بهینه‌سازی تصویر برای موارد مورد نیاز را دوباره ارسال کنید.

en: This will increase the size of optimized files.
fa: این اندازه فایل‌های بهینه‌سازی شده را افزایش می دهد.

en: Preserve EXIF data (copyright, GPS, comments, keywords, etc) when optimizing.
fa: در هنگام بهینه‌سازی داده‌های EXIF (کپی رایت، GPS، نظرات، کلمات کلیدی و ...) را ذخیره کنید.

en: Clear Logs
fa: پاکسازی گزارش‌ها

en: To test the cart, visit the <a %s>FAQ</a>.
fa: برای تست سبد خرید، به <a %s>FAQ</a> مراجعه کنید.

en:  %s ago
fa:  %s پیش

en: WebP saved %s
fa: WebP ذخیره شده %s

en: If you run into any issues, please refer to the report number in your support message.
fa: اگر هر مشکلی دارید، لطفا به شماره گزارش در پیام پشتیبانی خود ارجاع دهید.

en: Last pull initiated by cron at %s.
fa: آخرین کش توسط cron در %s آغاز شده است.

en: Images will be pulled automatically if the cron job is running.
fa: اگر cron job در حال اجرا باشد، تصاویر به صورت خودکار فشرده می شوند.

en: Only press the button if the pull cron job is disabled.
fa: فقط اگر pull cron job غیرفعال است، دکمه را فشار دهید.

en: Pull Images
fa: فشرده سازی تصاویر

en: This process is automatic.
fa: این فرایند اتوماتیک است.

en: Last Request
fa: آخرین درخواست

en: Images Pulled
fa: تصاویر فشرده شده

en: Report
fa: گزارش

en: Send this report to LiteSpeed. Refer to this report number when posting in the WordPress support forum.
fa: این گزارش را به LiteSpeed ارسال کنید. هنگام ارسال در انجمن پشتیبانی وردپرس، به این شماره گزارش مراجعه کنید.

en: Send to LiteSpeed
fa: ارسال به لایت اسپید

en: LiteSpeed Optimization
fa: بهینه‌سازی LiteSpeed

en: Load Google Fonts Asynchronously
fa: بارگیری ناهمگام فونت‌های گوگل

en: Browser Cache TTL
fa: کش مرورگر TTL

note: translators: %s: Link tags
en: Results can be checked in %sMedia Library%s.
fa: نتایج را می‌توان در %sکتابخانه رسانه%s بررسی کرد.

en: Learn More
fa: اطلاعات بیشتر

en: Image groups total
fa: جمع گروه‌های تصویر

en: Images optimized and pulled
fa: تصاویر بهینه‌سازی شده و فشرده شده‌

en: Images requested
fa: تصاویر درخواست شده

en: Switched to optimized file successfully.
fa: تغییر به فایل بهینه‌سازی شده با موفقیت انجام شد.

en: Restored original file successfully.
fa: فایل اصلی با موفقیت بازیابی شد.

en: Enabled WebP file successfully.
fa: فعالسازی فایل WebP موفق بود.

en: Disabled WebP file successfully.
fa: غیرفعالسازی فایل WebP موفق بود.

en: Significantly improve load time by replacing images with their optimized %s versions.
fa: به طور قابل توجهی زمان بارگذاری را با جایگزینی تصاویر با نسخه‌های بهینه شده %s بهبود می بخشد.

en: Selected roles will be excluded from cache.
fa: نقش‌های انتخاب شده از کش حذف خواهند شد.

en: Tuning
fa: تراز

en: Selected roles will be excluded from all optimizations.
fa: نقش‌های انتخاب شده از تمام بهینه‌سازی‌ها حذف خواهند شد.

en: Role Excludes
fa: استثنائات نقش

en: Tuning Settings
fa: تنظیمات تراز

en: If the tag slug is not found, the tag will be removed from the list on save.
fa: اگر نامک برچسب یافت نشد، برچسب از لیست در هنگام ذخیره حذف خواهد شد.

en: If the category name is not found, the category will be removed from the list on save.
fa: اگر نامک دسته پیدا نشود، دسته از لیست در هنگام ذخیره حذف خواهد شد.

en: After the QUIC.cloud Image Optimization server finishes optimization, it will notify your site to pull the optimized images.
fa: پس از اینکه بهینه‌سازی تصاویر سرور لایت اسپید به پایان برسد، اعلانی به شما می‌دهد تا تصاویر بهینه شده را دریافت کنید.

en: Send Optimization Request
fa: ارسال درخواست بهینه‌سازی

en: Image Information
fa: اطلاعات تصویر

en: Total Reduction
fa: کل کاهش

en: Optimization Summary
fa: خلاصه بهینه‌سازی

en: LiteSpeed Cache Image Optimization
fa: بهینه‌سازی تصاویر کش لایت اسپید

en: Image Optimization
fa: بهینه‌سازی تصویر

en: For example, %s can be used for a transparent placeholder.
fa: به عنوان مثال: %s می‌تواند برای یک نگهدارنده شفاف استفاده شود.

en: By default a gray image placeholder %s will be used.
fa: به طور پیش‌فرض یک تصویر خاکستری نگهدارنده %s مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

en: This can be predefined in %2$s as well using constant %1$s, with this setting taking priority.
fa: این می‌تواند در %2$s و با استفاده از ثابت %1$s از قبل تعریف شود، با این تنظیمات اولویت دارد.

en: Specify a base64 image to be used as a simple placeholder while images finish loading.
fa: یک تصویر base64 مشخص کنید که به عنوان یک جایگزین ساده در حین بارگذاری تصاویر استفاده شود.

en: Elements with attribute %s in html code will be excluded.
fa: عناصر با صفت %s در کد HTML حذف خواهند شد.

en: Filter %s is supported.
fa: فیلتر %s پشتیبانی می شود.

en: Listed images will not be lazy loaded.
fa: تصاویر لیست شده بارگذاری تنبل نمی شود.

en: Lazy Load Image Excludes
fa: استثنا تصاویر از بارگذاری تنبل

en: No optimization
fa: بدون بهینه‌سازی

en: Prevent any optimization of listed pages.
fa: جلوگیری از هرگونه بهینه‌سازی صفحات فهرست‌شده.

en: URI Excludes
fa: استثنائات URL

en: Stop loading WordPress.org emoji. Browser default emoji will be displayed instead.
fa: توقف بارگذاری emoticon wordpress.org. Emoji به طور پیش‌فرض اموجی‌های مرورگر به جای آن نمایش داده می شود.

en: Both full URLs and partial strings can be used.
fa: هر دو URL کامل و رشته‌های جزئی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

en: Load iframes only when they enter the viewport.
fa: لود آی‌فریم فقط وقتی که به محل نمایش وارد می شوند.

en: Lazy Load Iframes
fa: آی‌فریم لود تنبل

en: This can improve page loading time by reducing initial HTTP requests.
fa: این می‌تواند با کاهش درخواست اولیه HTTP، زمان بارگذاری صفحه را بهبود بخشد.

en: Load images only when they enter the viewport.
fa: بارگذاری تصاویر زمانی که آنها به محل نمایش وارد می شوند.

en: Lazy Load Images
fa: بارگذاری تنبل تصاویر

en: Media Settings
fa: تنظیمات رسانه

en: For example, for %1$s, %2$s and %3$s can be used here.
fa: برای مثال، برای %1$s، میتوان از %2$s و %3$s در این قسمت استفاده کرد.

en: Wildcard %1$s supported (match zero or more characters). For example, to match %2$s and %3$s, use %4$s.
fa: Wildcard %1$s پشتیبانی شده (مطابقت صفر یا بیشتر از کاراکترها). برای مثال، برای مطابقت با %2$s و %3$s، از %4$s استفاده کنید.

note: translators: %s: caret symbol
en: To match the beginning, add %s to the beginning of the item.
fa: برای مطابقت با شروع، %s را به ابتدای آیتم اضافه کنید.

note: translators: 1: example URL, 2: pattern example
en: For example, for %1$s, %2$s can be used here.
fa: برای مثال، برای %1$s, می‌توان از %2$s در اینجا استفاده کرد.

en: Maybe later
fa: شاید بعدا

en: I've already left a review
fa: قبلاً نظر خود را ثبت کرده‌ام

en: Welcome to LiteSpeed
fa: به LiteSpeed خوش آمدید

en: Remove WordPress Emoji
fa: حذف Emoji وردپرس

en: More settings
fa: تنظیمات بیشتر

en: Private cache
fa: کش خصوصی

en: Non cacheable
fa: غیرقابل‌کش

en: Mark this page as
fa: علامتگذاری این صفحه به‌عنوان

en: Purge this page
fa: پاکسازی این صفحه

en: Load JS Deferred
fa: بارگذاری JS با تاخیر

en: Specify critical CSS rules for above-the-fold content when enabling %s.
fa: قوانین CSS بحرانی را برای محتوای above-the-fold تا هنگامی که %s را ممکن می‌سازد، مشخص کنید.

en: Critical CSS Rules
fa: قوانین CSS بحرانی

en: Load CSS Asynchronously
fa: بارگذاری CSS ناهمگام

en: Prevent Google Fonts from loading on all pages.
fa: از بارگذاری Google Fonts در تمام صفحات جلوگیری کنید.

en: Remove Google Fonts
fa: حذف فونت‌های گوگل

en: This can improve your speed score in services like Pingdom, GTmetrix and PageSpeed.
fa: این می‌تواند نمره سرعت شما را در خدمات مانند Pingdom ،GTmetrix و PageSpeed بهبود دهد.

en: Remove query strings from internal static resources.
fa: حذف رشته‌های پرس و جو از منابع استاتیک داخلی.

en: Remove Query Strings
fa: حذف رشته‌های Query

en: user agents
fa: User Agents

en: cookies
fa: کوکی‌ها

note: translators: %s: Link tags
en: You can turn on browser caching in server admin too. %sLearn more about LiteSpeed browser cache settings%s.
fa: شما می‌توانید کش مرورگر را در بخش مدیریت سرور نیز فعال کنید. %sدرباره تنظیمات کش مرورگر LiteSpeed بیشتر بدانید%s.

en: Browser caching stores static files locally in the user's browser. Turn on this setting to reduce repeated requests for static files.
fa: کش سازی مرورگر فایل‌های استاتیک محلی را در مرورگر کاربر کش می کند. این تنظیم را برای کاهش درخواست‌های مکرر برای فایل‌های استاتیک فعال کنید.

en: Browser Cache
fa: کش مرورگر

en: tags
fa: برچسب‌ها

en: Do Not Cache Tags
fa: برچسب‌ها را کش نکنید

en: To exclude %1$s, insert %2$s.
fa: برای استثنا کردن %1$s، %2$s را وارد کنید.

en: categories
fa: دسته‌بندی‌ها

note: translators: %s: "cookies" translators: %s: "user agents"
en: To prevent %s from being cached, enter them here.
fa: برای جلوگیری از ذخیره شدن %s در حافظه پنهان، آنها را اینجا وارد کنید.

en: Do Not Cache Categories
fa: دسته‌بندی‌ها را کش نکنید

en: Query strings containing these parameters will not be cached.
fa: رشته‌های پرس و جو که شامل این پارامترها هستند، کش نخواهند شد.

en: Do Not Cache Query Strings
fa: رشته‌های Query را کش نکنید

en: Paths containing these strings will not be cached.
fa: مسیرهای حاوی این رشته‌ها کش نخواهند شد.

en: Do Not Cache URIs
fa: URI‌ها را کش نکنید

en: One per line.
fa: هر خط یک مورد.

en: URI Paths containing these strings will NOT be cached as public.
fa: مسیرهای URI حاوی این رشته‌ها به عنوان عمومی کش نمی شوند.

en: Private Cached URIs
fa: کش لینک‌های خصوصی

en: Paths containing these strings will not be served from the CDN.
fa: مسیرهای حاوی این رشته‌ها از CDN نمی گذرند.

en: Exclude Path
fa: حذف مسیر

en: Include File Types
fa: شامل انواع فایل‌ها

en: Serve all JavaScript files through the CDN. This will affect all enqueued WP JavaScript files.
fa: تمام فایلهای جاوا اسکریپت را از طریق CDN بگذرانید. این کار تمام فایلهای جاوا اسکریپت WP-enabled را تحت تاثیر قرار می دهد.

en: Include JS
fa: شامل JS

en: Serve all CSS files through the CDN. This will affect all enqueued WP CSS files.
fa: تمام فایل‌های CSS را از طریق CDN بگذرانید. این همه فایلهای CSS WP enqueued را تحت تاثیر قرار می دهد.

en: Include CSS
fa: شامل CSS

en: Serve all image files through the CDN. This will affect all attachments, HTML %1$s tags, and CSS %2$s attributes.
fa: سرو همه فایلهای تصویری از طریق CDN. این کار بر روی تمام پیوست‌ها، تگ‌های HTML %1$s و ویژگیهای CSS %2$s تأثیر خواهد گذاشت.

en: Include Images
fa: شامل تصاویر

en: CDN URL to be used. For example, %s
fa: آدرس CDN مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان مثال: %s

en: CDN URL
fa: آدرس CDN

en: Site URL to be served through the CDN. Beginning with %1$s. For example, %2$s.
fa: آدرس سایت که از طریق CDN سرویس داده می‌شود. با %1$s شروع شده است. برای مثال، %2$s.

en: Original URLs
fa: URL‌های اصلی

en: CDN Settings
fa: تنظیمات CDN

en: OFF
fa: خاموش

en: ON
fa: روشن

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge CSS/JS entries.
fa: پاکسازی ورودی‌های CSS/JS به LiteSpeed Web Server اعلام شد.

en: Minify HTML content.
fa: کوچک‌سازی محتوای HTML.

en: JS Excludes
fa: استثنائات JS

en: JS Combine
fa: ترکیب JS

en: CSS Excludes
fa: استثنائات CSS

en: CSS Combine
fa: ترکیب CSS

en: Please test thoroughly when enabling any option in this list. After changing Minify/Combine settings, please do a Purge All action.
fa: لطفا هر گونه گزینه ای را در این لیست تست کنید. بعد از تغییر تنظیمات Minify/Combine، لطفا همه فعالیت‌ها را خاتمه دهید.

en: This will purge all minified/combined CSS/JS entries only
fa: این فقط تمام ورودی‌های CSS/JS کوچک‌شده/ترکیب‌شده را پاک می‌کند

en: Purge %s Error
fa: پاکسازی %s خطا

en: Database Optimizer
fa: بهینه‌سازی پایگاه داده

en: Optimize all tables in your database
fa: بهینه‌سازی تمام جداول در پایگاه داده

en: Optimize Tables
fa: بهینه‌سازی جداول

en: Clean all transient options
fa: پاکسازی داده‌های گذرای

en: All Transients
fa: داده‌های گذرا

en: Clean expired transient options
fa: پاکسازی داده‌های گذرای منقضی شده

en: Expired Transients
fa: نشست‌های منقضی شده

en: Clean all trackbacks and pingbacks
fa: پاکسازی Trackbacks و Pingbacks

en: Clean all trashed comments
fa: پاکسازی دیدگاه‌های زباله‌دان

en: Trashed Comments
fa: دیدگاه‌های زباله‌دان

en: Clean all spam comments
fa: پاکسازی دیدگاه‌های اسپم

en: Spam Comments
fa: دیدگاه‌های اسپم

en: Clean all trashed posts and pages
fa: پاکسازی تمام پست‌های زباله‌دن

en: Trashed Posts
fa: پست‌های زباله‌دان

en: Clean all auto saved drafts
fa: پاکسازی تمام پیش‌نویس‌های خودکار

en: Auto Drafts
fa: پیش‌نویس‌های خودکار

en: Clean all post revisions
fa: پاکسازی تمام ویرایش‌های پست

en: Post Revisions
fa: ویرایش‌های پست

en: Clean All
fa: پاکسازی همه

en: Optimized all tables.
fa: تمام جداول بهینه‌سازی شدند.

en: Clean all transients successfully.
fa: پاکسازی داده‌های گذرا موفق بود.

en: Clean expired transients successfully.
fa: پاکسازی داده‌های گذرای منقضی شود موفق بود.

en: Clean trackbacks and pingbacks successfully.
fa: پاکسازی Trackbacks و Pingbacks موفق بود.

en: Clean trashed comments successfully.
fa: پاکسازی دیدگاه‌های زباله‌دان موفق بود.

en: Clean spam comments successfully.
fa: پاکسازی دیدگاه‌های اسپم موفق بود.

en: Clean trashed posts and pages successfully.
fa: پاکسازی پست‌های زباله‌دان موفق بود.

en: Clean auto drafts successfully.
fa: پاکسازی پیش‌نویس‌های خودکار موفق بود.

en: Clean post revisions successfully.
fa: پاکسازی ویرایش‌های پست موفق بود.

en: Clean all successfully.
fa: پاکسازی موفق بود.

en: Default Private Cache TTL
fa: کش خصوصی پیش‌فرض TTL

en: If your site contains public content that certain user roles can see but other roles cannot, you can specify a Vary Group for those user roles. For example, specifying an administrator vary group allows there to be a separate publicly-cached page tailored to administrators (with “edit” links, etc), while all other user roles see the default public page.
fa: اگر سایت شما حاوی محتوای عمومی است که برخی از نقش‌های کاربر می‌توانند ببینند اما سایر نقش‌ها نمی‌توانند، شما می‌توانید گروه Vary را برای آن دسته از کاربر‌ها مشخص کنید. به عنوان مثال، مشخص کردن یک مدیر گروه متفاوت، اجازه می دهد یک صفحه جداگانه عمومی کش شده برای مدیران (با "ویرایش" لینک‌ها و ...) داشته باشید، در حالی که همه نقش‌های دیگر به طور پیش‌فرض صفحه عمومی را مشاهده می کنند.

en: Vary Group
fa: گروه Vary

en: Cache the built-in Comment Form ESI block.
fa: کش کردن بلوک ESI فرم نظر داخلی.

en: Cache Comment Form
fa: کش فرم دیدگاه

en: Cache the built-in Admin Bar ESI block.
fa: کش کردن بلوک ESI نوار مدیریت داخلی.

en: Cache Admin Bar
fa: کش صفحه مدیریت

en: Turn ON to cache public pages for logged in users, and serve the Admin Bar and Comment Form via ESI blocks. These two blocks will be uncached unless enabled below.
fa: برای کش کردن صفحات عمومی برای کاربران وارد شده، و ارائه نوار مدیریت و فرم نظر از طریق بلوک‌های ESI، آن را روشن کنید. این دو بلوک مگر اینکه زیر اینجا فعال شوند، کش نخواهند شد.

en: ESI allows you to designate parts of your dynamic page as separate fragments that are then assembled together to make the whole page. In other words, ESI lets you “punch holes” in a page, and then fill those holes with content that may be cached privately, cached publicly with its own TTL, or not cached at all.
fa: ESI به شما امکان می‌دهد بخش‌هایی از صفحه پویا را به‌عنوان قطعات جداگانه تعیین کنید که سپس برای ساخت کل صفحه کنار هم چیده می‌شوند. به عبارت دیگر، ESI به شما اجازه می‌دهد در صفحه «سوراخ» ایجاد کنید و سپس آن سوراخ‌ها را با محتوایی پر کنید که ممکن است به‌صورت خصوصی کش شود، به‌صورت عمومی با TTL مخصوص کش شود، یا اصلاً کش نشود.

en: With ESI (Edge Side Includes), pages may be served from cache for logged-in users.
fa: با ESI (Edge Side Includes)، صفحات از کش کاربران وارد شده ارائه می شوند.

en: Private
fa: خصوصی

en: Public
fa: عمومی

en: Purge Settings
fa: تنظیمات پاکسازی

en: Cache Mobile
fa: کش موبایل

en: Advanced level will log more details.
fa: سطح پیشرفته جزئیات بیشتری را ثبت می کند.

en: Basic
fa: پایه‌ای

en: The maximum average server load allowed while crawling. The number of crawler threads in use will be actively reduced until average server load falls under this limit. If this cannot be achieved with a single thread, the current crawler run will be terminated.
fa: حداکثر بار سرور مجاز هنگام خزیدن مجاز است. تعداد رشته‌های خزنده فعال مورد استفاده کاهش خواهد یافت تا زمانی که بار سرور به طور متوسط زیر این حد افت کند. اگر این کار با یک رشته واحد به دست نیاید، خزیدن فعلی به پایان خواهد رسید.

en: Cache Login Page
fa: کش صفحه ورود

en: Cache requests made by WordPress REST API calls.
fa: کش کردن درخواست‌های ایجادشده توسط تماس‌های WordPress REST API.

en: Cache REST API
fa: کش REST API

en: Privately cache commenters that have pending comments. Disabling this option will serve non-cacheable pages to commenters. (LSWS %s required)
fa: کش خصوصی نظر دهندگان که نظرات در انتظار بررسی دارند. غیرفعال کردن این گزینه صفحات غیر قابل کش شدن را برای commenters ارائه می دهد. (LSWS %s مورد نیاز است)

en: Cache Commenters
fa: کش نظر دهندکان

en: Privately cache frontend pages for logged-in users. (LSWS %s required)
fa: صفحات ظاهری خصوصی را برای کاربران وارد شده کش کنید. (LSWS %s مورد نیاز است)

en: Cache Logged-in Users
fa: کش کاربران وارد شده

en: Cache Control Settings
fa: تنظیمات کنترل کش

en: Excludes
fa: استثنائات

en: Purge
fa: پاکسازی

en: Cache
fa: کش

en: Unexpected cache rule %2$s found in %1$s file. This rule may cause visitors to see old versions of pages due to the browser caching HTML pages. If you are sure that HTML pages are not being browser cached, this message can be dismissed. (%3$sLearn More%4$s)
fa: قاعده کش غیرمنتظره %2$s در فایل %1$s یافت شد. این قاعده ممکن است باعث شود بازدیدکنندگان نسخه‌های قدیمی صفحات را ببینند زیرا مرورگر صفحات HTML را کش کرده است. اگر مطمئن هستید که صفحات HTML توسط مرورگر کش نمی‌شوند، می‌توانید این پیام را نادیده بگیرید. (%3$sبیشتر بدانید%4$s)

en: Current server time is %s.
fa: زمان فعلی سرور %s است.

en: Specify the time to purge the "%s" list.
fa: زمان را برای پاکسازی لیست "%s" مشخص کنید.

en: Both %1$s and %2$s are acceptable.
fa: هر دو %1$s و %2$s قابل قبول هستند.

en: Scheduled Purge Time
fa: زمان زمانبندی پاکسازی

en: The URLs here (one per line) will be purged automatically at the time set in the option "%s".
fa: لینک‌های اینجا (هر یک در یک خط) به طور خودکار در زمان تعیین‌شده در تنظیم "%s" پاک‌سازی خواهند شد.

en: Scheduled Purge URLs
fa: زمانبندی پاکسازی URL‌ها

en: Shorten query strings in the debug log to improve readability.
fa: رشته‌های Query را در فایل گزارش اشکال زدایی برای بهتر شدن خواندن کاهش دهید.

en: Heartbeat
fa: قلب تپنده

en: Log File Size Limit
fa: محدودیت سایز فایل گزارش

en: <p>Please add/replace the following codes into the beginning of %1$s:</p> %2$s
fa: <p>لطفا کدهای زیر را در ابتدای %1$s اضافه/جایگزین کنید:</p> %2$s

en: %s file not writable.
fa: فایل %s قابل نوشتن نیست.

en: %s file not readable.
fa: فایل %s قابل خواندن نیست.

en: Collapse Query Strings
fa: کاهش رشته‌های Query

en: ESI Settings
fa: تنظیمات ESI

en: A TTL of 0 indicates do not cache.
fa: یک TTL از 0 نشان می دهد که کش پنهان نیست.

en: Recommended value: 28800 seconds (8 hours).
fa: مقدار توصیه شده: 28800 ثانیه (8 ساعت)

en: Widget Cache TTL
fa: TTL کش ویجت

en: Enable ESI
fa: فعالسازی ESI

note: translators: %s: Link tags
en: See %sIntroduction for Enabling the Crawler%s for detailed information.
fa: برای اطلاعات دقیقتر به %sراهنمای فعالسازی خزنده%s مراجعه کنید.

en: Custom Sitemap
fa: نقشه سفارشی سایت

en: Purge pages by relative or full URL.
fa: پاکسازی صفحات بر اساس URL نسبی یا کامل.

en: The crawler feature is not enabled on the LiteSpeed server. Please consult your server admin or hosting provider.
fa: ویژگی خزنده در سرور LiteSpeed فعال نیست. لطفا با مدیر سرور خود مشورت کنید.

en: WARNING
fa: هشدار

en: The next complete sitemap crawl will start at
fa: خزیدن نقشه سایت کامل شد بعدی شروع خواهد شد در

en: Failed to write to %s.
fa: نمی‌تواند بر روی %s بنویسد.

en: Folder is not writable: %s.
fa: پوشه قابل نوشتن نیست: %s.

en: Can not create folder: %1$s. Error: %2$s
fa: پوشه نمی‌تواند ایجاد شود: %1$s، خطا: %2$s

en: Folder does not exist: %s
fa: پوشه وجود ندارد: %s

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge the list.
fa: پاکسازی لیست به LiteSpeed Web Server اعلام شده است.

note: translators: %s: Link tags
en: Please visit the %sInformation%s page on how to test the cache.
fa: لطفا برای نحوه‌ی تست کش به صفحه‌ی %sاطلاعات%s مراجعه کنید.

en: Allows listed IPs (one per line) to perform certain actions from their browsers.
fa: این امکان را فراهم می‌آورد که IP های فهرست‌شده (هر یک در یک خط) را برای انجام اقدامات مشخص از مرورگرهای خود انجام دهد.

en: Server Load Limit
fa: محدودیت بار سرور

en: Specify how long in seconds before the crawler should initiate crawling the entire sitemap again.
fa: مشخص کنید که چند ثانیه قبل از خزیدن باید کل sitemap را نوسازی کند.

en: Crawl Interval
fa: فاصله کاوش

note: translators: %s: Example subdomain
en: Then another WordPress is installed (NOT MULTISITE) at %s
fa: سپس وردپرس دیگری (NOT MULTISITE) در %s

en: LiteSpeed Cache Network Cache Settings
fa: تنظیمات کش شبکه LiteSpeed Cache

en: Select below for "Purge by" options.
fa: تنظیم‌های زیر را برای "پاکسازی بر اساس" انتخاب کنید.

en: LiteSpeed Cache CDN
fa: کش CDN لایت اسپید

en: No crawler meta file generated yet
fa: هنوز فایل متا خزنده ایجاد نشده

en: Show crawler status
fa: نمایش وضعیت خزنده

en: Watch Crawler Status
fa: مشاهده وضعیت خزنده

note: translators: %s: Link tags
en: Please see %sHooking WP-Cron Into the System Task Scheduler%s to learn how to create the system cron task.
fa: لطفاً به <a %s>متصل کردن WP-Cron به زمانبند وظایف سیستم</a> مراجعه کنید تا یاد بگیرید چگونه وظیفه کرون سیستم را ایجاد کنید.

en: Run frequency is set by the Interval Between Runs setting.
fa: تکرار اجرا توسط تنظیم بازه بین اجراها تنظیم می‌شود.

en: Manually run
fa: اجرای دستی

en: Reset position
fa: بازنشانی موقیعت

en: Run Frequency
fa: تکرار اجرا

en: Cron Name
fa: نام Cron

en: Crawler Cron
fa: خزنده Cron

en: %d minute
fa: %d دقیقه

en: %d minutes
fa: %d دقیقه

en: %d hour
fa: %d ساعت

en: %d hours
fa: %d ساعت

en: Generated at %s
fa: تولید شده در %s

en: LiteSpeed Cache Crawler
fa: خزنده کش لایت اسپید

note: translators: %s: Link tags
en: If there are any questions, the team is always happy to answer any questions on the %ssupport forum%s.
fa: اگر سوالی وجود دارد، تیم ما همیشه خوشحال خواهد شد که به هرگونه سوالی در انجمن پشتیبانی %s%s پاسخ دهد.

en: Crawler
fa: خزنده

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge all pages.
fa: پاکسازی صفحات به LiteSpeed Web Server اعلام شد.

en: All pages with Recent Posts Widget
fa: همه صفحات با آخرین ویجت‌ها

en: Pages
fa: صفحات

en: This will Purge Pages only
fa: این فقط صفحات را پاک می‌کند

en: Purge Pages
fa: پاکسازی صفحه‌ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Deactivate
fa: غیر فعالسازی

en: Activate
fa: فعال کردن

en: Email Address
fa: آدرس ایمیل

en: Install Now
fa: الآن نصب کن

en: Purged the URL!
fa: آدرس اینترنتی (URL) پاک شد!

en: Purged the blog!
fa: وبلاگ پاکسازی شده!

en: Purged All!
fa: تمام شده!

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge error pages.
fa: پاکسازی صفحات خطا به LiteSpeed Web Server اعلام شد.

en: If using OpenLiteSpeed, the server must be restarted once for the changes to take effect.
fa: در صورت استفاده از OpenLiteSpeed، سرور باید یک بار ری‌استارت شود تا تغییرات اجرا شود.

en: If the login cookie was recently changed in the settings, please log out and back in.
fa: اگر کوکی ورود به سیستم اخیرا در تنظیمات تغییر کرده باشد، لطفا بیرون بیایید و دوباره وارد شوید.

en: However, there is no way of knowing all the possible customizations that were implemented.
fa: با این وجود، هیچ راهی برای دانستن تمام تنظیمات ممکن که اجرا شد وجود ندارد.

en: The LiteSpeed Cache plugin is used to cache pages - a simple way to improve the performance of the site.
fa: افزونه LateSpeed Cache برای کش صفحات استفاده می شود - یک راه ساده برای بهبود عملکرد سایت.

en: The network admin setting can be overridden here.
fa: تنظیمات مدیر شبکه را می‌توان در اینجا لغو کرد.

en: Specify how long, in seconds, public pages are cached.
fa: مشخص کنید چه مدت، در ثانیه، برگه‌های عمومی در حافظه پنهان ذخیره شوند.

en: Specify how long, in seconds, private pages are cached.
fa: مشخص کنید چه مدت، در ثانیه، برگه‌های خصوصی در حافظه پنهان ذخیره شوند.

en: It is STRONGLY recommended that the compatibility with other plugins on a single/few sites is tested first.
fa: اکیداً توصیه می‌شود که ابتدا سازگاری با سایر افزونه‌ها در یک/چند سایت آزمایش شود.

en: Purge pages by post ID.
fa: پاکسازی صفحات بر اساس شناسه پست.

en: Purge the LiteSpeed cache entries created by this plugin
fa: پاک کردن ورودی‌های کش پنهان litespeed ایجاد شده توسط این افزونه

en: Purge %s error pages
fa: صفحات خطای %s را پاک کنید

en: This will Purge Front Page only
fa: این فقط صفحه اصلی را پاک می‌کند

en: Purge pages by tag name - e.g. %2$s should be used for the URL %1$s.
fa: پاکسازی صفحات بر اساس نام تگ - مثلاً %2$s باید برای URL %1$s استفاده شود.

en: Purge pages by category name - e.g. %2$s should be used for the URL %1$s.
fa: پاکسازی صفحات بر اساس نام دسته‌بندی - مثلاً %2$s باید برای URL %1$s استفاده شود.

en: If only the WordPress site should be purged, use Purge All.
fa: اگر فقط سایت وردپرس باید پاک شود، از پاکسازی همه استفاده کنید.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge everything.
fa: پاکسازی همه چیز به LiteSpeed Web Server اعلام شده است.

en: Use Primary Site Configuration
fa: استفاده از پیکربندی سایت اول

en: This will disable the settings page on all subsites.
fa: این صفحه تنظیمات را در تمام زیر شاخه‌ها غیرفعال می کند.

en: Check this option to use the primary site's configuration for all subsites.
fa: این گزینه را انتخاب کنید تا از پیکربندی سایت اول برای تمام زیرمجموعه‌ها استفاده شود.

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: The following options are selected, but are not editable in this settings page.
fa: گزینه‌های زیر انتخاب می شوند، اما در این صفحه تنظیمات قابل ویرایش نیستند.

en: The network admin selected use primary site configs for all subsites.
fa: مدیر شبکه از تنظیمات سایت اصلی برای تمام زیرمجموعه‌ها استفاده می کند.

en: Empty Entire Cache
fa: خالی کردن کل کش

en: This action should only be used if things are cached incorrectly.
fa: این عمل فقط باید مورد استفاده قرار گیرد اگر موارد نادرست کش شوند.

en: Clears all cache entries related to this site, including other web applications.
fa: تمام ورودی‌های کش شده مربوط به این سایت، شامل سایر برنامه‌های وب پاک می شود.

en: This may cause heavy load on the server.
fa: این ممکن است بار سنگینی بر روی سرور ایجاد کند.

en: This will clear EVERYTHING inside the cache.
fa: این همه چیز را در داخل کش پنهان پاک می کند.

en: LiteSpeed Cache Purge All
fa: پاکسازی همه کش لایت اسپید

en: If you would rather not move at litespeed, you can deactivate this plugin.
fa: اگر شما مایل به استفاده از litespeed نیستید، می‌توانید این افزونه را غیرفعال کنید.

en: Create a post, make sure the front page is accurate.
fa: یک پست ایجاد کنید، مطمئن شوید صفحه اول درست است.

en: Visit the site while logged out.
fa: سایت را در حالت خارج شده مشاهده کنید.

en: Examples of test cases include:
fa: نمونه‌هایی از موارد آزمون عبارتند از:

en: For that reason, please test the site to make sure everything still functions properly.
fa: به همین دلیل، لطفا سایت را تست کنید تا مطمئن شوید که همه چیز به درستی عمل می کند.

en: This message indicates that the plugin was installed by the server admin.
fa: این پیام نشان می دهد که افزونه توسط مدیر سرور نصب شده است.

en: LiteSpeed Cache plugin is installed!
fa: افزونه کش لایت اسپید نصب شده است!

en: Debug Log
fa: گزارش اشکال زدایی

en: Admin IP Only
fa: فقط IP مدیر

en: The Admin IP option will only output log messages on requests from admin IPs listed below.
fa: گزینه IP Admin فقط پیام‌های ورودی را بر روی درخواست‌های IP‌های مدیریت ارسال می کند.

en: Specify how long, in seconds, REST calls are cached.
fa: مشخص کنید چه مدت، در ثانیه، REST call ها در حافظه پنهان ذخیره شوند.

en: The environment report contains detailed information about the WordPress configuration.
fa: گزارش محیطی حاوی اطلاعات دقیق درباره پیکربندی وردپرس است.

en: The server will determine if the user is logged in based on the existence of this cookie.
fa: سرور بر اساس وجود این کوکی تشخیص می‌دهد که آیا کاربر وارد سیستم شده است یا خیر.

en: Note
fa: نکته

en: After verifying that the cache works in general, please test the cart.
fa: پس از تایید اینکه کش به طور عمومی کار می کند، لطفا سبد خرید را بررسی کنید.

en: When enabled, the cache will automatically purge when any plugin, theme or the WordPress core is upgraded.
fa: هنگامی که فعال شود، زمانی که هر پلاگین، قالب یا هسته وردپرس ارتقا داده می شود، کش به طور خودکار پاک می شود.

en: Purge All On Upgrade
fa: پاکسازی همه هنگام ارتقا

en: Product Update Interval
fa: بازه بروزرسانی محصول

en: Determines how changes in product quantity and product stock status affect product pages and their associated category pages.
fa: تعیین اینکه چگونه تغییرات در مقدار محصول و وضعیت موجودی محصول، بر صفحات محصول و صفحات دسته مربوطه تاثیر می گذارد.

en: Always purge both product and categories on changes to the quantity or stock status.
fa: همیشه هر دو محصول و دسته‌ها را بر اساس تغییرات مقدار یا وضعیت موجودی پاکسازی کنید.

en: Do not purge categories on changes to the quantity or stock status.
fa: دسته‌بندی‌ها را با تغییرات مقدار یا وضعیت موجودی پاکسازی نکنید.

en: Purge product only when the stock status changes.
fa: پاک کردن محصول فقط زمانی که وضعیت موجودی تغییر می کند.

en: Purge product and categories only when the stock status changes.
fa: پاک کردن محصول و دسته‌ها فقط زمانی که وضعیت موجودی تغییر می کند.

en: Purge categories only when stock status changes.
fa: پاکسازی دسته‌ها فقط هنگامی که وضعیت موجودی انبار تغییر کرد.

en: Purge product on changes to the quantity or stock status.
fa: پاکسازی محصول هنگامی که تعداد یا وضعیت موجودی انبار تغییر کرد.

en: Htaccess did not match configuration option.
fa: تنظیم پیکربندی Htaccess مطابقت نکرد.

en: If this is set to a number less than 30, feeds will not be cached.
fa: اگر این مقدار به کمتر از 30 تنظیم شده باشد، فید‌ها کش نخواهند شد.

en: Specify how long, in seconds, feeds are cached.
fa: مشخص کنید چه مدت، به ثانیه، خوراک‌ها کش می شوند.

en: Default Feed TTL
fa: خوراک پیش‌فرض TTL

en: Failed to get %s file contents.
fa: محتوا از فایل %s دریافت نشد.

en: Disabling this option may negatively affect performance.
fa: غیرفعال کردن این گزینه ممکن است باعث عملکرد منفی شود.

en: Invalid login cookie. Invalid characters found.
fa: کوکی ورود نامعتبر است. کاراکترهای نامعتبر پیدا شده است.

en: WARNING: The .htaccess login cookie and Database login cookie do not match.
fa: هشدار: کوکی ورودی .htaccess و کوکی ورود به سیستم پایگاه داده مطابقت ندارد.

en: Invalid login cookie. Please check the %s file.
fa: کوکی ورود نامعتبر است. لطفاً فایل %s را بررسی کنید.

en: The cache needs to distinguish who is logged into which WordPress site in order to cache correctly.
fa: کش نیاز به تشخیص اینکه چه کسی وارد سایت WordPress شده است تا به درستی کش شود.

note: translators: %s: Example domain
en: There is a WordPress installed for %s.
fa: یک وردپرس برای %s نصب شده است.

en: Example use case:
fa: مثال مورد استفاده:

en: The cookie set here will be used for this WordPress installation.
fa: کوکی تنظیم شده در اینجا برای این نصب وردپرس استفاده خواهد شد.

en: If every web application uses the same cookie, the server may confuse whether a user is logged in or not.
fa: اگر تمام برنامه‌های وب از یک کوکی مشابه استفاده کنند، سرور ممکن است تشخیص دهد که کاربر وارد شده است یا خیر، دچار اشتباه شود.

en: This setting is useful for those that have multiple web applications for the same domain.
fa: این تنظیم برای کسانی که برنامه‌های وب چندگانه برای یک دامنه مشابه دارند مفید است.

note: translators: %s: Default login cookie name
en: The default login cookie is %s.
fa: کوکی ورود به سیستم پیش‌فرض %s هست.

en: Login Cookie
fa: کوکی ورود به سیستم

en: More information about the available commands can be found here.
fa: اطلاعات بیشتر در مورد فرمان‌های موجود در اینجا می‌توانید پیدا کنید.

en: These settings are meant for ADVANCED USERS ONLY.
fa: این تنظیمات فقط برای کاربران پیشرفته است.

en: Current %s Contents
fa: محتویات فعلی %s

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Purge List
fa: لیست پاکسازی

en: Purge By...
fa: پاکسازی بر اساس...

en: Tag
fa: برچسب

en: Post ID
fa: شناسه پست

en: Category
fa: دسته‌بندی

en: NOTICE: Database login cookie did not match your login cookie.
fa: توجه: کوکی نام کاربری پایگاه داده با cookie login شما مطابقت ندارد.

en: Purge url %s
fa: پاکسازی url %s

en: Purge tag %s
fa: پاکسازی برچسب %s

en: Purge category %s
fa: پاکسازی دسته %s

en: When disabling the cache, all cached entries for this site will be purged.
fa: هنگام غیرفعال کردن کش، تمام ورودی‌های کش شده برای این وبلاگ پاک می شود.

en: NOTICE
fa: نکته

en: This setting will edit the .htaccess file.
fa: این تنظیمات فایل .htaccess را ویرایش خواهد کرد.

en: LiteSpeed Cache View .htaccess
fa: نمایش .htaccess لایت اسپیدکش

en: Failed to back up %s file, aborted changes.
fa: بک آپ %s شکست خورد، تغییری اعمال نشد.

en: Do Not Cache Cookies
fa: کوکی‌ها را کش نکنید

en: Do Not Cache User Agents
fa: User Agents را کش نکنید

en: This is to ensure compatibility prior to enabling the cache for all sites.
fa: این برای اطمینان از سازگاری قبل از فعال کردن کش برای همه سایت‌هاست.

en: Network Enable Cache
fa: فعالسازی کش شبکه

en: NOTICE:
fa: اعلان:

en: Other checkboxes will be ignored.
fa: کادرهای دیگر نادیده گرفته خواهند شد.

en: Select "All" if there are dynamic widgets linked to posts on pages other than the front or home pages.
fa: اگر ویجت پویا متصل به پست‌ها در صفحات دیگر غیر از صفحات اول یا خانه وجود دارد، "همه" را انتخاب کنید.

en: List of Mobile User Agents
fa: لیست نمایندگان تلفن همراه

en: File %s is not writable.
fa: پرونده %s قابل نوشتن نیست.

en: JS Settings
fa: تنظیمات JS

en: Manage
fa: مدیریت

en: Default Front Page TTL
fa: صفحه اول پیش‌فرض TTL

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge the front page.
fa: پاکسازی صفحه اول به LiteSpeed Web Server اعلام شد.

en: Purge Front Page
fa: پاکسازی صفحه اصلی

en: Example
fa: نمونه

en: All tags are cached by default.
fa: همه برچسب‌ها به صورت پیش‌فرض کش می شوند.

en: All categories are cached by default.
fa: همه دسته‌ها به صورت پیش‌فرض کش می شوند.

note: translators: %s: dollar symbol
en: To do an exact match, add %s to the end of the URL.
fa: برای انجام یک تطبیق دقیق، %s را به انتهای URL اضافه کنید.

en: The URLs will be compared to the REQUEST_URI server variable.
fa: URL‌ها با متغیر REQUEST_URI مقایسه خواهند شد.

en: Select only the archive types that are currently used, the others can be left unchecked.
fa: فقط انواع بایگانی را که در حال حاضر استفاده می شوند را انتخاب کنید، دیگران را می‌توان بدون بررسی کنار گذاشت.

en: Notes
fa: یادداشت

en: Use Network Admin Setting
fa: استفاده از تنظیمات مدیریت شبکه

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Enabling LiteSpeed Cache for WordPress here enables the cache for the network.
fa: فعال کردن کش LiteSpeed برای وردپرس در اینجا cache برای شبکه را فعال می کند.

en: Disabled
fa: غیرفعال شده

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Do Not Cache Roles
fa: نقش‌ها را کش نکنید

en: Debug Level
fa: سطح اشکال زدایی (دیباگ)

en: Notice
fa: توضیحات

en: Term archive (include category, tag, and tax)
fa: آرشیو دوره (شامل دسته، برچسب و مالیات)

en: Daily archive
fa: بایگانی روزانه

en: Monthly archive
fa: بایگانی ماهانه

en: Yearly archive
fa: بایگانی سالانه

en: Post type archive
fa: بایگانی پست‌تایپ

en: Author archive
fa: بایگانی نویسنده

en: Home page
fa: صفحه نخست

en: Front page
fa: صفحه اصلی

en: All pages
fa: تمام صفحات

en: Select which pages will be automatically purged when posts are published/updated.
fa: وقتی صفحات منتشر شده/ بروز می شوند، انتخاب کنید کدام صفحات به صورت خودکار پاک شوند.

en: Auto Purge Rules For Publish/Update
fa: قوانین پاکسازی خودکار برای انتشار یا بروزرسانی

en: Default Public Cache TTL
fa: کش عمومی پیش‌فرض TTL

en: seconds
fa: ثانیه

en: Admin IPs
fa: IP‌های مدیریت

en: General
fa: عمومی

en: LiteSpeed Cache Settings
fa: تنظیمات کش لایت اسپید

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge all LSCache entries.
fa: پاکسازی تمام ورودی‌های LSCache به LiteSpeed Web Server اعلام شد.

en: Purge All
fa: پاکسازی همه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Support forum
fa: انجمن پشتیبانی
