تور لحظه آخری
امروز : دوشنبه ، ۳ آبان ۱۴۰۰    احادیث و روایات:  پیامبر اکرم (ص):بنده اى نيست كه به خداوند خوش گمان باشد مگر آن كه خداوند نيز طبق همان گمان با او ر...
سرگرمی سبک زندگی سینما و تلویزیون فرهنگ و هنر پزشکی و سلامت اجتماع و خانواده تصویری دین و اندیشه ورزش اقتصادی سیاسی حوادث علم و فناوری سایتهای دانلود گوناگون شرکت ها


محبوبترینها

فروش اقساطی هیوندا النترا با شرایط ویژه در سایا خودرو


ابطال گواهی فوت با زنده شدن متوفی چگونه است؟


معرفی ادکلن مردانه با قیمت مناسب


چگونه در ایران بیت کوین بخریم؟ آموزش خرید بیت کوین


بروزترین قیمت انواع داکت اسپلیت و کویل آب گرم داکت اسپلیت در سایت مایسا


همه چیز درباره پنجره های دوجداره


اطلاعیه مهم گرماتاب برای گلخانه داران


بهترین قیمت روز انواع ( نبشی ، ناودانی ، سپری )


بیماری زگیل تناسلی


صنایع دستی تهران و هدایای تبلیغاتی خاص با قیمت ارزان در بازار مینا


از کجا بدانیم که به ارتودنسی دندان احتیاج داریم؟


همه چیز در مورد آزمون IELTS


پکیج های ویدئویی زبان یا آموزش آنلاین زبان؟


خرید عمده محصولات جلاسنج از بازرگانی خدیو



اموزش تعمیرات پکیج


خربد برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب در تصفیه آسا


بهترین ژل شستشوی صورت برای پوست خشک چیست؟


پرورش کودکان خلاق با سرگرمی های خانگی




حقایقی که باید در مورد خرید لایک اینستاگرام بدانید!


انواع بلندگو در فروشگاه آوازک


دلایل گسترش استفاده از کانکس ویلایی در باغ شهر ها چیست؟


چگونه کولر گازی اصلی را تشخیص دهیم




آمار وبسایت

 تعداد کل بازدیدها : 1667991647




هواشناسی

نرخ طلا سکه و  ارز

قیمت خودرو

فال حافظ

تعبیر خواب

فال انبیاء

متن قرآن



اضافه به علاقمنديها ارسال اين مطلب به دوستان آرشيو تمام مطالب
 refresh

برنامه کامل لیگ قهرمانان آسیا + نتایج و جدول


واضح آرشیو وب فارسی:ایسنا: شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۷




77777-5.jpg

به گزارش ایسنا، رقابت‌های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا پس از پایان مراحل هشت گانه به مرحله یک هشتم نهایی رسیده است. برنامه، نتایج و جدول رقابت‌های تمام تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها در ذیل می‌آید. * مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا + منطقه غرب آسیا - دور رفت السد قطر - لخویا قطر / 29 اردیبهشت پرسپولیس ایران - الهلال عربستان / 29 اردیبهشت الاهلی امارات - العین امارات / 30 اردیبهشت نفت ایران - الاهلی عربستان / 30 اردیبهشت - دور برگشت لخویا قطر - السد قطر / 5 خرداد الهلال عربستان - پرسپولیس ایران / 5 خرداد العین امارات - الاهلی امارات / 6 خرداد الاهلی عربستان - نفت ایران / 6 خرداد + منطقه شرق آسیا - دور رفت سووان سامسونگ کره جنوبی - کاشیوا ریزول ژاپن / 29 اردیبهشت جونبوک موتورز کره جنوبی - بیجینگ گوان چین / 29 اردیبهشت اف سی سئول کره جنوبی - گامبا اوزاکا ژاپن / 30 اردیبهشت سئونگنام کره جنوبی - گوانگژو چین / 30 اردیبهشت - دور برگشت کاشیوا ریزول ژاپن - سووان سامسونگ کره جنوبی / 5 خرداد بیجینگ گوان چین - جونبوک موتورز کره جنوبی / 5 خرداد گامبا اوزاکا - اف سی سئول کره جنوبی / 6 خرداد گوانگژو چین - سئونگنام کره جنوبی / 6 خرداد نتایج و جدول رده‌بندی رقابت‌ها در مرحله گروهی گروه A تیم بازی برد مساوی باخت گل زده گل خوره تفاضل امتیاز لخویا 6 4 1 1 9 5 4 13 پرسپولیس 6 4 0 2 7 7 0 12 النصر 6 2 2 2 7 6 1 8 بنیادکار 6 0 1 5 2 7 6- 1 نتایج بازی‌ها برگزار شده سه شنبه، پنجم اسفند پرسپولیس ایران 3-0 لخویا قطر النصر عربستان 1-1 بنیادکار ازبکستان سه شنبه 12 اسفند بنیادکار ازبکستان 0-1 پرسپولیس ایران؛ ساعت 16:30 لخویا قطر 1-1 النصر عربستان؛ ساعت 18:45 سه شنبه 26 اسفند بنیادکار ازبکستان 0-1 لخویا قطر؛ ساعت 16:30 النصر عربستان 3-0 پرسپولیس ایران؛ ساعت 21 چهارشنبه 19 فروردین پرسپولیس ایران 1-0 النصر عربستان؛ ساعت 18:30 لخویا قطر 1-0 بنیادکار ازبکستان؛ ساعت 20 چهارشنبه 2 اردیبهشت بنیادکار ازبکستان 0-1 النصر عربستان؛ ساعت 18:30 لخویا قطر 3-0 پرسپولیس ایران؛ ساعت 20 چهارشنبه 16 اردیبهشت پرسپولیس ایران 2-1 بنیادکار ازبکستان؛ ساعت 20:35 النصر عربستان 1-3 لخویا قطر؛ ساعت 20:35 ................................................................................................................................. گروه B رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز 1 العین امارات 6 3 3 0 7 2 5 12 2 نفت 6 2 2 2 8 8 0 8 3 پاختاکور 6 1 3 2 6 8 2- 6 4 الشباب 6 1 2 3 5 8 3- 5 نتایج بازی‌ها برگزار شده سه شنبه، پنجم اسفند پاختاکور ازبکستان 2-1 نفت ایران العین امارات 0-0 الشباب عربستان سه شنبه 12 اسفند نفت ایران 1-1 العین امارات؛ ساعت 18 الشباب عربستان 2-2 پاختاکور ازبکستان؛ ساعت 20:50 چهارشنبه 27 اسفند پاختاکور ازبکستان 0-1 العین امارات؛ ساعت 15:30 نفت ایران 2-1 الشباب عربستان؛ ساعت 18 سه شنبه 18 فروردین العین امارات 1-1 پاختاکور ازبکستان؛ ساعت 19:45 الشباب عربستان 0-3 نفت ایران؛ ساعت 22:05 چهارشنبه 2 اردیبهشت نفت ایران 1-1 پاختاکور ازبکستان؛ ساعت 19 الشباب عربستان 0-1 العین امارات؛ ساعت 22:10 چهارشنبه 16 اردیبهشت پاختاکور ازبکستان 0-2 الشباب عربستان؛ ساعت 18 العین امارات 3-0 نفت ایران؛ ساعت 20 ................................................................................................................................. گروه C رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز 1 الهلال 6 4 1 1 9 4 5 13 2 السد 6 3 1 2 9 9 0 10 3 فولاد 6 1 3 2 2 4 2- 6 4 لوکوموتیو 6 1 1 4 10 13 3- 4 نتایج بازی‌ها برگزار شده چهارشنبه، ششم اسفند فولاد ایران 0-0 السد قطر الهلال عربستان 3-1 لوکوموتیو ازبکستان چهارشنبه 13 اسفند لوکوموتیو ازبکستان 1-1 فولاد ایران؛ ساعت 13:30 السد قطر - الهلال عربستان؛ ساعت 19:15 سه شنبه 26 اسفند فولاد ایران 0-0 الهلال عربستان؛ ساعت 16 السد قطر 6-2 لوکوموتیو ازبکستان؛ ساعت 19:15 چهارشنبه 19 فروردین لوکوموتیو ازبکستان 5-0 السد قطر؛ ساعت 15:30 الهلال عربستان 2-0 فولاد ایران؛ ساعت 22:15 سه شنبه 1 اردیبهشت لوکوموتیو ازبکستان 1-2 الهلال عربستان؛ ساعت 19 السد امارات 1-0 فولاد ایران؛ ساعت 20:30 سه شنبه 15 اردیبهشت فولاد ایران 1-0 لوکوموتیو ازبکستان؛ ساعت 17:30 الهلال عربستان2 -1 السد قطر؛ ساعت 22:25 ................................................................................................................................. گروه D رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز 1 الاهلی عربستان 6 3 3 0 11 7 4 12 2 الاهلی امارات 6 2 2 2 8 6 0 8 3 نسف قارشی 6 2 2 2 5 5 0 8 4 تراکتورسازی 6 1 1 4 7 11 4- 4 نتایج بازی‌ها برگزار شده چهارشنبه، ششم اسفند نسف قارشی ازبکستان 2-1 تراکتورسازی ایران الاهلی امارات 3-3 الاهلی عربستان چهارشنبه 13 اسفند تراکتورسازی ایران 1 -0 الاهلی امارات؛ ساعت 16 الاهلی عربستان - نسف قارشی ازبکستان؛ ساعت 20:45 چهارشنبه 27 اسفند الاهلی امارات 0- 0نسف قارشی ازبکستان؛ ساعت 20:05 الاهلی عربستان 2-0 تراکتورسازی ایران؛ ساعت 20:50 سه‌شنبه 18 فروردین تراکتورسازی ایران 2-2 الاهلی عربستان؛ ساعت 16 نسف قارشی ازبکستان 0-1 الاهلی امارات؛ ساعت 18:30 سه شنبه 1 اردیبهشت تراکتورسازی ایران 1-2 نسف قارشی ازبکستان؛ ساعت 18 الاهلی عربستان 2-1 الاهلی امارات؛ ساعت 22 سه شنبه 15 اردیبهشت نسف قارشی ازبکستان 0-0 الاهلی عربستان؛ ساعت 19:30 الاهلی امارات 3-2 تراکتورسازی ایران؛ ساعت 20:10 ................................................................................................................................. گروه E رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز 1 کاشیوا ریسول 6 3 2 1 14 9 5 11 2 جونبوک موتورز 6 3 2 1 14 6 8 11 3 شاندونگ 6 2 1 3 13 17 4- 7 4 بین دونگ 6 1 1 4 6 15 9- 4 نتایج بازی‌ها برگزار شده سه‌شنبه پنجم اسفند جونبوک موتورز کره جنوبی 0-0 کاشیوا ریزول ژاپن بین دونگ ویتنام 2-3 شاندونگ لیوننگ چین سه شنبه 12 اسفند شاندونگ لیوننگ چین 1-4 جونبوک موتورز کره جنوبی؛ ساعت 11 کاشیوا ریسول ژاپن 5-1 بین دونگ ویتنام؛ ساعت 13:30 سه‌شنبه 26 اسفند کاشیوا ریسول ژاپن 2- 1شاندونگ لیوننگ چین؛ ساعت 13:30 جونبوک موتورز کره جنوبی3-0 بین دونگ ویتنام؛ ساعت 13:30 چهارشنبه 19 فروردین بین دونگ ویتنام 1-1 جونبوک موتورز کره جنوبی؛ ساعت 15:30 شاندونگ لیوننگ چین 4-4 کاشیوا ریزول ژاپن؛ ساعت 15:30 چهارشنبه 2 اردیبهشت کاشیوا ریسول ژاپن 3-2 جونبوک موتورز کره جنوبی؛ ساعت 14:30 شاندونگ لیوننگ چین 3-1 بین دونگ ویتنام؛ ساعت 15:30 چهارشنبه 16 اردیبهشت جونبوک موتورز کره جنوبی 4-1 شاندونگ لیوننگ؛ ساعت 14:30 بین دونگ ویتنام 1-0 کاشیوا ریزول ژاپن؛ ساعت 15:30 ................................................................................................................................. گروه F رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز 1 گامبا اوزاکا 6 3 1 2 10 7 3 10 2 سئونگنام 6 3 1 2 7 5 2 10 3 بوریرام 6 3 1 2 12 7 5 10 4 گوانگژو R&F چین 6 1 1 4 3 13 10- 4 نتایج بازی‌ها برگزار شده گامبا اوزاکا ژاپن 0-2 گوانگژو R&F چین بوریرام تایلند 2-1 سئونگنام کره جنوبی سه شنبه 12 اسفند سئونگنام کره جنوبی 2-0 گامبا اوزاکا ژاپن؛ ساعت 14 گوانگژو R&F چین 1-2 بوریرام تایلند؛ ساعت 15 سه‌شنبه 26 اسفند گوانگژو R&F چین 0-1 سئونگنام کره جنوبی؛ ساعت 15 چهارشنبه 27 اسفند گامبا اوزاکا ژاپن 1-1 بوریرام تایلند؛ ساعت 13:30 سه‌شنبه 18 فروردین سئونگنام کره جنوبی 0-0 گوانگژو R&F چین؛ ساعت 15 بوریرام تایلند 1-2 گامبا اوزاکا ژاپن؛ ساعت 15:30 چهارشنبه 2 اردیبهشت سئونگنام کره جنوبی 2-1 بوریرام تایلند؛ ساعت 15 گوانگژو R&F چین 0-5 گامبا اوزاکا ژاپن؛ ساعت 16 چهارشنبه 16 اردیبهشت گامبا اوزاکا ژاپن 2-1 سئونگنام کره جنوبی؛ ساعت 14:30 بوریرام تایلند 5-0 گوانگژو R&F چین؛ ساعت 15:30 ................................................................................................................................. گروه G رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز 1 سوون سامسونگ 6 3 2 1 11 8 3 11 2 بیجینگ گوان 6 3 2 1 6 3 3 11 3 بریزبن رور 6 2 1 3 7 9 2- 7 4 اوراوا 6 1 1 4 5 9 4- 4 نتایج بازی‌ها برگزار شده چهارشنبه، ششم اسفند بریزبن رور استرالیا 0-1 بیجینگ گوان چین سوون سامسونگ کره جنوبی 2-1 اوراوا ژاپن چهارشنبه 13 اسفند اوراوا ژاپن 0-1 بریزبن رور استرالیا؛ ساعت 14 بیجینگ گوان چین 1-0 سوون سامسونگ کره جنوبی؛ ساعت 15 سه‌شنبه 26 اسفند بیجینگ گوان چین 2-0 اوراوا ژاپن؛ ساعت 15 چهارشنبه 27 اسفند بریزبن رور استرالیا 3-3 سوون سامسونگ کره جنوبی؛ ساعت 12 چهارشنبه 19 فروردین اوراوا ژاپن 1-1 بیجینگ گوان چین؛ ساعت 15 سوون سامسونگ کره جنوبی 3-1 بریزبن رور استرالیا؛ ساعت 15 سه شنبه 1 اردیبهشت اوراوا ژاپن 1-2 سوون سامسونگ کره جنوبی؛ ساعت 15 بیجینگ گوان چین 0-1 بریزبن رور استرالیا؛ ساعت 16 سه شنبه 15 اردیبهشت سوون سامسونگ کره جنوبی 1-1 بیجینگ گوان چین؛ ساعت 11:30 بریزبن رور استرالیا 1-2 اوراوا ژاپن؛ ساعت 13:30 ................................................................................................................................. گروه H رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز 1 گوانگژو 6 3 1 2 9 9 0 10 2 اف سی سئول 6 2 3 1 5 4 1 9 3 وسترن سیدنی 6 2 2 2 9 7 2 8 4 کاشیما آنتلر 6 2 0 4 10 13 3- 6 نتایج بازی‌ها برگزار شده چهارشنبه، ششم اسفند کاشیما آنتلر ژاپن 1-3 وسترن سیدنی استرالیا گوانگژو چین 1-0 اف سی سئول کره جنوبی چهارشنبه 13 اسفند وسترن سیدنی استرالیا 2-3 گوانگژو چین؛ ساعت 12 اف سی سئول کره جنوبی 1-0 کاشیما آنتلر ژاپن؛ ساعت 14 چهارشنبه 27 اسفند اف سی سئول کره جنوبی 0-0 وسترن سیدنی استرالیا؛ ساعت 14 گوانگژو چین 4-3 کاشیما آنتلر ژاپن؛ ساعت 15:30 سه‌شنبه 18 فروردین وسترن سیدنی استرالیا 1-1 اف سی سئول کره جنوبی؛ ساعت 14 کاشیما آنتلر ژاپن 2-1 گوانگژو چین؛ ساعت 14:30 سه شنبه 1 اردیبهشت وسترن سیدنی استرالیا 1-2 کاشیما آنتلر ژاپن؛ ساعت 14 اف سی سئول کره جنوبی 0-0 گوانگژو چین؛ ساعت 15 سه شنبه 15 اردیبهشت کاشیما آنتلر ژاپن 2-3 اف سی سئول کره جنوبی؛ ساعت 10:30 گوانگژو چین 0-2 وسترن سیدنی استرالیا؛ ساعت 16:30 انتهای پیام
کد خبرنگار:







این صفحه را در گوگل محبوب کنید 

[ارسال شده از: ایسنا]
[مشاهده در: www.isna.ir]
[تعداد بازديد از اين مطلب: 293]

bt

اضافه شدن مطلب/حذف مطلب


برچسب های کاربران:






-


ورزش

پربازدیدترینها
طراحی وب>


صفحه اول | تمام مطالب | RSS | ارتباط با ما
1390© تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت واضح می باشد.
این سایت در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است و پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را به ما اطلاع دهید
پایگاه خبری واضح کاری از شرکت طراحی سایت اینتن