محبوبترینها
بهترین دوره آموزش سئو محتوا در سال 1403 با نام طوفان ۱۴۰۳ در فروردین ماه شروع می شود
یک صرافی ارز دیجیتال چه امکاناتی باید داشته باشد؟
تعمیرگاه مجاز تعمیر ماشین لباسشویی در شرق تهران
تعمیرگاه مجاز تعمیر ماشین لباسشویی در شرق تهران
جراحی و درمان ریشه دندان عفونی با خانم دکتر صفوراامامی
چه مواردی بر قیمت کابین دوش حمام تاثیر دارند؟
تفاوت ها و شباهت های بالابر ، وینج و جرثقیل زنجیری کدامند ؟
سامانه نوبل فارم مرجع تخصصی آنلاین در صنایع دام، طیور، آبزیان و صنایع وابسته
صفحه اول
آرشیو مطالب
ورود/عضویت
هواشناسی
قیمت طلا سکه و ارز
قیمت خودرو
مطالب در سایت شما
تبادل لینک
ارتباط با ما
مطالب سایت سرگرمی سبک زندگی سینما و تلویزیون فرهنگ و هنر پزشکی و سلامت اجتماع و خانواده تصویری دین و اندیشه ورزش اقتصادی سیاسی حوادث علم و فناوری سایتهای دانلود گوناگون
مطالب سایت سرگرمی سبک زندگی سینما و تلویزیون فرهنگ و هنر پزشکی و سلامت اجتماع و خانواده تصویری دین و اندیشه ورزش اقتصادی سیاسی حوادث علم و فناوری سایتهای دانلود گوناگون
آمار وبسایت
تعداد کل بازدیدها :
1793531484
کاندیداهای ۳ بخش جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند
واضح آرشیو وب فارسی:مهر:
کاندیداهای ۳ بخش جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند
شناسهٔ خبر: 3892803 - سهشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳
هنر > تئاتر
.jwplayer{ display: inline-block; } کاندیداهای ۳ بخش رقابتی «مسابقه جوانان»، «مسابقه مرور» و «مسابقه محیطی، تعاملی، آلترناتیو و دیگر گونه های تئاتر بیرونی» جشنواره سی و پنجم تئاتر فجر معرفی شدند. به گزارش خبرگزاری مهر، کاندیداهای ۳ بخش «مسابقه جوانان»، «مسابقه مرور» و «مسابقه محیطی، تعاملی، آلترناتیو و دیگر گونه های تئاتر بیرونی» سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شدند. کاندیداهای هر ۳ بخش عبارتند از: بخش مسابقه جوانان طراحی گریم ثمین سالک برای طراحی گریم نمایش «دوازده»
سمیه ارقبایی برای طرای گریم نمایش «یتیم خانه فونیکس»
سوگل بهرامپور برای طراحی گریم نمایش «چرخه سودایی» طراحی لباس زری کریمی برای طراحی لباس نمایش «حسن کچل و چهل گیس»
سیامک دورانی برای طراحی لباس نمایش «یتیم خانه فونیکس»
فائزه کاظمی برای طراحی لباس نمایش «چرخه سودایی» طراحی نور شهاب مهربانپور برای طراحی نور نمایش «لوسیا»
عبدالحمید امراللهی برای طراحی نور نمایش «دا»
مجید سیادت برای طراحی نور نمایش «مرثیهای برای سین گاف» طراحی صحنه فرشید جعفری و محمدرضا رادمند برای طراحی صحنه نمایش «آشپزخانه»
سیاوش عالیپور برای طراحی صحنه نمایش «سرگذشت نا به هنگام زنی که مدام میخندید»
داود مورگان برای طراحی صحنه نمایش «یتیم خانه فونیکس»
داریوش پیرو برای طراحی صحنه نمایش «نگاهمان میکنند» بازیگری مرد محمدرضا خادمی برای بازی در نمایش «خاطرات هنرپیشه نقش دوم»
محمدرضا صولتی برای بازی در نمایشهای «اکسیژن» و «یتیم خانه فونیکس»
حسین پورکریمی برای بازی در نمایش «چهل گیس و حسن کچل»
کاظم سیاحی برای بازی در نمایش «هاروی»
مسعود کرامتی برای بازی در نمایشهای «هاروی» و «نگاهمان میکنند» بازیگری زن ساناز موسوی برای بازی در نمایش «سرگذشت نابهنگام زنی که مدام میخندید»
ندا محمدی برای بازی در نمایش «یتیم خانه فونیکس»
پانتهآ مرزبانیان برای بازی در نمایش «خاطرات هنرپیشه نقش دوم»
دُنا تارُفی برای بازی در نمایش «دال»
شیدا خلیق برای بازی در نمای «نگاهمان میکنند» نمایشنامه نویسی سیاوش عالیپور برای نگارش نمایشنامه «سرگذشت نابهنگام زنی که مدام میخندید»
محمدرضا طاهری و فاطمه رضایی برای نگارش نمایشنامه «دا»
نغمه ثمینی برای نگارش نمایشنامه «نگاهمان میکنند»
ابوالفضل حاجیعلیخانی برای نگارش نمایشنامه «خوب، بد، زشت»
مهسا غفوریان و مهدی ضیاء چمنی برای نگارش نمایشنامه «اکسیژن» کارگردانی سیاوش عالیپور برای کارگردانی نمایش «سرگذشت نابهنگام زنی که مدام میخندید»
رسول کاهانی برای کارگردانی نمایش «اسکورسیزی»
شکوفه طاهری برای کارگردانی نمایش «کابوس شب نیمه تابستان»
محمد نیازی برای کارگردانی نمایش «یتیم خانه فونیکس»
افشین زمانی برای کارگردانی نمایش «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» بخش مسابقه مرور طراحی گریم تینا بخشی برای طراحی گریم نمایش «چیدا»
مجید ادراکی برای طراحی گریم نمایش «مرگ آنجلها»
مرتضی غلامی برای طراحی گریم نمایش «آکواریوم کانگورو» موسیقی گروه موسیقی نمایش «آکواریوم کانگورو»
احسان آنالویی برای موسیقی نمایش «چیدا»
عنایتالله خادم بشیری برای موسیقی نمایش «ناسور»
هادی عامل و امیر صدیقیان برای موسیقی نمایش «افسانه ببر» طراحی لباس سمانه احمدی مطلق برای طراحی لباس نمایش «چیدا»
مژگان عیوضی برای طراحی لباس نمایش «ناسور»
پریندخت عابدیننژاد برای طراحی لباس نمایش «مهراوه عشق»
محبوبه هادی برای طراحی لباس نمایش «افراسیاب» طراحی نور رضا حیدری برای طراحی نور نمایش «ناسور»
علی قربانی فرد برای طراحی نور نمایش «افراسیاب»
امیر امیدی راد برای طراحی نور نمایش «قاقمان»
محسن اردشیر برای طراحی نور نمایش «مرگ آنجلها» طراحی صحنه سعید حسنلو برای طراحی صحنه نمایش «پرسههای موازی»
سینا ییلاق بیگی برای طراحی صحنه نمایش «ناسور»
روح الله امامی برای طراحی صحنه نمایش «زمستان بود»
مرتضی نجفی برای طراحی صحنه نمایش «قاقمان»
روح الله امامی برای طراحی صحنه نمایش «چیدا» بازیگری مرد امین ابراهیمی برای بازی در نمایش «زمستان بود»
علی پوراحمدیان برای بازی در نمایش «زمستان بود»
سعید زندی برای بازی در نمایش «گاهی»
احمد نقره برای بازی در نمایش «چریکه چیای هالوز»
هدایت هاشمی برای بازی در نمایش «افسانه ببر»
اصغر همت برای بازی در نمایش «پرتره مرد ریخته»
علیرضا آراء برای بازی در نمایش «ناسور» بازیگری زن الهام شعبانی برای بازی در نمایش «خواب زمستانی»
منیره آلاداغی برای بازی در نمایش «بازگشت در چهارشنبه آخر سال»
نسیم ادبی برای بازی در نمایش «ناسور»
ندا قاسمی برای بازی در نمایش «گاهی»
رویا میرعلمی برای بازی در نمایش «ناسور»
الهام نامنی برای بازی در نمایش «پرسههای موازی» ن نمایشنامه نویسی رئوف دشتی برای نگارش نمایشنامه «بازگشت در چهارشنبه آخر سال»
خیرالله تقیانیپور برای نگارش نمایشنامه «ناسور»
امین ابراهیمی برای نگارش نمایشنامه «زمستان بود»
پیام لاریان برای نگارش نمایشنامه «پرسههای موازی»
باقر سروش برای نگارش نمایشنامه «پستو» کارگردانی رضا حسینی برای کارگردانی نمایش «بازگشت در چهارشنبه آخر سال»
افسانه زمانی برای کارگردانی نمایش «ناسور»
احسان ملکی برای کارگردانی نمایش «چیدا»
پیام لاریان برای کارگردانی نمایش «پرسههای موازی»
امین ابراهیمی برای کارگردانی نمایش «زمستان بود» بخش مسابقه محیطی، تعاملی، آلترناتیو و دیگر گونه های تئاتر بیرونی تئاتر محیطی الف- طراحی فضا و فضاسازی سیما شیبانی برای نمایش «پرواز عمود کبوتر دریایی دودی»
حسین توازنیزاده برای نمایش «پروانه»
سعید بهنام و نسیم ریاضی و نسرین فرشباف برای نمایش «برگرد مرا ببین» ب- طرح و ایده پویا پیرحسینلو برای نمایش «پرواز عمود کبوتر دریایی»
حسین توازنیزاده برای نمایش «پروانه»
سعید بهنام و نسیم ریاضی و نسرین فرشباف برای «برگرد مرا ببین» ج- بازیگری زن تینا یونستبار، پرستو قربانی و آبان حسینآبادی برای نمایش «پروانه»
مارال عبادی و نیلوفر ندایی برای نمایش «برگرد مرا ببین»
بیتا معیریان برای نمایش «خرده ریز» د- بازیگری مرد احسان بیاتفر برای نمایش «خرده ریز»
مرتضی ضرابی برای نمایش «خرده ریز»
بانیپال شومون برای نمایش «برگرد مرا ببین»
هـ- کارگردانی سعید بهنام خانیکی و نسیم ریاضی و شیرین فرشباف برای کارگردانی نمایش «برگرد مرا ببین»
سارا کریمیان اقبال برای کارگردانی نمایش «خرده ریز»
حسین توازنیزاده برای کارگردانی نمایش «پروانه» تئاتر خیابانی الف- موسیقی احمد جعفری برای نمایش خیابانی «مستند پخش نشده میرزا»
علی سینا رضانیا برای نمایش «فیش»
نوید لاهیجی، هامون نقیبی، علی حاج صادقی، ماهان خوش طبع و سینا رمضانزاده برای نمایش «از بس که جان ندارد»
رامین عبداللهی و مهیار قنبری برای نمایش «چهار طبقه» ب- طراحی فضا و فضاسازی مسعود براهیمی و جلال کاشانی برای نمایش «زیرزمین»
امیر امینی برای نمایش «از بس که جان ندارد»
علی محمد رادمنش برای نمایش «اَرَتَ» ج- طرح و ایده کاوه مهدوی برای نمایش «فیش»
مسعود براهیمی برای نمایش «زیرزمین»
محمد ناظری برای نمایش «از بس که جان ندارد»
د- بازیگری زن رستا رضوی برای نمایش «فیش»
دلارام ترکی برای نمایش «زیرزمین»
مارال ایزدبخش برای نمایش «هرچی سنگه مال پای لنگه» هـ- بازیگری مرد مهدی ضیائیانپور برای بازی در نمایشهای «مستند پخش نشده میرزا» و «چهار طبقه»
احمد صمیمی برای نمایش «مستند پخش نشده میرزا»
فرامرز قلیچ خانی برای نمایش «فیش»
محمدهادی عطایی برای نمایش «چهار طبقه»
پیمان صفرزاده برای نمایش «زیرزمین»
امین چاه شوری برای نمایش «هرچی سنگه مال پای لنگه» و- کارگردانی محمدهادی عطایی برای نمایش «چهار طبقه»
مسعود براهیمی برای نمایش «زیرزمین»
ابوالفضل طبسی برای نمایش «بزم و رزم» مراسم اختتامیه سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر 12 بهمن ماه در تالار وحدت برگزار می شود.
این صفحه را در گوگل محبوب کنید
[ارسال شده از: مهر]
[مشاهده در: www.mehrnews.com]
[تعداد بازديد از اين مطلب: 126]
صفحات پیشنهادی
برگزیدگان بخشهای مختلف جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند
خبر بروزرسانی میشود برگزیدگان بخشهای مختلف جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند سی و پنجمین جشنواره بینالمللی تئاتر فجر برگزیدگان خود را در بخشهای مختلف شناخت به گزارش خبرنگار ایلنا در بخشهای مختلف برگزیدگان را معرفی کرد بخش عکس هیأت داوران ضمن تقدیر از «حامد ملکآثار بخش مسابقه جوانان جشنواره تئاتر فجر معرفی شد
آثار بخش مسابقه جوانان جشنواره تئاتر فجر معرفی شد شناسهٔ خبر 3874111 - چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۲ ۰۰ هنر > تئاتر jwplayer display inline-block; ۲۶ اثر نمایشی شرکت کننده در بخش مسابقه جوانان سی و پنجمین جشنواره بینالمللی تئاتر فجر معرفی شدند به گزارش خبرگزاری مهر ۲۶ اثرنامزدهای هویت بصری و پوستر جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند
نامزدهای هویت بصری و پوستر جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند شناسهٔ خبر 3887218 - چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲ ۳۹ هنر > تئاتر jwplayer display inline-block; نامزدهای دو بخش هویت بصری و پوستر سی و پنجمین جشنواره بینالمللی تئاتر فجر معرفی شدند به گزارش خبرگزاری مهر نامزدهای بخشبهترین های پوستر، عکس و هویت بصری جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند/ اختتامیه ای با یاد آتش نشانان شهید
بهترین های پوستر عکس و هویت بصری جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند اختتامیه ای با یاد آتش نشانان شهید تهران- ایرنا- اختتامیه بخش عکس پوستر و هویت بصری سی و پنجمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر فجر با یاد آتش نشانان شهید حادثه پلاسکو برگزار شد به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا در اینفیلمهای بخش مستند سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند
با نظر هیات انتخاب فیلمهای بخش مستند سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند هیات انتخاب بخش مستند سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر اسامی آثار راهیافته به این بخش رقابتی را اعلام کرد به گزارش ایلنا هیأت انتخاب بخش مستند جشنواره فیلم فجر متشکل از «حبیب احمدزاده» &laمراسم معرفی برگزیدگان ۴ بخش جشنواره تئاتر فجر آغاز شد
در سالن ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر مراسم معرفی برگزیدگان ۴ بخش جشنواره تئاتر فجر آغاز شد شناسهٔ خبر 3888965 - جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸ ۵۷ هنر > تئاتر jwplayer display inline-block; مراسم معرفی برگزیدگان مسابقه عکس پوستر نمایشنامه نویسی و پژوهش سی و پنجمین جشنواره بین المداوران بخش اقلام تبلیغاتی جشنواره فیلم فجر معرفی شدند
داوران بخش اقلام تبلیغاتی جشنواره فیلم فجر معرفی شدند تهران - ایرنا - اعضای هیأت داوران بخش مسابقه تبلیغات و اطلاعرسانی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند به گزارش ایرنا از جشنواره فیلم فجر حسین جعفریان ساعد مشکی جواد جلالی ژیلا ایپکچی و بهروز شعیبی به عنوان اعضای هیأتآثار حاضر در مسابقه بینالملل جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند
آثار حاضر در مسابقه بینالملل جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند شناسهٔ خبر 3875644 - جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۳ ۵۲ هنر > تئاتر jwplayer display inline-block; ۳۰ نمایش در بخش مسابقه بینالملل سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر حضور دارند به گزارش خبرگزاری مهر ۳۰ نمایش در بخش مسابقه بی28 اثر بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر معرفی شدند
28 اثر بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر معرفی شدند تهران - ایرنا - اسامی 28 فیلم راه یافته به بخش سودای سیمرغ بخش رقابتی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر عصر جمعه اعلام شد به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا محمد حیدری دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر عصر امروز در حضور رسانه ها اسامی آهیات داوران بخش مستند جشنواره فیلم فجر معرفی شدند
هیات داوران بخش مستند جشنواره فیلم فجر معرفی شدند شناسهٔ خبر 3885305 - دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴ ۳۲ هنر > سینمای ایران jwplayer display inline-block; اسامی هیات داوران بخش مسابقه سینمای مستند سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد به گزارش خبرگزاری مهر با حکم محمد حیدری د-
سینما و تلویزیون
پربازدیدترینها