محبوبترینها
بهترین دوره آموزش سئو محتوا در سال 1403 با نام طوفان ۱۴۰۳ در فروردین ماه شروع می شود
یک صرافی ارز دیجیتال چه امکاناتی باید داشته باشد؟
تعمیرگاه مجاز تعمیر ماشین لباسشویی در شرق تهران
تعمیرگاه مجاز تعمیر ماشین لباسشویی در شرق تهران
جراحی و درمان ریشه دندان عفونی با خانم دکتر صفوراامامی
چه مواردی بر قیمت کابین دوش حمام تاثیر دارند؟
تفاوت ها و شباهت های بالابر ، وینج و جرثقیل زنجیری کدامند ؟
سامانه نوبل فارم مرجع تخصصی آنلاین در صنایع دام، طیور، آبزیان و صنایع وابسته
صفحه اول
آرشیو مطالب
ورود/عضویت
هواشناسی
قیمت طلا سکه و ارز
قیمت خودرو
مطالب در سایت شما
تبادل لینک
ارتباط با ما
مطالب سایت سرگرمی سبک زندگی سینما و تلویزیون فرهنگ و هنر پزشکی و سلامت اجتماع و خانواده تصویری دین و اندیشه ورزش اقتصادی سیاسی حوادث علم و فناوری سایتهای دانلود گوناگون
مطالب سایت سرگرمی سبک زندگی سینما و تلویزیون فرهنگ و هنر پزشکی و سلامت اجتماع و خانواده تصویری دین و اندیشه ورزش اقتصادی سیاسی حوادث علم و فناوری سایتهای دانلود گوناگون
آمار وبسایت
تعداد کل بازدیدها :
1793267946
معرفی هیئت انتخاب فیلمهای کوتاه و پویانمایی بخش بینالملل جشنواره مقاومت/ رقابت 55 اثر در بخش مسابقه فیلمهای مستند
واضح آرشیو وب فارسی:باشگاه خبرنگاران: معرفی هیئت انتخاب فیلمهای کوتاه و پویانمایی بخش بینالملل جشنواره مقاومت/ رقابت 55 اثر در بخش مسابقه فیلمهای مستند
آثار راهیافته به بخش مسابقه فیلمهای مستند چهاردهمین جشواره بینالمللی فیلم مقاومت معرفی شدند.
به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم مقاومت، از میان مستندهای رسیده به دبیرخانه جشنواره، 55 اثر برای حضور و رقابت در بخش مسابقه فیلمهای مستند انتخاب شدند.
برپایه این خبر، هیات انتخاب بخش مستند جشنواره فیلم مقاومت متشکل از آقایان: "مصطفی دالایی، محسن قیصری، محمد صدری، قاسم بخشی، حامد بامروتنژاد" 55 اثر منتخب را از میان 347 اثر رسیده به دبیرخانه انتخاب کردند.
بر این اساس، اسامی آثار منتخب بخش مسابقه فیلمهای مستند به شرح زیر میباشد:
«عروج بیخروش» به کارگردانی امیر مهریزدان و تهیهکنندگی مصطفی خیرپور
«وقتی گفتند نمیشود» به کارگردانی و تهیهکنندگی فاطمه مرزبان
«74» به کارگردانی سید ستار چمنیگل و تهیهکنندگی رضا سلامی، سید ستار چمنیگل
«چشم جنگ» به کارگردانی یوسف حاتمیکیا، مهدی برجیان و تهیهکنندگی ابراهیم حاتمیکیا
«زمناکو» به کارگردانی مهدی قربانپور و تهیهکنندگی محمد شکیبانیا
«ایرانیهای مرتد» به کارگردانی حمید عبدالهزاده و تهیهکنندگی عرفان طالبی
«فریاد خاموش» به کارگردانی و تهیهکنندگی حمید عبدالهزاده
«سید ابراهیم» به کارگردانی و تهیهکنندگی ساسان فلاحفر
«میم، مثلِ مسجد؛ آ، مثلِ آتش» به کارگردانی و تهیهکنندگی زهره یزدانپناه قرهتپه
«ققنوس» به کارگردانی جمشید بیات ترک و تهیهکنندگی محمدعلی فارسی
«آ 157» به کارگردانی و تهیهکنندگی بهروز نورانیپور
«نسل سوم» به کارگردانی و تهیهکنندگی محمد رخشانی صابر
«خاطرات خانه متروک» به کارگردانی مهدی فارسی و تهیهکنندگی محسن یزدی
«رمز و راز ملکه» به کارگردانی و تهیهکنندگی مهدی نقویان
«روزهای خرداد» به کارگردانی سیدمهدی دزفولی و تهیهکنندگی محسن یزدی
«وطن ، مادر من» به کارگردانی محمدعلی رخشانی (هاشمزهی) و تهیهکنندگی پژمان لشکریپور
«خاک تشنه» به کارگردانی محمدعلی شعبانی و تهیهکنندگی پژمان لشکریپور
«هزار و یکمین سنگر» به کارگردانی امیرحسین نوروزی و تهیهکنندگی پژمان لشکریپور
«مثل پروانه عاشق» به کارگردانی مهدی میرتیموری و تهیهکنندگی انجمن پیشکسوتان سپاس
«برادران» به کارگردانی و تهیهکنندگی مهدی نقویان
«پل» به کارگردانی امیرحسین نوروزی و تهیهکنندگی مرتضی شعبانی
«مثلث مرگ» به کارگردانی و تهیهکنندگی مرتضی شعبانی
«آغازی بر یک پایان» به کارگردانی سعید صادقی و تهیهکنندگی مرتضی شعبانی
«از پیله تا پرواز» به کارگردانی محمدعلی یزدانپرست و تهیهکنندگی محمد گندمی
«نشانی» به کارگردانی و تهیهکنندگی اصغر بختیاری
«نسل مسعود» به کارگردانی و تهیهکنندگی سید مهدی میرحاجی
«داستان مسعود و صدام» به کارگردانی سیدرضا حسینی و تهیهکنندگی مرتضی شعبانی
«کوثر» به کارگردانی و تهیهکنندگی مهدی خوش نژاد
«سیدحسن نصراله» به کارگردانی سیدحامد حسینی و تهیهکنندگی سیدحامد حسینی، سیدعلی حسینی
«آقای سفیر» به کارگردانی ناصر نادری و تهیهکنندگی مؤسسه فرهنگی روایت فتح
«معلّم» به کارگردانی محسن اردستانی رستمی و تهیهکنندگی مؤسسه فرهنگی روایت فتح
«چند نما از دیکتاتور» به کارگردانی و تهیهکنندگی حسین سبطی
«مردان سیاست» به کارگردانی و تهیهکنندگی محمد عبدیزاده
«بیقرار» به کارگردانی و تهیهکنندگی علی جیحونیان
«خاطرات نارنجی» به کارگردانی و تهیهکنندگی وحید فرجی
«روز هشتاد و چهارم» به کارگردانی و تهیهکنندگی مهدی عوضزاده
«شیخ صباح» به کارگردانی و تهیهکنندگی محسن اسلامزاده اسکستانی
«شکوفههای زمستان» به کارگردانی تورج کلانتری و تهیهکنندگی سیدجمال عودسیمین
«فرمانده جواد» و «خانواده مقاومت» به کارگردانی روح الله رفیعی و تهیهکنندگی مؤسسه فرهنگی روایت فتح
«پل سیاه» به کارگردانی و تهیهکنندگی ایوب مروانیپور
«شباز میراث خانوادگی» به کارگردانی فرود عوضپور و تهیهکنندگی علی شعبانی
«ایستادگی در آسمان» به کارگردانی و تهیهکنندگی علی طادی
«طیبه» به کارگردانی امین کفاشزاده و تهیهکنندگی مهدی مطهر
«قرار» به کارگردانی و تهیهکنندگی صغری مرادی
«بدون مرز» به کارگردانی مجید عزیزی و تهیهکنندگی حسین افشار
«نیجریه» به کارگردانی مجتبی رضوانی و تهیهکنندگی مهدی رضوانی
«بدون مرز عشق» به کارگردانی وحید فراهانی و تهیهکنندگی سیدهاشم موسوی
«33 سال سکوت» به کارگردانی حسین شمقدری و تهیهکنندگی محمدحسین مددی
«خاله بتول» به کارگردانی و تهیهکنندگی حسین نصیری
«بازگرد» به کارگردانی ماریا ماوتی و تهیهکنندگی مهدی مطهر
«آن جا کربلا شد» به کارگردانی محسن جهانی، محسن عقیلی و تهیهکنندگی محسن جهانی
«بازی» به کارگردانی و تهیهکنندگی مهدی نقویان
«1920» به کارگردانی فرشاد اکتسابی و تهیهکنندگی محمد داودی
«آنسوی دیوا» به کارگردانی و تهیهکنندگی وحید چاووش
لازم به ذکر است، برخی از آثار راه یافته به بخش مسابقه، صرفا جهت داوری انتخاب شدهاند و در دوران جشنواره با توجه به ظرفیت نمایشها، از طرف ستاد برگزاری جشنواره برای نمایش تصمیم گرفته خواهند شد.
معرفی هیئت انتخاب فیلمهای کوتاه و پویانمایی بخش بینالملل جشنواره مقاومت
روابط عمومی جشنواره بینالمللی فیلم مقاومت با اعلام این خبر هیات انتخاب این دو بخش را به این ترتیب معرفی کرد: حسن نجاریان، نقی نعمتی و محسن برمهانی. این هیات قرار است فیلمهای کوتاه و پویانمایی رسیده به دبیرخانه بینالملل جشنواره را برای حضور در مرحله مسابقه انتخاب نمایند.
بر پایه این خبر؛ سایر مشخصات این هیات ارزیابی و انتخاب به این شرح است:
حسن نجاريان در سال 1344 در تهران متولد شد. وي دارنده مدرك ديپلم اقتصاد، فوق ديپلم تربيت معلم، ليسانس سينما درگرايش فيلمنامهنويسي ميباشد. كار سينما را با مديريت صحنه فيلم "بر بال فرشتگان" شروع كرده و بعد به دستيار كارگرداني و برنامهريزي مشغول شد. نجاریان در بازنويسي متن فيلم سينمائي مريم مقدس «س» و سريال حضرت موسي همكاري داشته و يكي از نويسندگان فيلم سينمائي سرعت بوده است.
نقی نعمتی متولد 1356- اردبیل؛ کارشناسی کارگردانی سینما از دانشگاه سوره اصفهان. وی نویسندگی و کارگردانی چند فیلم کوتاه از جمله: «مثل چتر بچهها»، «تکلیف گمشده»، «نغمههای کودکی»، «خط آزاد»، «با او»، «برفک»، «آن دو»، «میان بر» و چندین فیلم کوتاه دیگر و دو فیلم سینمایی «آن سه» و «سه و نیم» را در کارنامهی هنری خود دارد.
نعمتی در بیش از 200 جشنواره داخلی و خارجی از جمله جشنوارههای لوکارنو- تورنتو- ونکوور کانادا- هاوایی آمریکا- تسالونیکای یونان- استکهلم سوئد- سن اوئیز آرژانتین- آسیا پاسیفیک استرالیا- دوبی- تورین ایتالیا- داگا- بلاک مووی ژنو- برژو بلژیک- هنگ گنگ- بوینس آیرس- پراگ چک- تایپه تایوان- دهلی نو- استانبول- داکا بنگلادش- کلرمون فرانسه و... با فیلمهایش حضور داشته و جوایز متعددی را از جشنوارههای ملی، بینالمللی و منطقهای سینمای جوان، رشد، فیلم کوتاه تهران، کودک و نوجوان اصفهان، فیلم فجر، فیلم رویش، ملل اتریش، لودز لهستان، جایزه فرهنگستان ادب و هنر، مدال طلای اتحادیه جهانی فیلم کوتاه (یونیکا)، مدال طلای جشنواره ملل اتریش، جایزه بهترین فیلمبرداری از جشن خانه سینما، جایزه نت پک (ارتقای سطح سینمای قاره آسیا) از جشنواره لوکارنو سوئیس، جایزه ویژه بهترین فیلم از جشنواره وزول فرانسه و بانکوک تایلند و... دریافت کرده است.
محسن برمهانی متولد 1358 نیشابور، تحصیلات کارشناسی ارشد تهیهکنندگی مستند از دانشگاه صداوسیما است. برمهانی از مستندسازان جوانی است که تاکنون با فیلمهایش در جشنوارههای مختلف داخلی و بینالمللی جایزه دریافت داشته و مستندهای العطش، کریم، و هزاران فرسنگ دورتر، از جمله آثار اوست.
گفتنی است؛ چهاردهمین جشنواره بینالمللی فیلم مقاومت با شعار "تجلی گفتمان فرهنگی انقلاب اسلامی" به همت بنیاد فرهنگی روایت و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس از 2 تا 9 مهرماه سال جاری در تهران برگزار میشود.
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۶
این صفحه را در گوگل محبوب کنید
[ارسال شده از: باشگاه خبرنگاران]
[مشاهده در: www.yjc.ir]
[تعداد بازديد از اين مطلب: 124]
صفحات پیشنهادی
رقابت ۱۴ اثر در یک بخش/ هیات انتخاب فیلمهای کوتاه معرفی شدند
دو خبر از جشنواره فیلم مقاومت رقابت ۱۴ اثر در یک بخش هیات انتخاب فیلمهای کوتاه معرفی شدند شناسهٔ خبر 3723341 - دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵ ۰۳ هنر > سینمای ایران jwplayer display inline-block; رقابت ۱۴ اثر در بخش سینما - ویدیویی و معرفی هیات انتخاب فیلمهای کوتاه جشنواره فهیئت انتخاب بخش فیلمهای کوتاه جشن خانه سینما معرفی شدند
هیئت انتخاب بخش فیلمهای کوتاه جشن خانه سینما معرفی شدند دبیرخانه جشن خانه سینما اسامی هیئت انتخاب بخش فیلم های کوتاه خود را اعلام کرد به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ارتباطات و اطلاعرسانی هجدهمین جشن سینمای ایران دبیرخانه این جشن اساهیات انتخاب فیلمهای کوتاه جشنواره مقاومت معرفی شدند
هیات انتخاب فیلمهای کوتاه جشنواره مقاومت معرفی شدند هیات انتخاب فیلمهای کوتاه چهاردهمین جشنواره بینالمللی فیلم مقاومت معرفی شدند هیات انتخاب فیلمهای کوتاه چهاردهمین جشنواره بینالمللی فیلم مقاومت معرفی شدند به گزارش جوان آنلاين مهدی جعفری حبیبالله بهمنی مرجان اشرفیزامعرفی هیات انتخاب فیلمهای جشنواره بینالمللی فیلم مقاومت
معرفی هیات انتخاب فیلمهای جشنواره بینالمللی فیلم مقاومت شناسهٔ خبر 3715653 - یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲ ۰۹ هنر > تئاتر jwplayer display inline-block; انتخاب فیلمهای سینمایی چهاردهمین جشنواره بینالمللی فیلم مقاومت توسط اثباتی شیخطادی کاسهساز غفاری و سجادهچی صورت میسریالهای راهیافته به جشنواره فیلم مقاومت مشخص شد/ معرفی هیات انتخاب بخش پویانمایی
سریالهای راهیافته به جشنواره فیلم مقاومت مشخص شد معرفی هیات انتخاب بخش پویانمایی سریالهای منتخب و راهیافته به بخش مسابقه جشنواره فیلم مقاومت از سوی هیات داوران این بخش اعلام شد به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی چهاردهمین جهیات انتخاب بخش سریالهای تلویزیونی جشنواره بینالمللی فیلم مقاومت معرفي شدند
هیات انتخاب بخش سریالهای تلویزیونی جشنواره بینالمللی فیلم مقاومت معرفي شدند محمدحسین لطیفی محسن آقاعلیاکبری محمدرضا شرفالدین جلیل عرفانمنش و محمود گبرلو انتخاب سریالهای تلویزیونی جشنواره مقاومت را بر عهده دارند هیات انتخاب بخش سریالهای تلویزیونی جشنواره بینالمللی فیل27 اثر به بخش مسابقه پویانمایی جشنواره بینالمللی فیلم مقاومت راه یافتند
27 اثر به بخش مسابقه پویانمایی جشنواره بینالمللی فیلم مقاومت راه یافتند در بخش پویانمایی جشنواره بینالمللی فیلم مقاومت 27 اثر به بخش مسابقه راه پیدا کردند در بخش پویانمایی جشنواره بینالمللی فیلم مقاومت 27 اثر به بخش مسابقه راه پیدا کردند به گزارش جوان آنلاين دبیرخانه جشنواانتخاب فیلمهای سینمایی چهاردهمین جشنواره بینالمللی مقاومت
انتخاب فیلمهای سینمایی چهاردهمین جشنواره بینالمللی مقاومت هیات پنج نفرهای متشکل از آقایان بهروز اثباتی پرویز شیخطادی حبیبالله کاسهساز علی غفاری و مهدی سجادهچی فیلمهای سینمایی متقاضی حضور در بخش مسابقه سینمای ایران چهاردهمین جشنواره بینالمللی مقاومت را انتخاب میکنندمعرفی اعضای هیات انتخاب بخش جلوهگاه نور جشنواره مقاومت
معرفی اعضای هیات انتخاب بخش جلوهگاه نور جشنواره مقاومت اعضای هیات انتخاب بخش جلوهگاه نور چهاردهمین جشنواره بین المللی مقاومت معرفی شدند به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی جشنواره بینالمللی فیلم مقاومت این هیات پنج ناعضای هیات انتخاب بخش جلوه گاه نور چهاردهمین جشنواره بین المللی مقاومت معرفی شدند.
اعضای هیات انتخاب بخش جلوه گاه نور چهاردهمین جشنواره بین المللی مقاومت معرفی شدند این هیات پنج نفره قرار است 188 فیلم رسیده به دبیرخانه جشنواره با موضوع دلگفته ها و خاطرات پدران و مادران شهدا را ارزیابی و بررسی نمایند این هیات پنج نفره قرار است 188 فیلم رسیده به دبیرخانه جشنوار-
فرهنگ و هنر
پربازدیدترینها