شنبه ، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
   احادیث و روایات:  امام علی (ع):هرگاه مؤمن بيمار شود سپس خداوند شفايش دهد، آن بيمارى كفّاره گناهان گذشته و پندى بر...   [کلیک]

تبلیغات


اضافه به علاقمنديها ارسال اين مطلب به دوستان آرشيو تمام مطالب
 

سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )واضح آرشیو وب فارسی:نیک صالحی:
سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب ) سال ۱۳۹۳ به نام اسب می باشد ببینیم سال اسب برای ما چگونه خواهد بود...سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )


سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )

لحظه تحویل سال ۱۳۹۳ هجری شمسی :پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ , ساعت ۲۰:۲۷:۰۷
مطابق ۱۸ جمادی‌الاولی ۱۴۳۵ هجری قمری و ۲۰ مارس ۲۰۱۴ میلادی

فال و طالع بینی سال ۱۳۹۳ هجری شمسی (سال اسب)

چینیها معتقدند بودند در شروع سال نو ازبین تمام حیوانات تنها دوازده حیوان را برای گردش زمین انتخاب کرده است که به ترتیب ظاهر می شوند وانسانها برحسب تولد در سال مورد نظر دارای همان خصوصیات می باشند.این حیوانات به ترتیب : موش ، گاو ، ببر ( پلنگ ) ، گربه ( خرگوش ) ،اژدها (نهنگ) ، مار، اسب ، بز (گوسفند) ،میمون ، خروس (مرغ وجوجه) سگ وبالاخره خوک می باشند . شبیه همین اعتقاد نیز بین ما ایرانیان وجود دارد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
سال ۱۳۹۳ به نام اسب می باشد ببینیم سال اسب برای ما چگونه خواهد بود : نجیب و برازنده , اسب همیشه فوق‌العاده به نظر می‌رسد عاشق مکان‌های عمومی، ورزشکار، شوخ، نکته‌سنج، زرنگ، ناآرام، خودخواه، خود‌دوست، اقتصاد‌دان، به خاطر عشق از همه چیز می‌گذرد. خونگرم هیجانی و نا‌آرام است. اسب با بز و سگ و ببر می‌تواند زندگی خوبی داشته باشد ولی با موش هرگز.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )

خصوصیات متولدین سال اسب :
اسب همیشه خود را آراسته و ستودنی می نماید . جاذبه جنسی او خیره کننده است و می داند چگونه لباس بپوشد. او به مکان های عمومی مانند: کنسرت، تئاتر، گردهمائی ها، مسابقات ورزشی ومهمانی ها علاقه خاصی دارد. وی اغلب خوش اندام و ورزشکار است.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
اسب بسیار خوش برخورد ، خوش صحبت، با نشاط، دلسوز،‌شوخ، سرگرم کننده و در همه حال محبوب و دوست داشتنی است.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
روحیه اسب با فعالیت های سیاسی بسیار سازگار است و این گونه کارها او را خشنود می کند و به او امکان رشد می دهد. اسب با شگردی خاص ، دیگران را زیر سلطه خود در می آورد و فرمان بردار خود می کند.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
اسب بسیار حاضر جواب است و پیش از آن که لب به سخن بگشایید بحث وگفت و گویی ـــ چه در آن سر رشته داشته باشد یا نه ـــ وارد شود و بر دیگران پیشی بگیرد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
اسب در کارهای عملی هم به اندازه کارهای فکری ، توانمند،‌ خلاق و ماهر است. اما در حقیقت ، او بیشتر زرنگ است تا با هوش و خودش نیز این را می داند؛ به همین دلیل، برخلاف ظاهری آرام و مطمئن ، اعتماد به نفس ندارد و موجودی ضعیف است.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
اسب بی تاب ، تند خو، نازک دل و پرشور و حرارت است؛ از این رو گاه از نفوذ کلام خود برای سیطره بر دیگران استفاده می کند. کسانی که یک بار از خشم و غضب اسب آسیب دیده باشند، دیگر هرگز نسبت به او خوش بین نخواهد بود و همیشه از او می هراسد و برای پیروزی در زندگی باید خود را کنترل کند.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
اسب موجودی خود خواه است و هر کس که در راه رسیدن او به اهدافش مانع ایجاد کند ، لگد کوب می کند. افزون بر این،‌تا اندازه ای متکبر و خودپسند است و به مشکلات و ناراحتی های دیگران اهمیت نمی دهد وتنها به امور مربوط به خودش می پردازد؛ با این حال ، در صورت لزوم ، با شجاعت تمام در امور دیگران دخالت و وساطت می کند. اسب مستقل ، سر کش و خود سر است. او همیشه راه خود را می رود و نصایح دیگران را قبول نمی کند. اسب خیلی زود آغوش خانواده را ترک می کند تا زندگی اش را بسازد . او این کار را با میل و رغبت انجام می دهد ، زیرا زندگی مستقل و مطابق میل و سلیقه شخصی را بر هر چیز دیگر ترجیح می دهد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
وقتی اسب به میل خود خانه و خانواده ای درست می کند،‌سر پرستی آن را به عهده می گیرد و به خانواده خود عشق می ورزد. اسب در زندگی خانوادگی سالار و ارباب است و کار ، مشکلات ، تندرستی و حتی اتوی لباسهایش بر عهده دیگران است که البته این برخورد و نگرش اسب چندان هم دور از انصاف نیست؛ زیرا در حقیقت ، حضور او ضامن بقای خانواده است و اگر زمانی به هر علت خانه و خانواده را ترک گوید،‌همه چیز مانند خانه ای پوشالی در هم می ریزد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
لذا ،‌با این موجود خودخواه ، فقط برای خود و موفقیت های شخصی اش کار می کند؛ اما بی شک همیشه بازده کاری اش فوق العاده عالی است و برای دیگران مفید است.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
اسب زحمتکش است و در امور مالی دیدی کار شناسانه داشته و ماهرانه عمل می کند. اما متاسفانه از آن جا که دارای روحیه متغیری است ، ممکن است توجه خود را به امور دلخواهش از دست بدهد؛ این امور می تواند عاشقانه ، مربوط به کار و یا هر مورد دیگری باشد و تفاوتی ندارد . اما نگران نباسید، او دوباره با همان میزان موفقیت خواهد رسید.مشروط بر آن که انجام کار مورد نظر نیاز به گوشه گیری ، تفکر و عمق نداشته است و نیاز به بودن در میان دیگران دارد تا او را تایید و ستایش کنند.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
اسب در ارتباط با جنس مخالف ، موجودی ضعیف است. او به خاطر عشق از همه چیز می گذرد و آنچنان مجذوب عشق می شود که همه چیز را از یاد می برد؛ به همین دلیل ، با آن همه استعداد های مثبتش ، زندگی اش رضایت بخش نیست و راضی اش نمی کند. اما اگر او بتواند بر این ضعف خود غلبه کند و اهداف خواسته هایش بر خشم و هیجانش غلبه کند، زندگی شاد و موفقی خواهد داشت. در دوران کودکی و جوانی اسب ، پر فراز و نشیب است . او در جوانی خانه و خانواده اش را ترک می کند که همین امر باعث دل شکستگی و افسردگی اسب می شود. زندگی عشقی او نیز هرگز بی دردسر و راحت نیست؛ اما دوران پیری آرامی خواهد داشت.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
نماد اسب آتش – که هر شصت سال یک بار تکرار می شود – ( سالهای ۱۲۸۵، ۱۳۴۴، ۱۴۰۴ و … ) برای خود اسب و خانواده اش شگون ندارد، زیرا در این سال ها خصوصیات مثبت و سودمند وجود اسب تبدیل به ویژگی های زیان آور و شرارت آمیز می شود و خانواده او در معرض بیماری های خطرناک، تصادف و بد اقبالی قرار می گیرند.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
مردان و زنانی که در سال اسب آتش متولد شوند، از نظر شخصیتی همان خصلت های متولدان سال اسب را دارند اما صفات خوب و بدشان شدیدتر است. آنان بسیار کوشاتر، زیرک تر، مستقل تر، خوش ذوق تر و با استعدادتر و بیش از دیگران خودخواه هستند. روحیه پر شر و شور و خود پسندی دیوانه وار اسب، روابط عشقی او را به سوی زیاده روی های زیان بار سوق می دهد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
بعضی بر این باورند که متولدان سال اسب آتش، بر افراد خانواده خود نفوذ عجیبی دارند؛ اما باور عموم این است که اسب های آتشین برای خانه ای که درآن متولد شده اند و نیز برای خانوده ای که خود تشکیل خواهند داد، مشکل سازند.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
شایان ذکر است که متولدان سال اسب آتش به شغل های متنوع تر،‌ جالب تر و استثنایی تر از متولدان سال اسب عادی می پردازند و احتمال این که به خوشنامی یا بدنامی، شهره شوند، بیشتر است.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
فال و طالع بینی سال ۱۳۹۳ هجری شمسی (سال اسب)
پیشگویی های سال ۱۳۹۳ :
سال ۱۳۹۳ هفتمین سال از دوره اثنی عشری ست که آن را به ترکی آت نامیده و معتقدند که حوادث سال با طبع اسب هماهنگی دارد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
افراد مشهور متولد سال اسب :
ابتدا از اسب آتش شروع می کنیم. سیسرون، رامبراند، کورنلی و دیوی کروکت در سال اسب آتش متولد شده اند. شارلمانی، روزولت، خروشچف، هاکسلی و هرزوک – که همگی زحمت کش، نجیب زاده و خود پسند بوده اند – در سال اسب به دنیا آمده اند.در میان متولدان این سال به شگفتی به نام لویی پاستور نیز بر می خوریم. می گویند که اسب، خود را به خاطر عشق به مخاطره می اندازد. مادام دوبرینویلرز در راه عشق مسموم شد و ادوارد هشتم نیز از تاج و تخت کناره گیری کرد. دلاکروا، نیوتون، ژرژ براک، بوفالوبیل و شاه بودوئن از دیگر متولدان سال اسب بوده اند.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
طالع بینی متولدین سال اسب :فروردین : اسب بخار! او تند خو، پرخاشگر، بداخلاق و آتشین مزاج است. ای کاش می توانست افکار و اهداف خود را پی گیری کند.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
اردیبهشت : اسب درشکه! خودخواهی او از اسب های دیگر کمتر و اهل ساخت و پاخت است.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
خرداد : اسب اصیل! هنوز به او دهنه زده نشده است. او هر کاری را که شروع کند، هرگز به پایان نمی رساند.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
تیر : اسب عصاری! او بسیار احساساتی است، مرتب به دور خود می چرخد و هرگز زندگی مطابق میل او نیست.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
مرداد : اسب صورت فلکی قنطورس! او توان انجام هیچ کاری را ندارد و تنها به خود فکر می کند.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
شهریور : یابو! موجود لایقی است؛ اما متاسفانه نمی توان به او اعتماد کرد. او واقع بین و کاری است.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
مهر : اسب سیرک! او با پرهای روی سرش دائماً می رقصد؛ اما دقیقاً آنطور که دوست دارد، عمل می کند.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
آبان : اسب وحشی! او پر هیجان ترین و احساساتی ترین اسب هاست.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
آذر : اسب مزرعه! او بی اراده، کارش را تا آخر انجام می دهد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
دی : اسب مسؤولیت شناس! او استثنایی ترین اسب هاست؛ البته گرفتاری هایی نیز خواهد داشت.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
بهمن : اسب مسابقه! باید امید داشت که مراقب سوارکارش باشد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
اسفند : اسب روشن فکر و غمگین! او شاد و سر حال است؛ اما از خود رضایت ندارد. او فقط به کارهایی فکر می کند که می توانسته آنها را انجام دهد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
فال و طالع بینی سال ۱۳۹۳ هجری شمسی (سال اسب)

رابطه عاطفی – ازدواج ( زن ) متولدین سال اسب :
موش :نتیجه آن، هیجانات روحی، خشم، دلخوری ها و طلاق خواهد بود. این راه به صفحه حوادث روزنامه ها ختم می شود و در حقیقت باید از آن دوری کرد. گاو : مشکل است. این دو یک دیگر را درست درک نمی کنند. اسب احساساتی و استقلال طلب، از گاو می ترسد و دائم رنج می کشد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
ببر : خوب است.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب ) خانم اسب می تواند آتش شهوات خود را خاموش کند و همچنان آزاد و رها باقی بماند؛ چرا که آقای ببر به کار های دیگری سرگرم است!
گربه : اگر اسب خسته نشود، امکان پذیر است. حتی در این صورت نیز گربه وفادار خواهد ماند.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
اژدها : اگر زندگی پابرجا بماند، مشکلی ایجاد نخواهد شد!
مار : اسب عاشق پیشه و باوفاست. آوا فان – اگر آتش عشق خاموش شود؛ اسب، مار را ترک خواهد کرد و مار بی وفا تنها می ماند. این دو در کنار هم زندگی خوبی نخواهند داشت.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
اسب : خودخواه بوده این دو عاشق پر شور آنها را نجات می دهد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
بز : در صورت فقیر بودن خانم اسب بهتر است چنین رابطه ای شکل نگیرد و در غیر این صورت، خوشبخت خواهند بود.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
میمون : نه، اسب در زندگی به احساسات سالم نیاز دارد و حیله گری را در عشق نمی پسندد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
خروس (مرغ) : نه، خانم اسب همسرش را در میان پرهای زیبا گم خواهد کرد! عشق برای مهم تر از هر چیز است.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
سگ : بله، چون سگ زندگی اش را وقف کارهای بزرگ و اسب خود را وقف او می کند؛ بنابراین هر دو شاد و خوشحال خواهند بود.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
خوک : خوک از رابطه زناشویی اش رضایت چندانی نخواهد داشت و دائم از خودخواهی های اسب خواهد رنجید.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
 فال و طالع بینی سال ۱۳۹۳ هجری شمسی (سال اسب)

رابطه عاطفی – ازدواج ( مرد ) متولدین سال اسب :
موش : نه! مشکلات عاطفی زیادی ایجاد می شود. این رابطه پایان خوشی نخواهد داشت.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
گاو : خانم گاو نافذ و مقتدر و اسب خودخواه و استقلال طلب است. این دو سرانجام از هم جدا می شوند.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
ببر : چرا که نه؟ اگر خانم ببر خواهان پیشرفت باشد، اسب از زندگی آرام و تفاهم آمیز، لذت خواهد برد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
گربه : رابطه بسیار خوبی است.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب ) گربه در خانه ای راحت و در جمع دوستان و نزدیکانش به سر خواهد برد و همین برای او کافی است!
اژدها : نه، اسب بسیار خودخواه است و خانم اژدها برای شکوفایی،‌به توجه فراوان نیاز دارد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
مار : بله، اگر خانم مار از داشتن چنین رابطه ای خوشحال باشد و اگر آن قدر عاقل باشد که بتواند اسب را تحمل کند، امکان پذیر است.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
اسب : خود خواه بوده این دو عاشق پر شور آنها را نجات می دهد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
بز : خوب است. آنها از بودن در کنار هم خسته نخواهند شد. عوامل متعددی پایداری اسب را در عشق تضمین می کند و خانم بز احساس امنیت خواهد کرد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
میمون : توصیه نمی شود. این دو هرگز یک دیگر را درک نمی کنند.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
مرغ : در صورت اجبار، امکان پذیر است؛ اما این رابطه ناپایدار است و خروس صدمه خواهد دید.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
سگ : بله، چرا که نه؟ سگ ـ که نگران اهدافش است ـ خود را با میل و رغبت در اختیار اسب قرار می دهد و حسود هم نیست.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
خوک : اسب با خودخواهی ویژه اش از خوک سو ء استفاده خواهد کرد و خوک روی خوشبختی و شادی را نخواهد دید.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
رابطه دوستی متولدین سال اسب با سالهای :
موش : حرفش را هم نزنید! آنها با یک دیگر سازش نمی کنند.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
گاو : خواسته ها نگرش این دو به زندگی، یکسان نیست.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
ببر : آنها تمام شب به بحث و جدل می پردازند؛ اما به واقع، شیفته یکدیگرند!گربه : یک رابطه اجتماعی عالی و چه بسا یک دوستی واقعی.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
نهنگ : هرگز. اسب خودخواه است،‌انتظارش از دیگران زیاد است ولی توقعات آنان را بر آورده نمی سازد؛ حال آنکه اژدها تا حد زیادی پاسخ گوی انتظارات دور و بری هاست و به همان اندازه از آنان انتظار دارد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
مار : بله، مار خشم و بی قراری اسب را فرو می نشاند.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
اسب : خوب است. هر یک از آنها به استقلال دیگری احترام می گذارد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
بز : بله، جست و خیزی خنده دار بر لبه پرتگاه.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
میمون : نه، اسب هرگز به میمون اعتماد ندارد و حق هم با اوست!
مرغ : رابطه اجتماعی آنها در میهمانی ها زبانزد همگان خواهد شد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
سگ : آنها درباره سیاست بحث خواهند کرد؛ البته اگر باهم موافق و متحد باشند! چرا که نه؟
خوک : خوک ساکت و بردبار خواهد بود و حق با اوست.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )رابطه شغلی متولدین سال اسب :
موش : شراکت این دو امکان پذیر نیست. آنها علاقه ای به هم ندارند و برای آزار یکدیگر دست به هر کاری می زنند.گاو : اگر ضروری باشد، اشکالی ندارد. اسب و گاو، هر دو ساعی و صادقند و در این میان، اسب با هوش تر و چابک تر از گاو است.ببر : بله، ارتباط میان این دو بسیار بغرنج و مخاطره آمیز اما مفید است.خرگوش : سرگرمی خوبی است! گربه شیطان و حقه باز است؛ اما اسب می تواند در برابر او از خود مواظبت کند. چه زندگی اجتماعی جالبی!نهنگ : آنها نمی توانند مدتی طولانی با هم همکاری کنند؛ اما گاهی کارها خوب پیش خواهد رفت.مار : امکان پذیر است. برنامه ریزی و طرح نقشه های کاری، بر عهده مار و پیاده کردن آنها بر عهده اسب خواهد بود.اسب : هر یک به فکر منافع خود است و این با اصول شراکت مغایرت دارد.گوسفند : بله، بر نا آگاهانه موقعیت های کاری را به مخاطره می اندازد؛ اما اسب به اندازه کافی زرنگ و باهوش است.میمون : اسب خوب می داند که چگونه باید با میمون همکاری کند.مرغ : خوب است؛ اما خروس نباید زیاد بر حسن نیت اسب متکی باشد؛ چرا که اسب نمی تواند وقت کشی و تنبلی او را تحمل کند.سگ : چرا که نه؟ البته به شرط آن که رابطه خود را به شراکت کاری محدود کنند و برخوردهای اجتماعی نداشته باشند.خوک : همکاران مناسبی نیستند. عقاید این دو با یک دیگر متفاوت است.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
 فال و طالع بینی سال ۱۳۹۳ هجری شمسی (سال اسب)
ارتباط میان پدر و مادر متولد سال اسب و فرزندان متولد سال :
موش : وحشتناک است. به خصوص اگر مادر اسب باشد، در خانواده جنجالی به راه خواهد افتاد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
گاو : نه، وقتی که مادر و پدر بر عقاید خود اصرار می ورزند، بچه گاو هرگز آنها را نمی بخشد. او این مسایل را درک نمی کند.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
ببر : خشنود کننده است. اسب به ببر کوچولو استقلال می دهد و او را عاشقانه دوست دارد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
خرگوش : اسب به کارهای خود مشغول است و بچه گربه را به حال خود رها می کند.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
نهنگ : هر اتفاقی بیفتد، هیچ مشکلی پیش نخواهد آ‎مد و هر کس برای خودش زندگی می کند.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
مار : قضاوت بچه مار درباره پدر و مادر خود کاملا جدی است و در اختلافات آنان را مقصر می شناسد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
اسب : این دو ی دیگر را به قدری خوب درک می کنند که ممکن است مشکل ساز شود؛ چرا که آنها بیش از اندازه به هم متکی هستند.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
گوسفند ، بز : خوب است. بچه احساس خوشبختی می کند، اما کمک زیادی به او نمی شود.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
میمون : هیچکش به دیگری کاری ندارد، پس مشکلی هم پیش نخواهد آمد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
مرغ : جوجه کوچک و ناامید می شود. او می خواهد محبت پدر و مادرش را به خود جلب کند؛ اما آنها فقط به او می خندند.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
سگ : سگ خودخواهی اسب را درک نمی کند؛ اما به هیچ وجه نیازی به اسب ندارد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
خوک : نمی توان این رابطه را بهترین دانست. خوک کوچولو تحمل خودخواهی اسب را ندارد.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب ) اسب هیچ چیز را درک نمی کند؛ اما این موضوع برای هیچ یک از آنها زیاد مهم نیست!
فال و طالع بینی سال ۱۳۹۳ هجری شمسی (سال اسب)

مشاغل مناسب متولد سال اسب :
صنعتگر متخصص، کاردان فنی، راننده کامیون، سر کارگر، شیمی دان، جغرافی دان، فیزیک دان، زیست شناس، دندانپزشک، پزشک، مهندس معمار، کارشناس امور مالی، نماینده سیاسی، سیاستمدار، نقاش، شاعر، ماجراجو، کاشف، فضانورد، آرایشگر.سال 93 برای شما چگونه خواهد گذشت ( طالع بینی جالب )
علایق:رنگ: آبنوس
حیوان: گربه وحشی
گُل: نرگس
درخت: غان
رایحه: گل های وحشی
گیاه: جعفری
طعم: ترش و شیرین
ادویه: میخک
جواهر تولد: یاقوت زرد
فلز: نقره
عدد شانس: ۸
آلت موسیقی: صدای انسان
 فال و طالع بینی سال ۱۳۹۳ هجری شمسی (سال اسب)
شعار اسب: “من اداره می کنم”

دوشنبه 26 اسفند 1392 

این صفحه را در گوگل محبوب کنید [ارسال شده از: نیک صالحی]
[مشاهده در: .www.niksalehi.com]
[تعداد بازديد از اين مطلب: 244]

اضافه شدن مطلب/حذف مطلب

برچسب ها: چگونه , خواهد , گذشت , طالع , بینی , جالب ,


تبلیغات


برچسب های کاربران:

صفحات پیشنهادی

پيش‌بيني افزايش 10 درصدي ورود زائران نوروزي به مشهد مقدس در مقايسه با سال گذشته۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۴ ۳۴ب ظ معاون هماهنگي امور زائران استانداري خراسان رضوي خبر داد پيش‌بيني افزايش 10 درصدي ورود زائران نوروزي به مشهد مقدس در مقايسه با سال گذشته معاون هماهنگي امور زائران استانداري خراسان رضوي گفت با توجه به سير فزاينده ي اقبال براي زيارت حضرت رضا ع پيش بيني م

فال و طالع بینی سال ۱۳۹۳ هجری شمسی (سال اسب)فال و طالع بینی سال ۱۳۹۳ هجری شمسی سال اسب سال ۱۳۹۳ به نام اسب می باشد ببینیم سال اسب برای ما چگونه خواهد بود لحظه تحویل سال ۱۳۹۳  هجری شمسی  پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۲۰ ۲۷ ۰۷مطابق ۱۸ جمادی‌الاولی ۱۴۳۵ هجری قمری و ۲۰ مارس ۲۰۱۴ میلادینام سال اسب چینیها معتقدند بودند در

پیش بینی سود 6 شرکت پتروشیمی برای سال مالی 93 منتشر شددرپی تصویب خوراک 13 سنتی پیش بینی سود 6 شرکت پتروشیمی برای سال مالی 93 منتشر شد تهران - ایرنا - بعد از تصویب افزایش نرخ خوراک گاز پتروشیمی ها نماد شرکت های پتروشیمی و سرمایه گذاری های متمرکز بر صنعت پتروشیمی متوقف شد تا میزان دقیق تأثیر این مصوبه به طور روشن منعکس شود هم اکنون

دیدار سالانه مسلمانان شمال فرانسه برگزار می‌شوددیدار سالانه مسلمانان شمال فرانسه برگزار می‌شود هشتمین گردهمایی سالانه مسلمانان شمال فرانسه شنبه 17 اسفند در شهر لیل LILLE برگزار می‌شود به گزارش مجله شبانه باشگاه خبرنگاران  اتحادیه اسلامی شمال و اتحادیه سازمان‌های اسلامی فرانسه در برگزاری هشتمین دیدار سالانه مسلمانا

پيش‌بيني قیمت طلا تا دو سال آیندهپيش‌بيني قیمت طلا تا دو سال آینده بریک گولد که بزرگترین تولیدکننده طلای جهان است پیش بینی کرد قیمت طلا ممکن است ظرف دو تا سه آینده به حدود دو هزار دلار در هر اونس صعود کند جمی سوکالسکی مدیرعامل بریک گولد در مصاحبه ای در تورنتو اظهار کرد این فلز به پایین‌ترین سطح قیمت رسیده و

عضو هیأت مدیره بورس انرژی در گفت‌وگو با فارس سال 93 رونق بیش‌تری در معاملات بورس انرژی خواهد بود/ ایجاد بستر معضو هیأت مدیره بورس انرژی در گفت‌وگو با فارسسال 93 رونق بیش‌تری در معاملات بورس انرژی خواهد بود ایجاد بستر مناسب برای معاملات برق و نفتعضو هیأت مدیره بورس انرژی ایران با تأکید بر اینکه سال 93 برای بورس انرژی سالی پر رونق خواهد بود گفت اکنون بورس انرژی به بستری مناسب برای انجام

امور عشایر استان اصفهان در سالی که گذشت احداث 9 دستگاه حمام خورشیدی برای عشایر/آبرسانی به 4000 خانوارامور عشایر استان اصفهان در سالی که گذشتاحداث 9 دستگاه حمام خورشیدی برای عشایر آبرسانی به 4000 خانوارمسئول هماهنگی امور عشایر استان اصفهان گفت در سال 92 برای 4000 خانوار آب شرب و آبرسانی سیار انجام شد 5 باب چشمه وآبشخور بهسازی شد و 8 منبع ذخیره کوچک آب آشامیدنی احداث شد محمدرض

مادر شهید بهروز صبوری: دلم می‌خواهد بعد از 31 سال کنار فرزندم باشممادر شهید بهروز صبوری دلم می‌خواهد بعد از 31 سال کنار فرزندم باشم مادر شهید بهروز صبوری پس از زیارت شهدای گمنام خارگ گفت حالا پس از پیدا کردن فرزندم دیگر آرزویی ندارم تنها دلم می‌خواهد بعد از 31 سال دوری از این به بعد کنار فرزندم باشد و پیکر این شهید به تهران منتقل شود به گزا

بازرس کل خراسان شمالی: بازرسی‌های بیشتری از شهرداری‌ها انجام خواهد شدبازرس کل خراسان شمالی بازرسی‌های بیشتری از شهرداری‌ها انجام خواهد شدبازرس کل خراسان شمالی گفت سال آینده بازرسی‌های بیشتری از شهرداری‌ها و دستگاه‌های استان انجام خواهد شد به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد حجت‌الاسلام موسی فتوحی بعد از ظهر امروز در نشست اعضای شورای اسلامی شهرهای

تعطیلی پایان سال داروخانه های مرکزی، تک نسخه ای و شماره 2 هلال احمرتعطیلی پایان سال داروخانه های مرکزی تک نسخه ای و شماره 2 هلال احمر تهران - ایرنا - شرکت پخش سها هلال وابسته به سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمراعلام کرد داروخانه های مرکزی و تک نسخه ای هلال احمر و داروخانه شماره 2 این جمعیت درتهرانپارس در روزهای 28 و 29 اسفند ماه تعطیل خواه

روزنامه ایران: رسانه هایی که به رئیس جمهور حمله می کنند پاسخگوی رفتار8سال گذشته خود باشندروزنامه ایران رسانه هایی که به رئیس جمهور حمله می کنند پاسخگوی رفتار8سال گذشته خود باشند آنچه از سخنان روحانی برداشت می‌شود این است که او به دنبال عدالت رسانه‌ای است به گزارش نامه نیوز روزنامه ایران در سرمقاله خود به قلم رضا صالحی امیری با اشاره به حملات رسانه ای علیه سخنان رئ

ایستگاه های مطالعه درادارات ومراکز پرتردد کنگان راه اندازی خواهد شدایستگاه های مطالعه درادارات ومراکز پرتردد کنگان راه اندازی خواهد شد بوشهر - ایرنا - فرماندار کنگان گفت به منظور ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب و کتاب خوانی از سال آینده ایستگاه های مطالعه در ادارات مهم و پر تردد و مراکز عمومی از جمله بیمارستان ها راه اندازی خواهد شد به گزارش ایرنا

یادی از گذشتگان در روزهای آخر سالیادی از گذشتگان در روزهای آخر سال مردم ایران به رسم سنتی دیرینه در آخرین روزهای سال با حضور در آرامستان ها یاد درگذشتگان را گرامی می دارند 9030 عکس اکبر توکلی کد خبر 2650573 تاریخ خبر 18 41 22 12 1392 نسخه اصلی نسخه اصلی نسخه اصلی نسخه اصلی نسخه اصلی نسخه اصلی نسخه اصلی نسخه

پيش بيني 4324 ريالي پتروشيمي فن آوران در سال 93۲۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲ ۴۰ب ظ پيش بيني 4324 ريالي پتروشيمي فن آوران در سال 93 پتروشيمي فن آوران پيش بيني سود هر سهم سال مالي 93 را با سرمايه 950 ميليارد ريال معادل 4324 ريال اعلام کرده است به گزارش خبرگزاري موج پتروشيمي فن آوران نخستين پيش بيني سود هر سهم سال مالي 93 را در بهمن و اس

19/ورزش اصفهان در سالی که گذشت قاسمی: سرمایه‌گذاری باشگاه‌ها در ورزش حرفه‌ای کم‌رنگ شده است19 ورزش اصفهان در سالی که گذشتقاسمی سرمایه‌گذاری باشگاه‌ها در ورزش حرفه‌ای کم‌رنگ شده استمدیرعامل باشگاه مقاومت گفت سرمایه‌گذاری کم رنگ باشگاه‌های اصفهانی در بخش ورزش حرفه‌ای در دو سال اخیر نگرانی‌هایی را برای آینده ورزش استان به وجود آورده است علی قاسمی امروز در گفت‌وگو با خب

مراسم اولین سالگرد درگذشت هوگو چاوز در تهران برگزار شدچهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۸ ۳۷ مراسم اولین سالگرد درگذشت هوگو چاوز رییس‌جمهور پیشین ونزوئلا در تهران توسط سفارت‌خانه این کشور با حضور سفیران و نمایندگان کشورهای خارجی برگزار شد به گزارش خبرنگار سیاسی خارجی خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا به مناسبت اولین سالگرد درگذشت هوگو چاو

مسکن در سالی که گذشت/ اردیبهشت 92، بازار داغ خرید و فروش کاشانهمسکن در سالی که گذشت اردیبهشت 92 بازار داغ خرید و فروش کاشانه در سال حکم‌فرمایی رکود بر بازار مسکن دو ماه اول سال کمترین و بیشترین خرید و فروش خانه را به خود اختصاص دادند و پس از آن روند کاهشی حجم معاملات در این بخش رخ داد به گزارش نامه نیوز اردیبهشت‌ امسال رکورد دار بیشترین

==================================

-


صفحه اول | تمام مطالب | ارتباط با ما
1390© تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت واضح می باشد.
سایت واضح آرشیو وب فارسی می باشد و تمامی مطالب بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت می شوند و سایت واضح هیچگونه مسئولیتی در قبال آنها ندارد
این سایت در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است و پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را به ما اطلاع دهید