سه شنبه ، ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
   احادیث و روایات:  امام محمد باقر(ع):دانشمندی که از علمش سود برند ، از هفتاد هزار عابد بهتر است .

تبلیغات


چه غذاهایی بخوریم تا پسردارشویم
صفحات پیشنهادی

غذایی را كه بر جنسیت نوزاد تاثیر می گذاردلطفا مواد غذایی را كه بر جنسیت نوزاد تاثیر می گذارد به طور كامل شرح دهید. پاسخ : با سلام ، دوست گرامی تحقیقات انجام شده در خارج نشان داده که تغذیه نیز تا حدودی در تعیین جنسیت مهم الطفا مواد غذایی را كه بر جنسیت نوزاد تاثیر می گذارد به طور كامل شرح دهید. پاسخ : با سلام ، دوست گرامی تحقیقات انجام شده در خارج نشان داده که تغذیه نیز تا حدودی در تعیین جنسیت مهم ا

غذایی را كه بر جنسیت نوزاد تاثیر می گذارد
غذایی را كه بر جنسیت نوزاد تاثیر می گذارد-لطفا مواد غذایی را كه بر جنسیت نوزاد تاثیر می گذارد به طور كامل شرح دهید. پاسخ : با سلام ، دوست گرامی تحقیقات انجام شده ...


زنانی که خواهان فرزند پسر هستند ، بخوانند - vazeh.com :: واضح ...
زنانی که خواهان فرزند پسر هستند ، بخوانند-سلامت نیوز : صبحانه کامل بخورید تا ... بهتر است در اوایل دوران بارداری صبحانه کامل بخورند و رژیم غذایی چرب داشته باشند. ... دوران بارداری خود می خورند بر جنسیت و سلامت نوزاد متولد نشده آنها تاثیر می گذارد.


زنانی که خواهان فرزند پسر هستند ، بخوانند - vazeh.com :: واضح ...
زنانی که خواهان فرزند پسر هستند ، بخوانند-سلامتنیوز : صبحانه کامل بخورید تا ... بهتر است در اوایل دوران بارداری صبحانه کامل بخورند و رژیم غذایی چرب داشته باشند. ... دوران بارداری خود می خورند بر جنسیت و سلامت نوزاد متولد نشده آنها تاثیر می گذارد.


تاثیر رژیم غذایی مادر بر جنسیت جنین!
پزشکان معتقدند با تغییر دادن رژیم غذایی میتوان جنسیت جنین را تعیین کرد. ... دارد زیرا تغییرات یونی تخمک است که اسپرماتوزوئید مورد نظر را جذب می کند. ... استفاده درازمدت از این رژیم پزشکی اثر سوء بر سلامت مادر و بچه نیز به جای نمی گذارد.


دختر می خواهید یا پسر؟
وی معتقد است که با تغییر رژیم غذایی می توان جنسیت جنین را انتخاب کرد. ... تفکیک اسپرماتوزوئیدها که یا حامل کروموزومX و یا کروموزومY هستند، تأثیر می گذارد.


نوزادان پسر شیری متفاوت از نوزادان دختر دریافت می کنند
نوزادان پسر شیری متفاوت از نوزادان دختر دریافت می کنند-تهران - نتایج ... از دخترها از مادر دریافت می کنند، زیرا نوزادان پسر از مادر شیری مرکب از مواد غذایی و ... اساس سن و جنسیت نوزاد، شرایط زندگی مادر و بسیاری از عوامل ناشناخته دیگر، تغییر می کند. ... برخی دیگر در رشد کودک تاثیر می گذارند که به خصوص این مساله بر رشد غشای ...


اگر برای شما پسر یا دختر دار شدن مهم است
اگر برای شما پسر یا دختر دار شدن مهم است-این اولین سوالی است که میتوانم قبل از خواندن ... و همکارانش میخواستند که دریابند که آیا رژیم غذایی زن تاثیری در جنسیت فرزند او ... بیماری توکسوپلاسموزیس که گاهی در رشد جنین تاثیر می گذارد کاهش یابد.


پسر میخواهید یا دختر؟
این اولین سوالی است که میتوانم قبل از خواندن این مقاله از شما بکنم، اگر که برای ... در این نوشتار سعی بر این داریم که انواع راهها و روشهای انتخاب جنسیت قبل از لقاح را .... ۱ – روش تغذیهای پیروی از رژیم غذایی مخصوص برای به دست آوردن فرزند پسر یا .... بروز بیماری توکسوپلاسموزیس که گاهی در رشد جنین تاثیر میگذارد کاهش یابد.


تاثير استرس مادر در دوران بارداري روي جنين
لباسهای رنگ و وارنگ نوزادی، انواع و اقسام پتو و رختخواب که آنها را توی تخت وگهواره ... که در آن فرد از ترس چاق شدن، غذا نمیخورد و همچنین بولیمیا که پس از خوردن برای اینکه ... از آنجا که کروموزوم پدری تعیینکننده جنسیت جنین است، امکان دارد سطوح بالای .... باید بدانید هر چیزی که می خورید، روی رشد و سلامت جنین تان هم اثر می گذارد و .


فرشته ی یک کودک
کودکی که قرار بود بزودی متولد شود ، نزد خدا رفت و پرسید، می گویند فردا شما ... بنیامین · رژيم غذايي مادر بر جنسيت كودك تأثير مي گذارد · بیوگرافی آنجلینا جولی !


==================================

تبلیغات

-


صفحه اول | تمام مطالب | ارتباط با ما
1390© تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت واضح می باشد.
سایت واضح آرشیو وب فارسی می باشد و تمامی مطالب بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت می شوند و سایت واضح هیچگونه مسئولیتی در قبال آنها ندارد
این سایت در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است و پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را به ما اطلاع دهید