یکشنبه ، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
   احادیث و روایات:  امام محمد باقر(ع):دورترین مردم ار خداوند عزّو جل در روز قیامت سرکشانِ متکبّر هستند.

تبلیغات


درمان خونریزی و خرابی لثه ها
صفحات پیشنهادی

دلایل خونریزی، تورم و زخم لثه ها .لثه ها نه تنها درزمینه سلامت دندان نقش موثری ایفا می کنند بلکه سلامت عمومی بدن را نیز تحت تاثیر قرار می دهند. بهگزارش گروه ترجمه سلامت نیوز،زمانی که صحبت از سلامت دندانها به میان ملثه ها نه تنها درزمینه سلامت دندان نقش موثری ایفا می کنند بلکه سلامت عمومی بدن را نیز تحت تاثیر قرار می دهند. بهگزارش گروه ترجمه سلامت نیوز،زمانی که صحبت از سلامت دندانها به میان م

دلایل خونریزی، تورم و زخم لثه ها
دلایل خونریزی، تورم و زخم لثه ها-View Full Version : دلایل خونریزی، تورم و زخم لثه ها ghoroobefarda25th February 2009, 10:19 AMکاربران ثبت نام کرده قادر به ...


دلایل خونریزی، تورم و زخم لثه ها .
دلایل خونریزی، تورم و زخم لثه ها .-لثه ها نه تنها درزمینه سلامت دندان نقش موثری ایفا می کنند بلکه سلامت عمومی بدن را نیز تحت تاثیر قرار می دهند. بهگزارش گروه ترج.


خونریزی از لثه هنگام مسواک زدن
خونریزی از لثه هنگام مسواک زدن-از شایعترین دلایل خونریزی لثه رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان و التهاب لثه ها می باشد . وجود جرم ... دلایل خونریزی، تورم و زخم لثه ها ...


حساسیت دندان دردناک است
دلایل خونریزی، تورم و زخم لثه ها . اگر بهداشت دهان و دندان بهدرستی رعایت نشود، باکتری ها در سطح دندان ... این زخم های دردناک ممکن است داخل دهان و حتی لثه ها توسعه یابد.


لثه خانمها و آژير قرمز
از طرفي دليل اصلي خونريزي لثه، پاسخ سيستم ايمني بافت لثه به تهاجم باكتريها و ... در طول اين دوران، لثهها حساس، همراه با خونريزي هستند كه در نتيجه موجب بروز و ... شامل التهاب لثهها، ايجاد زخم و جراحت روي لثه، ايجاد چرك و همچنين تورم غدد بزاقي هستند.


ويتامين هاي آنتي اکسيدان و محرک سيستم دفاعي بدن
مقدمه : اصطلاح آنتي اکسيدان درروزنامه ها ،مجله ها و نوشته هاي علمي ،زياد به کارمي رود. ... ايمني بدن دربرابر ميکروبها و عوامل بيماريزا به دليل کمبود ويتامين A است . ... ،کم خوني ،تأخيردر بهبود زخم ها و عفونت ها ،خونريزي مکررو تورم لثه ها و دهان مي شود .


التهاب لثه ها ( ژنژيويت )
از علائم شايع اين بيماري تورم ، حساس بودن ، قرمزي و نرمي لثه ها در اطراف دندانها است . از ديگر علائم آن خونريزي لثه ها با تحريک کم يا به صورت خودبخودي ، بد بو شدن دهان و نفس ( Halitosis ) ، ندرتاً ... ژنژيويت حاد و زخم دهنده از عوارض بسيار نادر آن است .


التهاب لثه یا ژنژیوت
از علائم شایع این بیماری تورم ، حساس بودن ، قرمزی و نرمی لثه ها در اطراف دندانها است . از دیگر علائم آن خونریزی لثه ها با تحریک کم یا به صورت خودبخودی ، بد بو شدن دهان و نفس ( Halitosis ) ، ندرتاً ... ژنژیویت حاد و زخم دهنده از عوارض بسیار نادر آن است .


تغذيه و سلامت دندان
به همين دليل شکر جزو عوامل خطر ساز اصلي در خرابي دندان ها است. ميوه ها: براي ... دريافت ناکافي ويتامين C تورم و خونريزي لثه و در نهايت افتادن دندان ها را موجب مي شود. ... کمبود ويتامين B خونريزي لثه،زخم هاي دهاني و التهاب زبان و لثه را سبب مي شود.


فواید زیتون برای درمان ورم معده
فواید زیتون برای درمان ورم معده-روغن زیتون به درمان ورم وزخم معده ناشی از برخی باكتری های خاص كمك می كند. ... زیتون به جلوگیری از زخم معده و درمان اینگونه زخم ها كه به سبب وجود نوع خاصی از باكتری به وجود می آید كمك می كند. ... 6)خونريزي را بند مي آرود . ... انجیر خشک جوشیده شده در شیر برای درمان آنژین ، ورم لثه و ورم مخاط دهان مفید است .


==================================

تبلیغات

-


صفحه اول | تمام مطالب | ارتباط با ما
1390© تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت واضح می باشد.
سایت واضح آرشیو وب فارسی می باشد و تمامی مطالب بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت می شوند و سایت واضح هیچگونه مسئولیتی در قبال آنها ندارد
این سایت در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است و پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را به ما اطلاع دهید